Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,246 μέλη και 2,424,701 μηνύματα σε 75,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 442 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γραψτε το μήνυμα σας στον τοίχο απέναντι απο τους πολιτικούς μας

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε: στις 11:08, 24-05-11:

Γραψτε το μήνυμα σας στον τοίχο απέναντι απο τους πολιτικούς μας και να είστε σίγουροι οτι αν δεν το διαβάσουν, σίγουρα θα τους το πουν.

φτάνει πια...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 11:58, 24-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάξιμος
Γραψτε το μήνυμα σας στον τοίχο απέναντι απο τους πολιτικούς μας και να είστε σίγουροι οτι αν δεν το διαβάσουν, σίγουρα θα τους το πουν.

φτάνει πια...
φτάνει πια.... πηγαίντε στα τσακίδια (ή στη φυλακή ) - αλλά και μια μικρή κατάχρηση του θέματός σου.
Ψηφοφόροι την επόμενη φορά που θα πάτε στις κάλπες μην ξαναπιαστείτε ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΟΪΔΑ. (απλά στείλτε τους εσείς στα τσακίδια)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pop corn

Περιβόητο Μέλος

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 16:49, 24-05-11:

Κλωτσιά μέσα στα μούτρα σας τα χρόνια μου όλα,
θα χτίσω στη βρώμα σας το άρωμα π' αγαπώ...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 17:12, 24-05-11:

ελεος πια σας βαρεθηκαμε!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Erida (Αρτεμις)

Δραστήριο Μέλος

H Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Erida Melancholia έγραψε: στις 19:47, 24-05-11:

Moνοι σας τα φαγατε!
και..
Που θα παει, θα ερθει εκεινη η μερα που τα πραγματα θα μπουν στη θεση τους
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 20:55, 24-05-11:

http://www.google.gr/imgres?imgurl=h...w=1345&bih=552

δωσε!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 22:10, 24-05-11:

Να φατε σκατα
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε: στις 13:12, 25-05-11:

στα μάτια του λαού,

έχετε αποτύχει...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 13:49, 25-05-11:

χάρισε μου ένα ραντεβού και μετά τίποτα

στην μαριλίζα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 13:58, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing

στην μαριλίζα
Ξεονογιαννακοπούλου;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε: στις 14:13, 25-05-11:

στην μαριλίζα
Παρουσιάζει εξαιρετικό ενδιαφέρον μια φαινομενικά χαζή τοποθέτηση στο θέμα.

Λέω φαινομενικά χαζή γιατι το πιθανότερο είναι εδώ μέσα να βρίσκεσαι για να λες βλακείες και κάποιους να εξυπηρετείς.

Παρ' όλα αυτά, αν κάνω λάθος, σου ζητώ συγνώμη. Απομένει να με διαψεύσεις με κάποια τοποθέτηση σου. Και αυτό για να αποδείξεις σε ποια μεριά βρίσκεσαι.

Δηλαδή, δίνεις συγχωροχάρτι στους κυβερνώντες ή όχι;

Απλή η ερώτηση και απαιτεί απλή απάντηση. ΝΑΙ ή ΟΧΙ.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:24, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Ξεονογιαννακοπούλου;;;

όχι στην συμμαθήτρια μου από το Α2

είδα τοίχο και μπήκα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 25-05-11 στις 15:30. Αιτία: μάξιμ είμαι πράκτωρ του σόρος - σωρό κάνουνε οι τραπ καταθ μου αλλα δεν υπαρχ πια τραπεζες γαμωτο
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 01:40, 26-05-11:

το πιθανότερο είναι εδώ μέσα να βρίσκεσαι για να.....
Μαξίμ, είχες έμπνευση αλλά άργησες λιγάκι!! Η γενιά της αυθεντικής αμφισβήτησης άσπρισε (μαζί της και οι τοίχοι)
Τώρα πλέον γράφουμε σε forum υπό την "επίβλεψη" αναγκαίων προϋποθέσεων που εκφράζουν απαιτήσεις, έτσι λοιπόν μη δυσανασχετείς με τον κάθε ευήθη, απλώς γέλα με το μνημείο...βλακείας που αργά μα σταθερά κάθε μέρα στρώνεται!

