Ανακύκλωση CD/DVD

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Επειδη εχω μερικες εκατονταδες CD/DVD που πλεον μου ειναι αχρηστα και μου πιανουν χωρο,θελω να τα ξεφορτωθω.Μπορω να τα ανακυκλωσω ως απλο πλαστικο η θελει ειδικη μεταχειριση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος έχει ειδική συσκευή.
Πλαστικό δεν το λες πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εψαξα λιγο στο διαδυκτιο και βρηκα την ακολουθη ιστοσελιδα σχετικα με την ανακύκλωση οπου ελεγε οτι μπορεις να ανακυκλωσεις cd/dvd
στους μπλε καδους ανακυλωσης
https://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=17792&gotolast=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εψαξα λιγο στο διαδυκτιο και βρηκα την ακολουθη ιστοσελιδα σχετικα με την ανακύκλωση οπου ελεγε οτι μπορεις να ανακυκλωσεις cd/dvd
στους μπλε καδους ανακυλωσης
https://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=17792&gotolast=1

ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top