Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,049 μηνύματα σε 76,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 328 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Στάμπες στη Θήβα

μπαμπης5304

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O μπαμπης5304 έγραψε: στις 23:16, 29-05-11:

Γεια σας,
θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο μαγαζι που να φτιαχνει t-shirts στην θηβα,στην ουσια να κανει σταμπες σε μπλουζακια....

ευχαριστω εκ των προτερων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 17:36, 19-05-12:

Κανείς δεν φαίνεται να ξέρει, αλλά υπάρχουν τόσα online που σου στέλνουν την παραγγελία σε 2-3 μέρες, οπότε μπορείς άνετα να καλυφθείς από αυτά όπου και να είσαι.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:50, 19-05-12:

Xμμμμ....
Στην Πινδάρου αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν φωτογραφάδικα που κάνουν και στάμπες...
Τσέκαρέ το!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια