Λούνα παρκ

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όχι βέβαια! Ειδικά μετά την αναμονή της ουράς, με τίποτα!

Εμείς εδώ δεν έχουμε ουρές στα λούνα πάρκ, και στα σταθερά που ανήγουν καλοκαίρι σε φαληράκι και τα κινητά που είναι περιπλανόμενα:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Μπα δεν ψήνομαι και πολύ για Λούνα Πάρκ…
Άν και στα συγκρουόμενα δεν θα έλεγα όχι με φίλους...! (Έχει πλάκα)

Αλλά πάλι, είμαι γεννημένος για ριψοκίνδυνη ψυχαγωγία!:P

Allou Fun Park και τα G να σε χτυπάνε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τωρα που το θυμηθηκα.. Στην Ιταλια ειχα παει σε ενα λουνα παρκ, που ειχε ενα τρενακι σαν αυτο που δειχνει στην φωτογραφια ο γιωργος.. Περιτο να σας πω.. τα ειχα κανει επανω μου.. και μπηκα και δυο φορες συνεχομενα. Δεν μου εφτανε η πρωτη φορα, ηθελα και δευτερη να το εμπεδωσω. :P
Το σκ@το στην καλτσα μου ειχε φτασει. :whistle:


YΓ: Τo Αllou Fun Pass ξέρει κανείς πόσο στοιχίζει και τι περιλαμβάνει;


Αν δεν κανω λαθος, κοστιζει 20 ευρω και μπορεις να κανεις οτιδηποτε. Ορκο δεν παιρνω, αλλα κατι τετοιο θυμαμαι απο την τελευταια φορα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος, κοστιζει 20 ευρω και μπορεις να κανεις οτιδηποτε. Ορκο δεν παιρνω, αλλα κατι τετοιο θυμαμαι απο την τελευταια φορα. :D

Θενκς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος, κοστιζει 20 ευρω και μπορεις να κανεις οτιδηποτε. Ορκο δεν παιρνω, αλλα κατι τετοιο θυμαμαι απο την τελευταια φορα. :D

Δεν μπορεις να κανεις οτιδηποτε :/: Δεν ισχυει για τα περισσοτερα g και τα συγκρουομενα (!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος, κοστιζει 20 ευρω και μπορεις να κανεις οτιδηποτε. Ορκο δεν παιρνω, αλλα κατι τετοιο θυμαμαι απο την τελευταια φορα. :D

Γύρω στα 30 κάνει νομίζω :hmm:

Δεν μπορεις να κανεις οτιδηποτε :/: Δεν ισχυει για τα περισσοτερα g και τα συγκρουομενα (!!!!!!)

Είναι extra το 5g και το 6g και όντως και τα συγκρουόμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
disneyland forevahhhhhh!!!
και δεν έχει παιχνίδια να τα πληρώνεις εξτρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mα είναι δυνατόν να είναι εκτός τα συγκρουόμενα; :blink: :mad:

Dooooλίνι δεν διαφωνώ, αλλά νόμιζω πως με τα εισιτήρια θα μου έρθει ...λιιιιιιγο πιο ακριβά να πάω εκεί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
γιατι δεν βαζετε δημοσκοπηση να δουμε τι μας αρεσει ποιο πολυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για λούνα-παρκ και κυρίως για τα διάφορα τρομακτικά τραινάκια που γυρίζουν ανάποδα. Όταν ταξιδεύω εξωτερικό αν ξέρω πως το μέρος έχει καλό λούνα-παρκ δεν παίζει να μην πάω.

Βασικά το θέμα ασφάλειας δεν με προβληματίζει. Δεν θα πάω και στο παρακμιακό άλλωστε, είμαι και της άποψης ότι η στραβή αν σε θέλει θα σου κάτσει. Μου είχε τύχει να μπω σαν παιδί σε μια χορεύτρια της συμφοράς και να "κινδυνέψω" αλλά δεν με εμπόδισε αυτό από το να δοκιμάσω ότι πιο extreme έχω βρει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γιατι δεν βαζετε δημοσκοπηση να δουμε τι μας αρεσει ποιο πολυ?
Up. :D



(Ελπίζω να μην με σκίσουν τ' αφεντικά που την έκανα έτσι. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν μπορεις να κανεις οτιδηποτε :/: Δεν ισχυει για τα περισσοτερα g και τα συγκρουομενα (!!!!!!)

Α, για τα g δεν ξερω. Εκει δεν μπαινω γιατι τα φοβαμαι -νομιζω. :D


Γύρω στα 30 κάνει νομίζω :hmm:

Ενταξει, τι 20 τι 30. :P Εχω και καιρο να παω.
Αλλα εξω τα συγκρουμενα? Κλεψια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Το τρενακι φυσικα!!!.....ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!:clapup::lol::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Shock Tower και συγκρουόμενα! :clapup::clapup::clapup:

Αν εβλεπα καποιος να εχει χτυπησει πιθανοτατα θα το επεστρεφα το εισιτηριο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ειμαι 10 λεπτα με τα ποδια απο το αλλου φαν παρκ αλλα εχω να πατησω αιωνες. ολο το γυμνασιο και σχεδον το λυκειο εκει το εβγαλα τα χω βαρεθει αυτα πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
εμενα η τελευταια μου εμπειρια σε λουνα παρκ ηταν στην disneyland και "παραδοξως"(:-P) απο τοτε τα εχω συμπαθησει απροσδοκητα πολυ!!!συνιστω σε οσους δεν εχουν παει να πανε,ειναι καταπληκτικα και 100% θα θελετε να ξαναπατε!! ;)

(το αγαπημενο μου ηταν το space mountain!!!:P:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πάω σε ότι extreme υπάρχει, να αν πάω allou fan park πάω στο star flyer, evolutio, 4-5-6G, shock tower και τα λοιπά....
στο magic park, πάω στις κούνιες, ταψί, 4G, 4G, 4G.. μέχρι να φύγω :) κόλλημα είναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
το μονο που μου αρεσει ειναι τα συγκρουομενα:Dοτιδηποτε αλλο γρηγορο η που παει ψηλα προσπαθω να το αποφυγω(δεν ειχα καλες εμπειριες...):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τρελαινομαι για οτι πιο extreme υπαρχει.!!:P:PΚαι να ειναι και ψηλα!!:yahoo:evolution,shock tower,4G κα..Τα συγκρουομενα τα λατρευω αλλα εχω αρχισει λιγο να τα ψιλοβαριεμαι!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top