Θα σας πείραζε να πάει ο σύντροφος σας λίγες μέρες διακοπές χωρίς εσάς;

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αναλογα και με το τι συμβιβαζεσαι.

ναι καλε, φυσικα.
το πιο χαμηλο σε τιμη ηταν 720 ευρωπουλα, απο την ωρα που εφυγα απο το σπιτι μεχρι 22 μερες μετα, που ξαναγυρισα.
ιταλια. τελεια:)
το τοτε αμορε ηρθε και με βρηκε καπου στο ενδιαμεσο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχικα ειχα διαβασει τα πρωτα Posts του θεματος και επειδη ειχα διαβασμα και προεβλεπα οτι θα συγχυζομουν πολυ, ειπα να μην συνεχισω, και να μην απαντησω! Τωρα που τελειωσα ομως...:devil: :mpinelik: :P

(επειδη βαριεμαι να διαβαζω ολες τις σελιδες, να απαντησω μονο σε δυο απο τα post με τα οποια διαφωνω καθετα)

χωρίς να διαφωνώ....
υπάρχει κι ο αντίλογος που λέει ότι όταν έχεις ανάγκη να είσαι μόνος σου χωρίς τον σύντροφο σου, δεν τον αγαπάς αρκετά... είναι αδιαφορία.
Υποτίθεται ότι στη σχέση μας θέλουμε να αφιερώνουμε ποιοτικό χρόνο. Αυτό που λείπει απ την καθημερινότητα μας με το άγχος, την κούραση, τη δουλειά το τρέξιμο... Οι διακοπές λοιπόν, είναι η κατάλληλη ευκαιρία για να το κάνεις...
Αν έχεις την ευκαιρία να πας 10 μέρες διακοπές, αδικείς την σχέση σου (και κατ επέκταση τον εαυτό σου) αν πας 5 μέρες μαζί του και 5 μέρες με τους φίλους σου.

Επαναλαμβάνω δε, ότι το έχω κάνει στο παρελθόν....
να έχω σχέση και να φύγω να πάω με τις φιλενάδες μου
αναγνωρίζω όμως σήμερα ότι όταν το έκανα, η σχέση μου δεν ήταν όπως πιστεύω πλέον ότι θα έπρεπε να είναι....

Βρε Κακή Επιρροή, ποιανου αποψη μπορει να ειναι το οτι αν εχεις αναγκη να εισαι και χωρις τον συντροφο σου, ειναι αδιαφορια;;; :worry: Ειναι δυνατον; Γιατι, μαζι του γεννηθηκες ή απο αυτον αυτο-προσδιοριζεσαι; Το οτι εισαι με καποιον, ακομα και για πολλα χρονια, δεν σημαινει οτι εισαι ταυτοσημα οντα, ουτε σιαμαιοι! Η συντροφος μου ειναι...φιλη μου, σεξουαλικη παρτενερ μου, το ατομα που θα στηριχθω, και χιλια δυο πραγματα, αλλα δεν μπορει να μου προσφερει ΟΛΑ τα πραγματα που θα μπορουσα να εχω απο ολους τους φιλους μου. Οπως το ιδιο δεν μπροει να μου προσφερει και ο καθε φιλος μου απο μονος του. Και νομιζω, το ιδιο ισχυει με ολους, σπανια ακουω καποιον να εχει εναν φιλο...και τερμα.

Αν δηλαδη εμενα της κοπελα μου δεν της αρεσει να πινει, και εμενα μου αρεσει, πρεπει ή να μην κανω κατι εγω, ή να την σερνω σε κατι που δεν αρεσει σε αυτην; Αν αυτο το γενικευσεις, γιατι να μην παω και καποιες μερες διακοπες με τους φιλους μου, εφοσον θα παω και με την κοπελα μου, δεδομενου οτι σε καποια πραγματα εκ των πραγματων θα διαφερουμε και δεν θα θελουμε/ μπορουμε να τα κανουμε μαζι.

Το οτι αδικω τη σχεση μου αν μοιρασω το χρονο μου δεν το καταλαβα. Μιλας συγκεκριμενα αν αυτη η "μοιρασια" ειναι 50-50 ή γενικα αν δεν αφιερωσεις ολο τον ελευθερο σου χρονο στη σχεση σου; Και γιατι ειναι αδικο; Θεωρουμε a priori οτι οι φιλοι ειναι κατωτερου ειδους σχεση απο οτι ο/η συντροφος σου;

γιατί θα πρέπει να πας μόνο με τους φίλους?
δε μπορείς να κανονίσετε ΟΛΟΙ μαζί?

οι φίλοι δεν έχουν την ανάγκη του "ποιοτικού" χρόνο που έχει ανάγκη μια σχέση...
κι επιπλέον, το έχω ξαναπεί και παραπίσω νομίζω...
προσωπικά δεν αναφέρομαι σε σχέσεις μηνών... αλλά σε σχέσεις ετών
Για μένα υπάρχει διαχωρισμός
Άλλο η σχέση του ενός μήνα (ούτε που ξέρουμε που παει και πως πάει) κι άλλο η σχέση του ενός ή των δύο χρόνων...

(Γιατι νομιζω οτι εχουμε ξανακανει αυτην την συζητηση, αλλα για τις εξοδους ενος ζευγαριου; ;) ) Οχι, δεν μπορω (πιθανως) να παω με ολους μαζι για εναν βασικο λογο: τους φιλους μου τους ειχα και πριν τα φτιαξω με την κοπελα μου, και κανεις δεν μπορει να αναγκασει αυτους να την συμπαθουν τοσο ωστε να πανε διακοπες μαζι της, ουτε και αυτην ωστε να παει διακοπες μαζι τους. Γιατι να το κανει λοιπον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Isomniac μόνο μια ερώτηση σε όσα είπες :P

Οταν η σχέση σου, γίνει σύζυγος σου, θα ισχύουν τα ίδια?

Αν όχι, θέλω να μάθω πότε είναι η στιγμή -if ever- που διαχωρίζουμε και λέμε, αααααα αυτή είναι η γυναίκα μου, και πλέον είναι αυτή πάνω απ τους φίλους.
ή μήπως όταν γίνει γυναίκα σου εφόσον δε θα μπορείς να τους αναγκάσεις να την συμπαθούν, θα την αφήνεις με τα παιδιά για να πας και 5 μέρες με τους φίλους σου διακοπές?


(οκ ήταν περισσότερες από μια οι ερωτήσεις αλλά καταλαβαίνεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
insomniac για μια ακομα φορα με καλυπτεις απολυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
[παραπονο Mode on] εγώ δεν καλύπτω κανέναν ε? είμαι οπισθοδρομική, κτητική και πουριτανή ε? :'(:'(:'([παραπονο Mode off]


:P
μικρό οφφ τοπικ.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
[παραπονο Mode on] εγώ δεν καλύπτω κανέναν ε? είμαι οπισθοδρομική, κτητική και πουριτανή ε? :'(:'(:'([παραπονο Mode off]


:P
μικρό οφφ τοπικ.. :redface:

Οχι βρε, σ' αγαπαμε, εισαι πολυ καλη, πολυ ομορφη, κτλ...Αλλα δεν θα σε παρουμε μαζι μας στις διακοπες, παρτο αποφαση! :P :teasing:


insomniac για μια ακομα φορα με καλυπτεις απολυτα :)

:redface: :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγώ πάλι αυτό δεν το καταλαβαίνω με τίποτα. Έχω υπάρξει single και δεν με πείραζε να βγω με παρέα (κυρίως κορίτσια) και κάποια να έχει τον φίλο της μαζί. Δεν με έκανε να αισθανθώ καθόλου άσχημα αυτό, ούτε με εμπόδιζε φυσικά να φλερτάρω αν ήθελα, ούτε το θεωρούσα έλλειψη σεβασμού. Αντίθετα χαιρόμουν να τους βλέπω :) Όπως έχω βγει και με ένα ζευγάρι μόνο.

από αυτό το σημείο ξεκινάνε και μένα οι σκέψεις μου
βλέποντας πάντα πως λειτουργούσα εγώ και σαν single
ουδέποτε με εμπόδισε ο φίλος μιας φίλης μου που ήταν παρέα να φλερτάρω...
ίσα ίσα που όποτε το έκανα αποδείχτηκε και πολύτιμη βοήθεια
(ήταν πιο εύκολο για τον άλλον να πλησιάσει μια παρέα που υπήρχαν κι ένα δυο παλληκάρια συνοδευόμενα παρά να πλησιάσει κάποιος μόνος του μια παρέα 5-6 κοριτσιών!)
Δε θεώρησα ποτέ αγένεια το να φέρει η άλλη μαζί τον φίλο της...
Θα ήταν νομίζω πάρα πολύ εγωιστικό από μέρους μου να θέλω οι φίλες μου να μην έχουν μαζί τους τον έρωτα τους επειδή εγώ είμαι μπακούρι


Συμφωνω απολυτα με τις κοπελιες απο πανω. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω ευτυχος η δυστηχος συμφωνω μαζι σου.....κουε

ετσι ειμαι κ εγω κατι λειπει απο διπλα μου δεν μπορω να περασω 100% καλα οταν δεν ειναι μαζι μου κ αυτο ηταν απο την αρχη της σχεσης ....
δεν πιστευω οτι παιζει ρολο ποσο καιρο εισαι με καποιον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε κουεζινα, παντου μαζι σου συμφωνω, ασε να συφωνησω λιγο και με το κριαρι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι οταν μετα η σχεση παει κατα διαολου επειδη πολοι εχουν τους φιλους ΕΔΩ και την σχεση εδω εκει ειναι που δεν μπορω να καταλαβω τις κλαψες.
Ασχετο σχετικο αυτο που λεω, αλλα οσο σημαντικοι και να ειναι οι φιλοι (που ειναι) οταν εκθειαζονται 24/7 θετοντας σε απιστευτα 2η μοιρα την σχεση (και μαλιστα οταν εκθειαζονται σε σχεση με την "σχεση"), προσωπικα το θεωρω υπερβολικο.
(Δεν λεω οτι ειπε καποιος ακριβως αυτα που λεω, εγω, απλως κανω μια γενικη διατυπωση.)
Και μην βιαστει να πει κανεις οτι πουχου δεν εκτιμω φιλους ή κι εγω δεν ξερω τι, γιατι απλουστατα θα κανει λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι οταν μετα η σχεση παει κατα διαολου επειδη πολλοι εχουν τους φιλους ΕΔΩ και την σχεση εδω εκει ειναι που δεν μπορω να καταλαβω τις κλαψες.

Συμφωνώ 100%!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Κι οταν μετα η σχεση παει κατα διαολου επειδη πολοι εχουν τους φιλους ΕΔΩ και την σχεση εδω εκει ειναι που δεν μπορω να καταλαβω τις

Πάντως από τις εμπειρίες μου οι πιο πολλοί κάνουν το λάθος να βάζουν την σχέση ΕΔΩ και τους φίλους εδω ;).

Πάω να διαβάσω
:baby:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Φυσικα και συμβαινει και το τελευταιο Εβακι.
Απλουστατα για εμενα δεν ειναι φυσιολογικο καποιος να ειναι ερωτευμενος με τους φιλους του.
εαν ισχυει αυτο τοτε τι την θελει την σχεση?
Οπως καποιος δεν ειναι φυσιολογικο με το που βρει καποιον (και υποψην οτι "ΣΧΕΣΗ" δεν ειναι το νταχτιρντι με καποιον ετσι?Ειναι κατι πιο σοβαρο) να ξεχναει οτι εχει φιλους και να τους γειωνει τελειως.
Απλουστατα αυτα τα δυο (σχεση-φιλοι) δεν θα πρεπει ποτε και κατω απο κανενα πρισμα να μπουν σαν vs γιατι τοτε ο μεγαλυτερος χαμενος ειναι αυτος που το θετει.
ειναι δυο διαφορετικα τελειως πραγματα που πρεπει να συνηπαρχουν στην καθημερινοτητα και τον ψυχισμο του καθενα και αυτες οι δυο εννοιες/καταστασεις θα πρεπει να κανουν αλληλοπαραχαρωσεις και να μοιραζονται με τετοιον τροπο ειδικα τον χρονο, ωστε να μπορεσουν να συμβιωσουν.
Να συμβιωσουν μεσα στον καθενα μας.
Εαν εγω τα φτιαξω με μια κοπελα και γραψω πουχου την λια που ειναι κολλητη μου τελειως ειμαι ακυρος ΟΚ?(Φυσικα και ναι.
Εαν ομως ειμαι σε σχεση ή σε φαση και δει η Λια οτι αφιερωνω ΚΑΙ εκει χρονο (και μαλιστα ειδικα στην αρχη λογο ενθουσιασμου ο χρονος μπορει να ειναι και λιγο περισσοτερος) και μου αρχισει με το παραμικρο τα "μα" "μου", τοτε ειναι ακυρη εκεινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι οταν μετα η σχεση παει κατα διαολου επειδη πολοι εχουν τους φιλους ΕΔΩ και την σχεση εδω εκει ειναι που δεν μπορω να καταλαβω τις κλαψες.

αγιαυτό ακριβώς τον λόγο θέλω την διευκρίνηση...


IΑν όχι, θέλω να μάθω πότε είναι η στιγμή -if ever- που διαχωρίζουμε και λέμε, αααααα αυτή είναι η γυναίκα μου, και πλέον είναι αυτή πάνω απ τους φίλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμόγελο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
"Θα σας πείραζε να πάει ο σύντροφος σας λίγες μέρες διακοπές χωρίς εσάς;"

- Αυτόν θα πείραζε. Δεν θα περνούσε καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Ναι, θα με πείραζε...
Όσο κι΄ αν η λογική μου, διαφωνεί...
Στη σχέση μου, είμαι πολύ κτητική..., τον θέλω MONO για μένα !!!!!

Θα πρέπει όμως να διευκρινίσω, ότι ούτε και εγώ θα πήγαινα χωρίς αυτόν...
Όταν είμαι ερωτευμένη... ζω μόνο για εκείνον...!!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Συμφωνώ 100%!!

Οκ...Αλλα γιατι πρεπει να γραψουμε αν συμφωνουμε ή οχι με κατι ασχετο; :hmm:

Γιατι υποθετω ειναι οντως ασχετο αυτο που ειπε ο mario, και για να ειμαι ειλικρινης δεν καταλαβα το γιατι το ειπε! :redface: Προφανως, οπως ειπε και ο ιδιος, δεν αναφεροταν σε καποιο συγκεκριμενο ποστ (ουτε στο δικο μου που υπεθεσα αρχικα), ουτε απο οτι εχω καταλαβει ανεφερε κατι τετοιο κανενας, ενω απο το αρχικο Post του θεματος βλεπουμε οτι η υποθεση δεν ειναι οτι καποιος κανει αυτο που λεει, αλλα απλα περναει χρονο ΚΑΙ με τους φιλους του. Αρα; Γιατι να αναφερθει κατι τετοιο; :redface:



αγιαυτό ακριβώς τον λόγο θέλω την διευκρίνηση...

Για μενα: Οταν ο χρονος και οι εμπειριες που εχεις με τον συντροφο σου ειναι πλεον πιο σημαντικες - πολλες απο ο,τι με τους φιλους σου. Συνηθως αυτο συμβαινει οταν πλεον εισαι παντρεμενος, αλλα δεν το θεωρω και απαραιτητο. Σε καθε περιπτωση παντως, δεν νομιζω οτι μια σχεση - οποιουδηποτε ειδους και διαρκειας - μπορει να ξεπερασει ευκολα και κατα πολυ μια δυνατη φιλια.

.