Ένα γέλιο θα σας θάψει, γράψανε σε τοίχο κάποτε, δεν μπορούμε πλέον ούτε να γελάσουμε θα έγραφα εγώ σήμερα.....

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 26-05-11 στις 01:42. Αιτία: ο σελφ γράφει....ιστορία!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 09:12, 26-05-11:

Δεν πιστεύω στα συνθήματα, ειδικά αυτά που είναι γραμμένα σε τοίχους. Αν έγραφα κάτι όμως δεν θα ήταν τίποτα για τους πολιτικούς, αλλά για την μήτρα τους, τον λαό : ΞΥΠΝΑΤΕ ΖΩΑ !
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 09:29, 26-05-11:

στην μαριλίζα
αχ μπατζελή, αχ μπαχτσελί!
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 09:45, 26-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Δεν πιστεύω στα συνθήματα, ειδικά αυτά που είναι γραμμένα σε τοίχους. Αν έγραφα κάτι όμως δεν θα ήταν τίποτα για τους πολιτικούς, αλλά για την μήτρα τους, τον λαό : ΞΥΠΝΑΤΕ ΖΩΑ !
: Και πως μπορεί κανείς να είναι σίγουρος, ότι κι ο ίδιος δεν είναι ούτε ζώο ούτε κοιμισμένος;
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 10:01, 26-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Νωεύς
: Και πως μπορεί κανείς να είναι σίγουρος, ότι κι ο ίδιος δεν είναι ούτε ζώο ούτε κοιμισμένος;
δεν ψήφισε ποτέ τις δύο εταιρίες θαυμάτων, ούτε αυτός ούτε οι γονείς του.
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε: στις 10:16, 26-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Μαξίμ, είχες έμπνευση αλλά άργησες λιγάκι!! Η γενιά της αυθεντικής αμφισβήτησης άσπρισε (μαζί της και οι τοίχοι)
Τώρα πλέον γράφουμε σε forum υπό την "επίβλεψη" αναγκαίων προϋποθέσεων που εκφράζουν απαιτήσεις, έτσι λοιπόν μη δυσανασχετείς με τον κάθε ευήθη, απλώς γέλα με το μνημείο...βλακείας που αργά μα σταθερά κάθε μέρα στρώνεται!

Ένα γέλιο θα σας θάψει, γράψανε σε τοίχο κάποτε, δεν μπορούμε πλέον ούτε να γελάσουμε

θα έγραφα εγώ σήμερα.....

.
Ναί, τα κατάφερες φίλε μου!

Με έκανες να δακρύσω...

Δεν έγραψες τίποτα περιτό...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 26-05-11 στις 10:29.
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε: στις 10:35, 26-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
δεν ψήφισε ποτέ τις δύο εταιρίες θαυμάτων, ούτε αυτός ούτε οι γονείς του.
Οι εφιάλτες δεν βρίσκονται μονάχα στα δυο μεγάλα κόμματα..

Αν και είσαι στην γυάλα, σήμερα κιόλα πρέπει να βγεις και αυτό γιατι κανένας δεν είναι για χάσιμο.

Μια φωνή ακόμα, είναι ακόμα μια φωνή. Δεν είναι τίποτα…

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 10:40, 26-05-11:

Οι εφιάλτες δεν βρίσκονται μονάχα στα δυο μεγάλα κόμματα..

Αν και είσαι στην γυάλα, σήμερα κιόλα πρέπει να βγεις και αυτό γιατι κανένας δεν είναι για χάσιμο.

Μια φωνή ακόμα, είναι ακόμα μια φωνή. Δεν είναι τίποτα…
μακάρι να'ταν έτσι όλες οι γυάλες...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια