Με ποιον από τους δύο γονείς σας μπορείτε να συνεννοηθείτε καλύτερα;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο πατέρας ή η μάνας σας είναι πάντα κοντά σας και στην τελική σας κάνει πλάτες>
Ποιός είναι πιό αυστηρός?
Ο ρόλος αυτός μήπως αλλάζει μεταξύ των 2?
Τα αδέρφια σας τι σχέση παίζουν στην επικοινωνιά με τους γονείς σας? επαμβένουν η απλά γίνονται θεατές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βεβεαι ζω με τον πατερα μου αλλα απο την εποζη που μεναμε ολοι μαζι μεχρι και σημερα κοντα μου σε ολα και αυτος που με βοηθαει στα παντα ειναι ο παταρας μου. Τωρα η αδερφη μου τι ρολο να παιξει με τα e-mail και τα μηνυματα που στελνουμε η με το τηλεφωνο 1-2 φορες τον μηνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και οι 2 παρ τον έναν και χτύπα τον στον άλλον είναι. Υπερβολικές απαιτήσεις και μυαλά του 1950. Πάλι καλα που δεν μένω μαζί τους... :(
Τη μητέρα μου τουλάχιστον τη νόμιζα πιο προοδευτική αλλά τελικά πρόσφατα μου απέδειξε οτι είναι πιο πουριτανή απο τον πατέρα μου.
Δυστυχώς και οι 2 με έχουν απογοητεύσει πάρα πολύ και δεν είμαι πια έφηβη ώστε να καταλογίζεται εκεί το πως τους βλέπω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Και οι 2 παρ τον έναν και χτύπα τον στον άλλον είναι. Υπερβολικές απαιτήσεις και μυαλά του 1950. Πάλι καλα που δεν μένω μαζί τους... :(
Τη μητέρα μου τουλάχιστον τη νόμιζα πιο προοδευτική αλλά τελικά πρόσφατα μου απέδειξε οτι είναι πιο πουριτανή απο τον πατέρα μου.
Δυστυχώς και οι 2 με έχουν απογοητεύσει πάρα πολύ και δεν είμαι πια έφηβη ώστε να καταλογίζεται εκεί το πως τους βλέπω... :(

Κινδυνέυοντας να με e-πλακώσει στο e-ξύλο ο exposed θα βάλω το παρακάτω smile :console:
Michelle και εμένα οι δικοι μου έχουν αρκετά κουσούρια και έχουν χωρίσει απο τα 17 μου (το 1913 αν θυμάμε καλά)
Στην τελική κάνουν κάποιες επιλογές για την ζωή τους αλλα δεν σημάινει ότι πρέπει να τις ακολουθήσουμε κιόλας, έχουμε το δικαίωμα να κάνουμε και εμεις τις δικές μας επιλογές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ Γιαννη. Κι εμένα χώρισαν όταν ήμουν 10 και να φανταστεις οτι είχα χαρει!
Αστα να πάνε, επειδή και οι 2 στην ηλικία μου διάβαζαν όλη μέρα (η μάνα μου είχε πάει για μεταπτυχιακά στο ΜΙΤ να φανταστεις) δεν μπορούν να καταλάβουν οτι δεν θέλω να γινω κι εγω ετσι και μου δημιουργούν τρομερή πιεση. Γι'αυτο ήθελα να πάω να δουλέψω, και θα το κάνω κάποτε αλλά μάλλον όχι αυτό το εξάμηνο τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Κι εμένα χώρισαν όταν ήμουν 10 και να φανταστεις οτι είχα χαρει!

