Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,441,008 μηνύματα σε 76,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 271 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διευθυντική καρέκλα για το γραφείο

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:32, 25-05-11:

Μιας και η καρέκλα μου, κοντεύει να διαλυθεί από τα χρόνια χρήσης, (και τα κιλά μου) αποφάσισα να αγοράσω μια νέα.

Τι θέλω:

Να είναι διευθυντική. Όχι εκείνες με τα υφασματάκια για τα παιδικά γραφεία. Τη θέλω δερμάτινη (τεχνητό δέρμα δεκτό), με πολύ ψηλή πλάτη να φτάνει τουλάχιστον τον αυχένα μου. Επίσης να έχει γερό άξονα/πόδια και μηχανισμό ξάπλας για καμια ταινία.

Τιμή ως μια 200αρα ευρώ.

ΥΓ: Πολύ σημαντική η ψηλή πλάτη, γιατί ειμαι 1.83 και βρίσκω όλο κάτι κοντόπλατες...

Θενξ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:09, 25-05-11:

164.00 ευρώ

πηγή
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 19:53, 25-05-11:

Εμείς στο γραφείο έχουμε αυτήν. Αγκαλιάζει το σώμα και είναι πολύ άνετη. Τώρα για τιμή.
Εδώ: http://www.epiploxaniotakis.gr/proio...&pop=0&lang=el την έχουν 135.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια