[Σχέση] Σταθερή ή ελεύθερη;

Προτιμάτε σταθερή ή ελεύθερη σχέση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 148)
  • Σταθερή

    Ψήφοι: 115 77.7%
  • Ελεύθερη

    Ψήφοι: 9 6.1%
  • Και τα δύο, ανάλογα με τον άνθρωπο και τις συνθήκες

    Ψήφοι: 24 16.2%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μια σταθερά ελεύθερη σχέση με σταθερό κορμό αποτελούμενο από ελεύθερα άτομα με σταθερή προσωπικότητα. Η σταθερότητα τούτη, όμως δεν θα επηρεάζει την ελεύθερη σταθερο-σχέση, η οποία θα παραμείνει αλώβητη από την αστάθια της σταθερής κοινωνικής ανελευθερίας.

Edit: Μαλακίες δεν μου βγήκε... Παω για καμιά σταθερή σχέση.

Δε μπορώ να το καταλάβω :P Πάντος φαίνεσαι λίγο in between να πω...
αα είναι αστάθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Πόσες φορές στραμπούλιξες τον εγκέφαλό σου για να το γράψεις;

Κι όμως βγάζει νόημα τελικά.

Shadowfax, τώρα με την αποποινικοποίηση θα γράφω πολλά αυτού του είδους - στραμπουληγμένα...


αα είναι αστάθεια
Τώρα τι κατάλαβες tsoufou; Για πες μου! Ικανοποιήθηκες που ξεφτιλίστηκα ενώπιον εκατοντάδων χιλιάδων Ελλήνων και ξένων μέλων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Good enough. Δε βαριέσαι κιόλας μέχρι να βγάλεις νόημα, όλα έτοιμα δε λέει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Σίγουρα σταθερή σχέση.Είναι διαφορετίκα να ξέρεις και να εμπιστεύεσαι τον άλλον, να γνωρίζεις τα συναισθηματά του! Η ελεύθερη σχέση δεν προσφέρει τίποτα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τώρα τι κατάλαβες tsoufou; Για πες μου! Ικανοποιήθηκες που ξεφτιλίστηκα ενώπιον εκατοντάδων χιλιάδων Ελλήνων και ξένων μέλων;

:cry_x::cry_x::cry_x:
didn't mean to hurt you
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Έχω κάνει μια σοβαρή σ΄χεση στη ζωή μου, από εκεί και πέρα πληγώθηκα πολύ, οπότε επέλεξα να μη ξανακάνω και είμαι πλέον με άτομα που δε θέλουν κάτι σοβαρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Provlima Megalo

Νεοφερμένος

Ο Provlima Megalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
θα διαλεγα ελευθερη σχεση γιατι στη συγκεκριμενη φαση της ζωης μου με ενδιαφερει μονο το σεξ , αντε και καμια κουβεντα παραπανω αλλα μεχρι εκει....μια φορα επιχειρησα με μια κοπελα να κανω κατι σοβαρο αλλα καταπιεζομουνα ...... ειμαι ελευθερο πουλι εγω....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν και όπως είπα είμαι υπέρ της σταθερής σχέσης έχω ιεραρχήσει κάπως τα πράγματα στο μυαλό μου και κατέληξα ότι αυτή την περίοδο είναι η 4η προτεραιότητα μου.Οπότε ελεύθερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παντα εξαρταται απο το ατομο με το οποιο επιλεγεις να κανεις κατι τετοιο...αν πιστευεις οτι δεν ειναι για κατι τετοιο ετοιμο και συ το ιδιο...τοτε παμε για κατι πιο ελευθερο για ''δοκιμη''...αν ομως νιωθεις καποια πραγματακια για το συγκεκριμενο ατομο...κ εξακρυβωσεις οτι κ εκεινο νιωθει τοτε σταθερη...αλλα μια σχεση σταθερη ειναι οσο ναναι βασανο...εχει τα πολυ ωραια του..αλλα εχει και τις εννοιες του...θελει σκεψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Προτιμω γενικα τις σταθερες σχεσεις,εχουν πολλα να σου προσφερουν!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
προτιμω τη σταθερη αλλα δεν ειμαι και εντελως αντιθετος σε μια ελευθερη σχεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Αναλόγως...αν θες τον άλλον μόνο για να περνάς καλά η ελεύθερη σχέση είναι το ιδανικό.Αν όμως έχεις αισθήματα τότε δεν υπάρχει λόγος να μη γίνει σταθερή η σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σταθερή ή ελεύθερη?

Εγώ προτιμάω Κινητή , όπως η κινητή τηλεφωνία. Αν έχεις και broadband internet ακόμα καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Sarcasm?

Nooooooooo, whatever that is, you're doing it wrong.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Really? Teach me master!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
And again, sarcasm?

Hell yea, now you're talking.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.


I'll go then.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
inb4 'i forgot how to talk in greek' :wacko:

Όσο για μένα, σταθερότητα και πάλι σταθερότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
οι ελευθερες σχεσεις δεν ειναι σχεσεις ειναι ξεπετες απλα γινονται με το ιδιο ατομο. Δηλαδη βρισκομαστε και **μιομαστε.Τωρα αν καποιος θελει να του λεει η δικια του για το χτεσινο γκομενο μαγκια του εγω αν ηταν ετσι δε θα ελεγα εχω σχεση. Να πω απο δω η κοπελα μου να πεσω και σε κανεναν που ξερει τπτ κ να ξεφτιλιστω κιολας :P :P Ετσι κ αλλιως η σχεση εχει κ ενα δεσιμο που εκ των πραγματων δεν την κανει ελευθερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top