Ναι, θα με πείραζε...
Όσο κι΄ αν η λογική μου, διαφωνεί...
Στη σχέση μου, είμαι πολύ κτητική..., τον θέλω MONO για μένα !!!!!

Θα πρέπει όμως να διευκρινίσω, ότι ούτε και εγώ θα πήγαινα χωρίς αυτόν...
Όταν είμαι ερωτευμένη... ζω μόνο για εκείνον...!!!

.

...(Απο ο,τι λες ομως) Αντιλαμβανεσαι οτι αυτος δεν ειναι και ιδιαιτερα λογικος τροπος σκεψης / ζωης ετσι; Απλα για να μην θεωρω τον εαυτο μου παραλογο...:/: :redface: Γιατι για μενα οι δηλωσεις, να ζω μονο για αυτον ή να ειναι μονο δικη μου, μου φαινονται σαν να αναφερομστε στον αλλον ως αντικειμενο (ή μαλλον ως ιδιοκτησια μας) ή να θεωρουμε οτι ο ανθρωπος με τον οποιο τα φτιαξαμε θα παψει να ειναι αυτο που ηταν, μονο και μονο γιατι εμεις το επιθυμουμε!

Υ.Γ: Για να μην αναλυσω καν το οτι προφανως οι σχεσεις δεν λειτουργουν μονο με δυο modes: "Θελω να ειναι μονο δικος μου, ολη την ωρα, για παντα" και "Who gives a shit" ...

EDIT:

ρε κουεζινα, παντου μαζι σου συμφωνω, ασε να συφωνησω λιγο και με το κριαρι! :)

Ει! Πιο μπροστα ελεγες οτι για ακομα μια φορα συμφωνεις μαζι μου! Μην τα αλλαζεις τωρα!! :'( :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
O λογος που το ανεερα ειναι γιατι και σε αυτο το θεμα (οχι πολυ και ουτε αμεσα) αλλα και σε αλλα θεματα (βασικα το πιο βασικο ηταν απο ιταλικο φορουμ που το διαβαζα λιγο πριν και γινοταν ενα τζερτζελο) γινεται μια ατυπη συγκριση σχεσης-φιλων.
Και ειναι ενα vs που πραγματικα με εχει κουρασει...
Ε!Και δεν ειχα αλλο προχειρο thread να το πω και το ειπα εδω.:P
(εμμεσα,αμεσα κι εδω καπου ξωφτερνα εχει παει κατα εκει)
Αν ηταν να αναφερθω σε κατι συγκεκριμενο (π.χ. σε ποστ του φιλου insomniac) θα το εκανα παραθεση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
O λογος που το ανεερα ειναι γιατι και σε αυτο το θεμα (οχι πολυ και ουτε αμεσα) αλλα και σε αλλα θεματα (βασικα το πιο βασικο ηταν απο ιταλικο φορουμ που το διαβαζα λιγο πριν και γινοταν ενα τζερτζελο) γινεται μια ατυπη συγκριση σχεσης-φιλων.
Και ειναι ενα vs που πραγματικα με εχει κουρασει...
Ε!Και δεν ειχα αλλο προχειρο thread να το πω και το ειπα εδω.:P
(εμμεσα,αμεσα κι εδω καπου ξωφτερνα εχει παει κατα εκει)
Αν ηταν να αναφερθω σε κατι συγκεκριμενο (π.χ. σε ποστ του φιλου insomniac) θα το εκανα παραθεση.;)

Ναι βρε συ, το ξερω οτι δεν αναφεροσουν εμμεσα σε μενα. Αν το πιστευα, θα ξεκαθαριζα οτι εγω οντως δεν ειχα πει κατι τετοιο. Απλα αυτο που λεω ειναι οτι ειναι οντως "ασχετο" και οτι ετσι οπως το εθεσες...απλα δημιουργει ενα συγκεκριμενο "κλιμα" (για να χρησιμοποιησω πολιτικη ορολογια)

Αλλα αφου δεν ειχες που αλλου να το πεις, πες τα αγορι μου! :P :) Σε καταλαβαινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top