Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Για μία ακόμα φορά η gilie είναι μέσα στο μυαλό μου. Μπορεί να ξεκαθαριστεί το θέμα της παιδοφιλίας. Δεν είναι καθόλου αστείο και καθόλου νορμάλ βίτσιο και πάντα κατακρητέω. Ο weak and power πιστέυω ότι δεν εννοεί αυτό αλλα ας ξεκαθαριστεί λιγάκι η έννοια του για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Η παιδοφιλία ορίζεται ως εξής: το άτομο διεγείρεται σεξουαλικά αποκλειστικά με παιδιά που δεν έχουν μπει στην εφηβεία.
Η παιδεραστία αφορά την σεξουαλική πράξη ενηλίκου με ανήλικο, ο ενήλικος μπορεί να είναι παιδόφιλος (δηλαδή να πηγαίνει μόνο με παιδιά) ή μη.

Και τα δύο περιγράφουν τρελή ανωμαλία και καθιστούν ποινικό αδίκημα.

Αν ήθελες βέβαια να γράψεις πιπινολατρεία, :P αυτό είναι άλλο καπέλο!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ αν και είχα κατα νου την κανονική παιδοφιλία όταν το έγραφα ώστε μιας και είναι η ψήφος ανώνυμη να δούμε και μεταξύ άλλων μια εκτίμηση του συνολικού ποσοστου. Σίγουρα πάντως ο weak δεν εννοούσε αυτο. Μην ξεχνάτε οτι δεν μιλησα μόνο για βίτσια αλλά και για διαστροφές. Τα υπολοιπα τα θεωρώ βίτσια, την Κτηνοβασία και την Παιδοφιλία τις θεωρώ διαστροφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το να αναλύσουμε πάντος την ανωμαλία που ίσως κουβαλάει ο καθένας δεν είναι ότι καλύτερο κυρίως γιατί το forum το βλέπουν και μικρές ηλικίες. Σε καμία περίπτωση δεν λέω τον Weak αλλα προλαμβάνο κάποια μελοντική απάντηση. Οποιαδήποτε μορφή διαστροφής είναι κατακριτέα και για εμένα δεν αποτελεί ούτε κατα διάνια θέμα συζήτησης. michelle και η Ουρολαγνεία/Κοπρολαγνεία και το fisting είναι διαστροφές και καλό είναι εφόσον υπάρχουν ανήλικα άτομα να μην αρχίζουμε ανάλυση σε όλα αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Το να αναλύσουμε πάντος την ανωμαλία που ίσως κουβαλάει ο καθένας δεν είναι ότι καλύτερο κυρίως γιατί το forum το βλέπουν και μικρές ηλικίες. Σε καμία περίπτωση δεν λέω τον Weak αλλα προλαμβάνο κάποια μελοντική απάντηση. Οποιαδήποτε μορφή διαστροφής είναι κατακριτέα και για εμένα δεν αποτελεί ούτε κατα διάνια θέμα συζήτησης. michelle και η Ουρολαγνεία/Κοπρολαγνεία και το fisting είναι διαστροφές και καλό είναι εφόσον υπάρχουν ανήλικα άτομα να μην αρχίζουμε ανάλυση σε όλα αυτά.

Στην περιγραφή του συγκεκριμένου board υπάρχει σημείωση οτι πιθανόν να περιέχει κείμενο που να είναι ακατάλληλο για άτομα κάτω των 18. Αν είναι κάποιος ανήλικος μπορεί καλλιστα να διαβάζει όλα τα υπόλοιπα boards και όχι αυτό. Όσον αφόρα το τι αποτελει διαστροφή και τι βίτσιο ο διαχωρισμός ειναι καθαρα προσωπικός. Υπάρχουν άνθρωποι που θεωρούν όλα τα παραπάνω διαστροφές. Εγώ πάντως οτιδηποτε δεν βλάπτει άλλα άτομα και γίνεται με τη συναίνεση και των 2 (ή όσων είναι) συμμετεχόντων δεν το θεωρώ διαστροφή αλλά βίτσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αυτό είναι το κακό ότι υπάρχει μερίδα ατόμων που δεν μπορούν απλά να κάνουν sex νορμάλ μόνο που πρέπει να βγάλουν απο τον ευατό τους ότι ποιό άρρωστο. Η παιδεραστία δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να θεωρηθεί βίτσιο και είναι πάντα διαστροφη για τον λόγο ότι και με την συναίνεση των 2 να γίνεται ο ένας απο τους 2 είναι ανήλικος. Κάποια άτομα πάντως τα οποία ελκύονται απο άρρωστες ψυχικά σεξουαλικές δραστηριότητες είναι γενικά επικύνδυνα. Δεν είναι περίεργο που μεγάλη μερίδα δολοφόνων κατα συρροή έχει κάπιου είδους σεξουαλική η δυσλειτουργία ή αρρώστια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Αυτό είναι το κακό ότι υπάρχει μερίδα ατόμων που δεν μπορούν απλά να κάνουν sex νορμάλ μόνο που πρέπει να βγάλουν απο τον ευατό τους ότι ποιό άρρωστο. Η παιδεραστία δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να θεωρηθεί βίτσιο και είναι πάντα διαστροφη για τον λόγο ότι και με την συναίνεση των 2 να γίνεται ο ένας απο τους 2 είναι ανήλικος. Κάποια άτομα πάντως τα οποία ελκύονται απο άρρωστες ψυχικά σεξουαλικές δραστηριότητες είναι γενικά επικύνδυνα. Δεν είναι περίεργο που μεγάλη μερίδα δολοφόνων κατα συρροή έχει κάπιου είδους σεξουαλική η δυσλειτουργία ή αρρώστια.

Μα κι εγώ είπα οτι την παιδεραστία την θεωρώ διαστροφή. Όσο για τα υπόλοιπα ποιος ορίζει τι είναι άρρωστο και τι όχι? Αν κατι αρέσει και στους 2 ενηλίκες συντρόφους για παραδειγμα γιατί να είναι άρρωστο?

ΥΓ: Μπαι δε γουέι να ξέρεις οτι πάνω απο τα 15 είναι νόμιμο να κάνει κάποιος σεξ συμφωνα με το άρθρο 339 του Π.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Απλά μου φαίνετε περίεργο κάποιος να τον χέζουν και να φτιάχνετε και να είναι νορμάλ και στο μυαλό. Αυτό με πάνω απο 15 δεν το ήξερα, γιατί τότε με το να το κάνεις με μια κοπέλα κάτω απο 18 είναι παράνομο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Απλά μου φαίνετε περίεργο κάποιος να τον χέζουν και να φτιάχνετε και να είναι νορμάλ και στο μυαλό. Αυτό με πάνω απο 15 δεν το ήξερα, γιατί τότε με το να το κάνεις με μια κοπέλα κάτω απο 18 είναι παράνομο ?

Ήταν παράνομο στο παρελθόν. Πλέον είναι παράνομο κάτω απο 15. Αλλιώς εγω θα διέπραττα ποινικό αδικημα! Όσο για την κοπρολαγνεια, ναι κι εμένα μου φαίνεται παράλογο αλλά αν αρέσει και στους 2 δεν μου πέφτει λόγος και φυσικά δεν θα σπευσω να κατακρίνω κάτι που δεν ενοχλει κανένα.
Όσο για το άρθρο 339 αν δεν έχεις κάποιο Π.Κ. πρόχειρο μπροώ να το ψάξω και να στο παραθέσω για του λόγου το αληθές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλα δεν αμφισβητώ αυτό που λές δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το ψάξεις. Το θέμα είναι ότι εσύ πιστευεις ότι ο κοπρολάγνος είναι τόσο νορμάλ ώστε να κάνεις μια συνεργασία μαζί του η παρέα. Φαντάσου να τα έχεις μαζί του και να στο ξεφουρνήσει.
-Αγάπη μου, νιώθω πολύ ωραία μαζί σου. Μου αρέσουν οι στιγμές μας, μήπως μπορείς να με χέσεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Καλα δεν αμφισβητώ αυτό που λές δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το ψάξεις. Το θέμα είναι ότι εσύ πιστευεις ότι ο κοπρολάγνος είναι τόσο νορμάλ ώστε να κάνεις μια συνεργασία μαζί του η παρέα. Φαντάσου να τα έχεις μαζί του και να στο ξεφουρνήσει.
-Αγάπη μου, νιώθω πολύ ωραία μαζί σου. Μου αρέσουν οι στιγμές μας, μήπως μπορείς να με χέσεις!!!!!

Γιατι να μην συνεργαστω μαζί του ή να τον κάνω παρέα? Για τους συνεργάτες και τους φίλους μου έχω άλλα κριτήρια κι όχι το τι κανουν στο κρεβάτι τους. Νομίζω καταλαβαινεις οτι αυτό που λες ειναι κατάφωρος ρατσισμος. Όσο για το αν τα έχω μαζι του και μου το πει, εαν εμενα δεν μου αρέσει κάτι τέτοιο θα του το πω και απλά δεν θα το συμπεριλαμβάνουμε στο ερωτικό μας ρεπερτόριο οπώς το ίδιο θα κάναμε και σε κάποια σταση πχ που δεν αρέσει καθόλου σε έναν απο τους 2. Το πρόβλημα θα υπήρχε εαν ερεθιζόταν ΜΟΝΟ με αυτό και πάλι θα ήταν πρόβλημα μόνο εαν ειχα ερωτική σχέση με αυτό το άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ρατσισμός θα ήταν αν ήταν gay, μαύρος, αλβανός η κάτι άλλο. Εγώ απλά επισήμανα ότι ο άνθρωπος που ερεθίζεται με κάτι τέτοιο έχει πρόβλημα. Μιλάμε για ανθρώπινα περιτώματα δεν μιλάμε ότι του αρέσουν οι ζαρτιέρες η κάποια περιέργη στάση η ακόμα και κάποιο "βοήθημα" και αυτο νορμάλ θα το έκρινα. Σίγουρα όμως σε όλα υπάρχουν όρια δεν μπορώ να φανταστώ το πώς θα ήταν ένας τέτοιος άνθρωπος στην ζωή του αλλα δεν νομίζω απλά να ήταν ο άνθρωπος της διπλανής πόρτα και να ήταν νορμάλ σε όλα. Αν ήταν έτσι όλα τα παιδιά στο forum νορμαλ φαίνονται θα άντεχε κάπιοιος να έκανε κάτι τέτοιο. Το ότι δεν αποδέχομαι ένα άρρωστο μυαλό δεν με κάνει και ρατσιστή. Αν κρίνω κάποιον βιαστή η παιδεραστη ρατσιστής έιμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ρατσισμός θα ήταν αν ήταν gay, μαύρος, αλβανός η κάτι άλλο. Εγώ απλά επισήμανα ότι ο άνθρωπος που ερεθίζεται με κάτι τέτοιο έχει πρόβλημα. Μιλάμε για ανθρώπινα περιτώματα δεν μιλάμε ότι του αρέσουν οι ζαρτιέρες η κάποια περιέργη στάση η ακόμα και κάποιο "βοήθημα" και αυτο νορμάλ θα το έκρινα. Σίγουρα όμως σε όλα υπάρχουν όρια δεν μπορώ να φανταστώ το πώς θα ήταν ένας τέτοιος άνθρωπος στην ζωή του αλλα δεν νομίζω απλά να ήταν ο άνθρωπος της διπλανής πόρτα και να ήταν νορμάλ σε όλα. Αν ήταν έτσι όλα τα παιδιά στο forum νορμαλ φαίνονται θα άντεχε κάπιοιος να έκανε κάτι τέτοιο. Το ότι δεν αποδέχομαι ένα άρρωστο μυαλό δεν με κάνει και ρατσιστή. Αν κρίνω κάποιον βιαστή η παιδεραστη ρατσιστής έιμαι

Ρατσισμός ειναι γενικά ο διαχωρισμός των ανθρωπων σε ανώτερους και κατώτερους συμφωνα με κάποιο κριτήριο. Αν πχ πιστευεις οτι όλες οι καθαρίστριες ειναι κατώτερες τότε είσαι ρατσιστής. Πάντως σε βεβαιώνω οτι αν γνώριζες έναν ανθρωπο με αυτό το βίτσιο δεν θα το καταλαβαινες καθόλου παρα μόνο αν πήγαινες στο κρεβάτι μαζι του, όπως συμβαινει και με κάθε ιδιαίτερη προτίμηση που έχει κάποιος στο σεξ, ακόμα και με τις τραβηγμένες και παράνομες.
Με αυτή τη λογική θα μπορούσες να κρίνεις οτιδήποτε σαν άρρωστο γιατι ακόμα δεν μου είπες πως διαχωρίζεις το αρρωστο απο το υγιες, ενω εγώ σου είπα. Οι βιαστές και οι παιδεραστές ειναι παράνομοι, οπότε ειναι τελειως άλλη υποθεση. Η κοπρολαγνεία όμως δεν ειναι παράνομη (αναφέρω αυτήν γιατι εκει κόλλησες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Καλα δεν αμφισβητώ αυτό που λές δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το ψάξεις. Το θέμα είναι ότι εσύ πιστευεις ότι ο κοπρολάγνος είναι τόσο νορμάλ ώστε να κάνεις μια συνεργασία μαζί του η παρέα. Φαντάσου να τα έχεις μαζί του και να στο ξεφουρνήσει.
-Αγάπη μου, νιώθω πολύ ωραία μαζί σου. Μου αρέσουν οι στιγμές μας, μήπως μπορείς να με χέσεις!!!!!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Για μία ακόμα φορά η gilie είναι μέσα στο μυαλό μου. Μπορεί να ξεκαθαριστεί το θέμα της παιδοφιλίας. Δεν είναι καθόλου αστείο και καθόλου νορμάλ βίτσιο και πάντα κατακρητέω. Ο weak and power πιστέυω ότι δεν εννοεί αυτό αλλα ας ξεκαθαριστεί λιγάκι η έννοια του για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
ναι δε το συζητω, εγω δεν ειπα για τον weak αλλωστε ημουν ξεκαθαρη: "(οχι αυτο που περιγραφετε εσεις εδω, μηλαω για την πραγματικη παιδερεστια προς αγορια ηλικιας κατω των 13-12 κτλ)"

πατως πιστευω οτι ολοι συμφωνουμε οτι ειναι εγκλημα και κατεκριταια η πραξη οπως και αν την πουμε εμεις ή ο νομος

παντως λεξεις οπως παιδοφιλια και παιδολαγνεια δεν υφιστανται, τουλαχιστον οχι στο δικο μου λεξικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο Ρατσισμός ειναι ταξικός, χρωματικός, κοινωνικός και δεν έχει καμία σχέση με το αν κάποιος έχει πρόβλημα στο μυαλό. Δεν μπορεί δηλαδή κάποιος να εκφράσει την γνώμη του για μια μερίδα ατόμων και είναι ρατσιστής. Αν είναι δυνατόν. Το θέμα είναι αν είναι παράνομο η όχι, εσύ δηλαδή το κρίνεις υγιές κάτί τέτοιο η ανώμαλο? Είναι ιδαιέτερη προτίμηση στο sex η κοπρολαγνία, είναι νορμάλ δηλαδη και το παρουσιάζεις σαν κάτι συμπληρωματικό τόσο ακίνδυνο και νορμάλ όσο και να βλέπουμε μια ερωτική ταινία. Υγειές είναι το αυτονόητο με κάποιες προεκτάσεις νορμάλ μπορεί να είναι και το τρίο σε κάποια μορφή αλλα ώς εκεί. Ουρολαγνίες, κτηνοβασίες, σαδισμός και κάποια άλλα δεν είναι νορμάλ. Αλλο ένα δάγκωμα και ένα ελαφρύ χτυπηματάκι και άλλο να σαπίζεις την σύντροφο σου στην σφαλιάρα για να φτιαχτείς. Αυτό εσύ το θεωρείς νορμαλ. Νομίζεις  ότι ο σαδιστής θα σου χαριστεί αν τσακωθεί μαζί μου και θα σε σεβαστεί και δεν θα σε ΄τσακίσει στο ξύλο. Το ωραίο στην ιστορία έιναι οτι εσύ θα ματώνεις και εκείνος θα φτιάχνετε. Μην μπλέκεις τις καθαρίστριες με τους ανώμαλους και ο διαχωρισμός ανώμαλου με νορμάλ δεν είναι ρατσισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ο Ρατσισμός ειναι ταξικός, χρωματικός, κοινωνικός και δεν έχει καμία σχέση με το αν κάποιος έχει πρόβλημα στο μυαλό. Δεν μπορεί δηλαδή κάποιος να εκφράσει την γνώμη του για μια μερίδα ατόμων και είναι ρατσιστής. Αν είναι δυνατόν. Το θέμα είναι αν είναι παράνομο η όχι, εσύ δηλαδή το κρίνεις υγιές κάτί τέτοιο η ανώμαλο? Είναι ιδαιέτερη προτίμηση στο sex η κοπρολαγνία, είναι νορμάλ δηλαδη και το παρουσιάζεις σαν κάτι συμπληρωματικό τόσο ακίνδυνο και νορμάλ όσο και να βλέπουμε μια ερωτική ταινία. Υγειές είναι το αυτονόητο με κάποιες προεκτάσεις νορμάλ μπορεί να είναι και το τρίο σε κάποια μορφή αλλα ώς εκεί. Ουρολαγνίες, κτηνοβασίες, σαδισμός και κάποια άλλα δεν είναι νορμάλ. Αλλο ένα δάγκωμα και ένα ελαφρύ χτυπηματάκι και άλλο να σαπίζεις την σύντροφο σου στην σφαλιάρα για να φτιαχτείς. Αυτό εσύ το θεωρείς νορμαλ. Νομίζεις  ότι ο σαδιστής θα σου χαριστεί αν τσακωθεί μαζί μου και θα σε σεβαστεί και δεν θα σε ΄τσακίσει στο ξύλο. Το ωραίο στην ιστορία έιναι οτι εσύ θα ματώνεις και εκείνος θα φτιάχνετε. Μην μπλέκεις τις καθαρίστριες με τους ανώμαλους και ο διαχωρισμός ανώμαλου με νορμάλ δεν είναι ρατσισμός.
οτι παιζει να μην παρεις χαμπαρι οτι ο αλλος ειναι διαστροφικος ειναι γεγονος. Το θεμα ειναι τι θα κανεις αν το μαθεις, δλδ βρε michelle αν αργοτερα κανεις μια συνεργασια με εναν ανθρωπο που ψαρευει φτωχα αγορακια απ'την Ομονια και θεωρει νορμαλ να τα πηδαει (καποια πραγματα πρεπει να λεγονται ως εχουν γιατι πρεπει να μας σοκαρουν) θα μπορεις να συνεχισεις μια εστω και καθαρα επαγγελματικη σχεση μαζι του. εγω παντως και μηλοντας σαν εργοδοτης δεν θα εδινα σε ενα τετοιο ατομο λεφτα, θα προτειμουσα να το απολυσω ΟΣΟ καλος και να ηταν στην δουλεια του!
Τωρα κατα ποσο θα με πειραζε να τον κατουρουν ή κατι τετοιο, ε δεν ξερω σε επαγγελματικο επιπεδο μαλλον οχι σε φιλικο ομως πολυ πιθανο.
Και μια ερωτηση ακομη αν ειχες παιδι θα εβαζες στο σπιτι σου εναν παιδοφιλο ή παιδεραστη ακομη χειροτερα που θα εκανε ισως παρεα με τον αντρα σου ή με εσενα?

