Όταν κάποιος άλλο δείχνει και άλλο λέει..

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
.. τι πιστεύετε; Και καλά να λέει μεγάλα λόγια και να δείχνει αδιαφορία, αλλά τι γίνεται άμα λέει πως δεν νιώθει κάτι ιδιαίτερο, αλλά εσείς βλέπετε στα μάτια του και στον τρόπο του (στο πως σας αγγίζει, σας πειράζει και άλλα τέτοια) πως ενδιαφέρεται; Τότε τι είναι καλύτερο να κάνετε: να αποχωρήσετε μέχρι και αν το συνειδητοποιήσει, να παραμείνετε διακριτικά εκεί και να περιμένετε να ισορροπήσει μέσα του ή να πιέσετε με κάποιο τρόπο την κατάσταση;

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αν κάποιος φοβάται να "εκτεθεί", αν συμπεριφέρεται χλιαρά, (ακόμα και αν ενδιαφέρεται), προσωπικά θα αποχωρούσα, διότι: θεωρώ πως τα συναισθήματα ,- όταν υπάρχουν-, από τη φύση τους, έχουν την "ανάγκη" να εκφραστούν. Εκείνος που κάνει τόσο κακό στον εαυτό του ώστε να τα αποκρύπτει, έχει αρρωστημένη συμπεριφορά και δεν είναι η κατάλληλη επιλογή: θα είναι δύσκολη η συναναστροφή μαζί του. Γιατί δείχνει αδεξιότητα και δειλία. Φυσικά, μιλώ για την περίπτωση που του έχουμε δώσει το "πράσινο φως" ώστε να προχωρήσει και δεν το κάνει, ίσως γιατί περιμένει την επιφοίτηση-και όταν έχουμε εκ μέρους του τα σημάδια πως στ' αλήθεια ενδιαφέρεται. Επίσης, αναφέρομαι σε περιπτώσεις που να ευνοούνται από τις συνθήκες, πχ να είναι και οι δύο ελεύθεροι. Όμως: κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και δεν υπάρχει γενικός κανόνας που να εφαρμόζεται καθολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...:worry:

καχ, 32.


τριάντα και δυο

καταραμένα δεκαέξι επί δύο


...μη μου πείς ότι χρειάζεσαι βοήθεια από τους άισκουλίτες
για να καταλάβεις τι παίζει με την πάρτη του :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Aπλά δεν ενδιαφέρεται ο άνθρωπος ή ενδιαφέρεται, αλλά όχι αρκετά ώστε να κάνει κάτι ή είναι ντροπαλός. Βίασε τον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μ' αρέσει που εγώ κάθισα και απάντησα επιστημονικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και δεν υπάρχει γενικός κανόνας που να εφαρμόζεται καθολικά.


λολ, science fail
για φαντάσου κάθε πέτρα να πρέπει να την εξετάζουμε διαφορετικά ως προς τα που πέφτει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Από κάποια ηλικία και κάτω το βρίσκω χαριτωμένο, από κάποια ηλικία και πάνω γελοίο.
Δηλαδή για να μιλήσω πιο συγκεκριμένα αν είχα καψουρευτεί έναν 20χρονο, θα σαχλαμάριζα κι εγώ στο ίδιο στυλάκι.
Από άντρα "ώριμης" ηλικίας δεν περιμένω τέτοια κόλπα.. και προσωπικά θα ξενέρωνα αν άκουγα ότι δε νιώθει κάτι ιδιαίτερο, οπότε θα τον άφηνα στην ησυχία του. Τα πειράγματα και οι άλλες χαριτωμενιές μπορούν (σχετικά εύκολα) να παρεξηγηθούν. Όταν κάποιος λέει "δε νιώθω κάτι ιδιαίτερο" με σοβαρό τόνο, δε νιώθει. Με το ζόρι δε βγαίνουν αυτά τα πράγματα, οπότε οποιαδήποτε πίεση δε θα είχε κατά τη γνώμη μου αποτέλεσμα.

Στον επόμενο που θα το νιώσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απόψεις ζήτησα ντε, μη πέσετε να με φάτε. Και το 32 δεν λέει τίποτα, όσο ζεις, μαθαίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
rempeskes:
:PΑυτοί που μετέρχονται γενικών κανόνων στις σχέσεις τους με τους άλλους, στερούνται ευελιξίας, δεν μπορούν να αυτοσχεδιάσουν -χρειάζονται μπούσουλα, καθότι αυτόνομα δεν μπορούν να λειτουργήσουν. Κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστή οντότητα -έχει διαφορετική προσωπικότητα, και θέλει τον δικό του τρόπο για να τον προσεγγίσουμε, όσο και αν σε χαλάει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ωραια να μαθαινουμε και εμεις οι νεοι :redface:
Τι πρεπει να κανουμε σε καθε περιπτωσει,παντως για δοκιμασε παλι ποτε ξερεις οσο ο καιρος περναει
καθενας το επεξεργαζεται.Εντελει αν ειναι τοσο καφρος τραβα αλλου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ παντως που είμαι 18 τετοια πραγματα δεν κανω... οχι 20 18... και εχο κατι γνωστες που κανουν ακριβως αυτο που λεει η Κωσταντίνα... και ερωτω... θελουν η δεν θελουν ξυλο αυτες??? και πως θα καταλαβω αν αυτεσ θελουν να τις χαμουρεψω η να κανω σχεση μαζι τους ι να τις αφησω στην ησυχια τους??? διαφωτιστε με γιατι ειμαι 18 χρονια χωρις γκόμενα και όποτε συζιταω τον τρόπο που φλερταρω με γυναικα μου λεει οτι αν το εκανα σε αυτην θα είχε πεσει ενώ όποτε το συζηταω με αντρα μου λεει οτι οι γυναικες γουσταρουν τους κάφρους... και ενώ λέπω την αντρική άποψη να επιβαιβεώνεται μου την βιδώνει και με τσαντίζει... επισης δεν είναι του στυλ μου οο καφρίλες και ουτε και θέλω να υιοθετήσω τέτοιο στυλ... αμα είναι να έχω σχεση ας με αγαπάνε για αυτο που είμαι.... Είμαι λάθος;;;;

Συγνώμη για την ορθογραφία και τους τόνους αλλα απο την μία ειμαι εκνευρισμενος και απο την αλλη εχο συνιθισει στα greeklish...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
όποτε συζιταω τον τρόπο που φλερταρω με γυναικα μου λεει οτι αν το εκανα σε αυτην θα είχε πεσει ενώ όποτε το συζηταω με αντρα μου λεει οτι οι γυναικες γουσταρουν τους κάφρους...
Κοίτα, αυτό είναι ένα πολύ μεγάλο θέμα. Θα αναφερθώ, κατ' αρχάς, στην ομάδα των κοριτσιών στα οποία εντοπίζεται αυτό το πρόβλημα, οι οποίες ενδέχεται να είναι ένα υπερσύνολο αυτών που αποκαλούμε "χαζογκομενίτσες", και όχι σε όλες τις γυναίκες εν γένει, συνεπώς προσοχή, δεν γενικεύω.

Κατά βάση λοιπόν, ... όχι, δεν λένε ψέματα οι κοπέλες όταν λένε ότι ναι, θέλουν να έρθει ο πρίγκηπας πάνω στο άσπρο άλογο, να τις φλερτάρει ρομαντικά και να τις προστατέψει.

Εδώ όμως έρχεται το μεγάλο "αλλά". Σαφώς και ισχύουν αυτά, αλλά για τα ... τριάντα τους, όταν θα μπουν σε ηλικία γάμου. Αυτήν την στιγμή, θέλουν έναν Khal Drogo να τις βάλει κάτω και να τις αλλάξει τα φώτα.

Εάν θέλεις να το εξετάσουμε από την ψυχολογική πλευρά και την πλευρά του παιχνιδιού του φλερτ και του έρωτα, εκεί υπεισέρχεται το στοιχείο του "δεδομένου". Όταν φλερτάρεις φανερά μία κοπέλα και της δίνεις να καταλάβει ότι είναι το σύμπαν για εσένα, εκεί πλέον ρίχνεις το μπαλάκι σε εκείνη, σε θεωρεί δεδομένο και εντός 1.42 seconds έχει ήδη αρχίσει να ψάχνει τον επόμενο, αφού έχει "δέσει τον γάιδαρό της".

Αντίθετα, εάν παίξεις με τα παιχνίδια τους και τις δώσεις να καταλάβουν ότι εσύ το βραβείο και όχι εκείνες κι ότι αυτές θα πρέπει να αποδείξουν σε εσένα τα συναισθήματά τους ... εκεί τις βάζεις πλέον στο τρυπάκι να σε διεκδικήσουν.

It sucks, δυστυχώς, γιατί πολύ απλά αυτή η αίσθηση του "δεδομένου" έχει ουσιαστικά ακυρώσει το αντρικό φλερτ. Ορισμένες είναι τόσο φαντασμένες που ακόμα κι αν τους πεις ένα "γεια" θα σου πουν "μου την πέφτεις". Οπότε δεν μένει άλλη επιλογή από το να κάνεις κι εσύ τα ίδια.

Να ξέρεις ότι απαιτεί χρόνο, υπομονή και προσπάθειες. Εάν έχεις χρόνο γι' αυτά, do it, δεν θα βγεις χαμένος. Σε αντίθεση με κάποιους από εμάς που έχουμε γεράσει για να παίζουμε τέτοια παιχνίδια, που αρμόζουν το πολύ σε παιδιά Λυκείου. Η εναλλακτική είναι να σταματήσεις να αγχώνεσαι και να κοιτάξεις τις σπουδές σου, αλλά και τα προσωπικά σου ενδιαφέροντα. Εάν σε φέρει ο δρόμος σου σε κάποια γυναίκα που όντως υπάρχει σοβαρή χημεία μεταξύ σας ... εκεί δεν θα χρειαστεί να κάνεις πολλά, θα έρθει η αμοιβαία έλξη μόνη της. Αλλά, είναι και ένα μεγάλο θέμα τύχης και μπορεί να μην συμβεί κάτι τέτοιο σε βραχυπρόθεσμο χρόνο.

διαφωτιστε με γιατι ειμαι 18 χρονια χωρις γκόμενα
Παρεμπιπτόντως, χαλάρωσε, δεν είναι το παν στη ζωή το να έχεις "γκόμενα". Μεγαλύτερη σημασία έχει να αναπτύξεις πρώτα την δική σου προσωπικότητα και τα ενδιαφέροντά σου και να αγαπήσεις τον εαυτό σου. Και αυτήν την προσωπικότητά σου μπορείς να την μοιραστείς με κάποια γυναίκα πλέον - κι όχι απλώς γκόμενα. Γιατί πώς περιμένεις κάποια κοπέλα να σε αγαπήσει αν δεν το κάνεις πρώτα εσύ, να αγαπήσεις τον εαυτό σου;

Από εκεί και πέρα, αν το σκέτο σεξ είναι το πρόβλημά σου - γιατί πρέπει να βγάλεις και κάπως τις ορμόνες σου κι εσύ, κατανοητό - αυτό είναι το πιο εύκολο, τόσες και τόσες χαζογκομενίτσες κυκλοφορούν που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι πώς να ντυθούν, πώς θα στολιστούν και πώς θα πηδηχτούν με τον γκόμενο, ενώ από ενδιαφέροντα μηδέν...

Συγνώμη για την ορθογραφία και τους τόνους αλλα [...] εχω συνιθισει στα greeklish...
Χωρίς παρεξήγηση, αλλά αυτό για μένα είναι πιο σοβαρό πρόβλημα από τα ερωτικά σου. By all means, προσπάθησε να το διορθώσεις. Το "έχω συνηθίσει στα greeklish" εμένα δεν μου λέει τίποτα, παρά μόνο μια δικαιολογία για να μην το κοιτάξεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Αρχικα ποιος ειναι αυτος ο Khal Dorgo;;;; υστερα εχω δοκιμασει κάθε μέθοδο φλερτ σε καθε είδος κοπέλας που κυκλοφορεί... όσο για τον αν ειναι σιμαντικο αν έχω σύντροφο ανεξάρτητα με το αν είναι κοπέλα η γκόμενα είναι ενοχλιτικο... εγω θελω να πάρω ότι εχει να μου δωσει καθε κοπέλα ειτε αθτο λεγεται σχεση ειτε one night stand... για φαντασου να πήγαινω πανεπηστημιο και να μην έχω καθόλου πειρα... επισης δεν μπορω να πω οτι ειναι η νουμερο ενα προταιρεοτητα μου να βρω γκομενα... μολις τελειωσα με τις πανελληνιες και ασχολουμαι και με τον αθλητισμο και τη μουσικη... απλα δν μπορω να βγαινω το βραδυ με τις χαζογκομενιτσες που λεσ και να μου το παιζουν Ντίβες.... εσένα δεν θα σε ενοχλουσε αυτο το γεγοννός;;;Και οσο για τα ορθγραφικα αμα δεν ασχολιόμουν με το θέμα θα σας εγραφα ακομα greeklish....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
για φαντασου να πήγαινω πανεπηστημιο και να μην έχω καθόλου πειρα...
Ναι, και; Στο Πανεπιστήμιο πας για να σπουδάσεις ή για να κάνεις socializing?
Έχεις λίγο παρεξηγήσει την έννοια της φοιτητικής ζωής νομίζω. Τι, αγχώνεσαι μην είσαι το nerd του Πανεπιστημίου;