καμια φορα η ζωη ανατρεπει τις θεωρειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απλά Γιάννη τα ορια σου ειναι λίγο πιο πίσω απο τα δικά μου. Δεν μπορώ να σου αλλάξω μυαλά και ούτως ή άλλως εισαι και στην πλεοψηφία των Ελληνων. Πάντως ακόμα δεν μου έφερες ούτε ένα επειχήρημα για το τι σε κάνει να κατηγοριοποιείς κατι ώς άρρωστο.
Τέσπα για μένα το θέμα τελειώνει εδώ. Σου εύχομαι κάποτε να γνωρίσεις κάποιον άνθρωπο σαν αυτους που κατηγορεις και να σου αποκαλύψει πολύ καιρο μετά οτι έχει κάποια τέτοια προτίμηση να δω πως θα εκπλαγεις πως και δεν το είχες καταλάβει μέχρι τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε gilie γιατι μπερδευεις τις παράνομες διαστροφές με τα απολύτως νόμιμα βίτσια? Εμεις μιλάγαμε για το πρώτο. Η αντιμετώπιση μου απέναντι σε κάποιο παιδόφιλο θα ήταν πολύ διαφορετική απ'οτι απέναντι σε κάποιον ουρολάγνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ας βάλουμε κάποια πράγματα σε κάποια σειρά εισαι 19 είμαι 30 οπότε σίγουρα δεν μπορούμε να μιλήσουμε για εμπειρίες που έχει ό ένας και που έχει ο άλλος. Σε εσένα σου εύχομαι να μην γνωρίσεις κάποιον απο αυτούς που θεωρείς ακινδυνους γιατί κάθε άλλο απο ακίνδυνος είναι. Επιχείρημα σου έγραψα και για τον σαδιστή και για τον κοπρολάγνο αλλα παρότι είναι πανω στο topic δεν το είδες. Οι παράνομες διαστροφές μην νομίζεις ότι διαφέρουν πολύ απο τα βίτσια που γράφεις στην λίστα. Οι ματάκιδες κα΄τι τόσο φαινομενικά αθώο σύμφωνα με εσένα κατα 90% καταλήγουν σε βιαστές, οι επιδηξίες το ίδιο γιατί ανεξάρτητα με το πόσο αρρώστημένο είναι αυτό που κάνουν πάλι δεν τους ικανοποιεί. Μην νομίζεις ότι η άποψη που έχεις για την κοπρολαγνια και κάποια απο τα πράγματα της λίστας είναι προτοπωριακή έχω κάνει πράγματα που ακόμα δεν μπορείς να φανταστείς στην προσωπική μου ζωη΄αλλα πάντα υγειή! Όχι να κάνουμε και sex μέσα στα σκ**ά μας ρε παιδιά και να προσπαθείς να μου το παρουσιάσεις σαν νορμάλ. Εσύ έχεις την εντύπωση ότι ο κοπρολάγνος έιναι απλά κάποιος που έχει λίγο ιδιαίετερες προτιμήσεις? Μακάρι να μην γνωρίσεις κάποιον όταν θα τον δεις θα τον καταλάβεις. Και ο επειδηξίας θα μπορούσε να θεωρηθεί νορμάλ σύμφωνα με τα λεγόμενα σου. κοίτα αυτό το Link https://www.care.gr/enc/sex/ για να δεις τι άποψη έχει η επιστήμη για αυτό που απλά εσύ θεωρεις αθώο βίτσιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top