επισης δεν μπορω να πω οτι ειναι η νουμερο ενα προταιρεοτητα μου να βρω γκομενα...
Το βλέπω, δεν αγχώνεσαι καθόλου ...

απλα δν μπορω να βγαινω το βραδυ με τις χαζογκομενιτσες που λεσ και να μου το παιζουν Ντίβες....
Ε μην βγαίνεις με αυτές, αφού ξέρεις ότι το παίζουν ντίβες. Δικό σου το λάθος, ποιος σε υποχρέωσε να βγαίνεις με αυτές αφού ξέρεις τι είναι;

εσένα δεν θα σε ενοχλουσε αυτο το γεγοννός;
Όχι, γιατί δεν ασχολούμαι με τέτοιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναί κοίτα το θέμα του πανεπιστημίου είναι μεγάλη υπόθεση αλλά εγώ πιστεύω ότι εκτός απο το να σπουδάσεις διευρύνεις και τον κοινωνικό σου περίγυρο... Και άμα λάχει τραβάς και κανα one night stand στα πάρτυ των συμφοιτητών σου :D .... Επίσης το ότι συζητάμε το συγκεκριμένο θέμα δεν πάει να πεί ότι είμαι απελπισμένος... απλά με προβληματίζει η συμπεριφορά των γυναικών την σήμερον ημέρα... Τέλος επειδή μένω σε επαρχία δεν έχω και πολλές επιλογές για να περνάω τον χρόνο μου και αναγκαστικά τρώω και τις "κλώσσες" στην μάπα... την ορθογραφία πως την βρίσκεις;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ παντως που είμαι 18 τετοια πραγματα δεν κανω

Αμα σου τη βαρέσει καμμιά ώρα στα 28 ή στα 38 ή στα 48 και τα κάνεις, μην εκπλαγείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Αμα σου τη βαρέσει καμμιά ώρα στα 28 ή στα 38 ή στα 48 και τα κάνεις, μην εκπλαγείς:P
Μου την έχει βαρέσει εκ γενετής και παρ' όλα αυτα δεν κάνω τέτοια πράγματα... Απλώς δεν είναι ο χαρακτήρας μου τέτοιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κατά βάση λοιπόν, ... όχι, δεν λένε ψέματα οι κοπέλες όταν λένε ότι ναι, θέλουν να έρθει ο πρίγκηπας πάνω στο άσπρο άλογο, να τις φλερτάρει ρομαντικά και να τις προστατέψει.

Εδώ όμως έρχεται το μεγάλο "αλλά". Σαφώς και ισχύουν αυτά, αλλά για τα ... τριάντα τους, όταν θα μπουν σε ηλικία γάμου. Αυτήν την στιγμή, θέλουν έναν Khal Drogo να τις βάλει κάτω και να τις αλλάξει τα φώτα.


Στον Khal Drogo Γιώργο μου, δεν μπορεί να αντισταθεί καμία ηλικία! :inlove:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναί κοίτα το θέμα του πανεπιστημίου είναι μεγάλη υπόθεση αλλά εγώ πιστεύω ότι εκτός απο το να σπουδάσεις διευρύνεις και τον κοινωνικό σου περίγυρο...
Εάν όντως το θες, be my ghost. Αλλά αφού βλέπεις ότι δεν σε θέλει το περιβάλλον που είσαι ... άσ' το.
Σίγουρα δεν είναι όλες έτσι όπως το λες. Εάν μετακινηθείς σε κάποιο μεγάλο αστικό κέντρο, εκεί ίσως δεις απ' όλα τα καλά.

την ορθογραφία πως την βρίσκεις;;; :)
Καλύτερη και μπράβο! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top