Ένα από τα ίδια Michelle. Οι γονείς μου χώρισαν όταν ήμουν 12 και ένιωσα ότι επιτέλους μπορώ πια να ηρεμήσω. Μεγαλώνοντας, είχα καλύτερες σχέσεις με τη μαμά μου, αλλά φτάνοντας στην ηλικία σου (19) άρχισα να τα βρίσκω και με τον πατέρα μου.
Σήμερα, στα 27 μου, θεωρώ ότι έχω καλές σχέσεις και με τους δύο, όταν ΔΕΝ με αντιμετωπίζουν σαν παιδάκι, πράγμα που έχω αρχίσει να τους το ξεκόβω. Δυσκολεύονται να το καταλάβουν και μου κάνουν τη ζωή δύσκολη, αλλά τους αντιμετωπίζω όπως θα αντιμετώπιζα και κάποιον φίλο που προσπαθεί να παρέβει στην ζωή μου. Ακούνε τα μπινελίκια τους, ηρεμούν και μετά είμαστε μια χαρούλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Κινδυνέυοντας να με e-πλακώσει στο e-ξύλο ο exposed θα βάλω το παρακάτω smile :console:
γιαννή , σορρύ αλλά ξεκινάω e-πόλεμο μαζί σου , θα πεθάνεις


yiannis is dead :devil:

Ας σοβαρεύτω ...
Πάνω κάτω τα ίδια χάλια επικοινωνία έχω και με τους δυό ....Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι με τον πατέρα μου είμαι ελαφρός καλλίτερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Για να μην γίνω κλισέ αναφέροντας το "χάσμα γενεών"θα γράψω μόνο ότι οι γονείς όσο χρονών κι αν πάμε(αυτό συμβουλή για τους μικρότερους του φόρουμ)μας αντιμετωπίζουν πάντα ως μωρά και στην χειρότερη των περιπτώσεων ως κτήματα τους.
Εγώ πάντα είχα καλύτερη επικοινωνία με τον πατέρα μου,όχι σε σημείο να μου κάνει πλάτες κτλ απλά μοιάζαμε πιο πολύ ως χαραχτήρες και μεγάλωσα εκτιμώντας το γεγονός ότι είναι αυτοδιμιούργητος.Αργότερα κάποιες αποφάσεις μου έφεραν ρίξη στις σχέση μου και με τους δύο.Αν και τώρα προσπαθούμε να τις αποκαταστήσουμε αυτό που αποκόμισα είναι ότι οι γυναίκες είμαστε τελικά πιο σκληρές και συγχωρούμε πιο δύσκολα(φυσικά αναφέρομαι στη μαμα μου)κι ότι ο πατέρας μου ξέρω πως παρά τα όσα έχουν γίνει είναι περήφανος που στάθηκα στα δικά μου πόδια(του θυμίζω τον εαυτό του πολύ περισσότερο απο όσο τολμά να παραδεχτεί).
Ανέλπιστο σύμμαχο σε εκείνη την περίοδο είχα τον αδερφό μου,μάλλον επειδή κι εκείνος περνά όσα περνούσα εγώ και με κατανοεί περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εχεις απόλυτο δίκιο κλέφτρα. Δυστυχώς κι εγώ έχω παρατηρήσει απο τη μητέρα μου οτι συγχωρεί και ξεχνά πολύ πιο δύσκολα απ'οτι ο πατέρας μου που παρά τα πολύ παλιά μυαλά που έχει (είναι 60 χρονών) μου έχει μια κάποια αδυναμιά περισσότερο...
Πάντως είσαι τυχερή που έχεις και αδερφό. Εγώ δυστυχώς είμαι μοναχοπαίδι και αυτό τα κάνει όλα πολύ πιο δύσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με τους γονείς μου έχω περάσει πολλές φάσεις...Καταλαβαίνουν όταν θέλουν να καταλάβουν και κάνουν τους χαζούς όταν δεν θέλουν να καταλάβουν.... Με την μητέρα μου είχαμε σχέσεις κολλητής αλλά μετά από μεγάλη ρίξη (πλέον φταίμε και οι δυο) έχω αλλάξει στάση...Της λέω αυτά που πρέπει να ξέρει ενώ προσπαθώ να της περάσω όσο πιο ήρεμα γίνεται το ότι "Μαμά μεγάλωσα, δεν είμαι το μικρό κοριτσάκι που ήθελες κλπ κλπ κλπ"...Ο μπαμπάς μου είναι τρελή αδυναμία...Η επικοινωνία μας είναι άψογη, είναι πολύ ήρεμος σαν χαρακτήρας, λιγότερο υπερπροστατευτικός και συζητήσιμος...Σύμμαχος πάντα ο αδερφός μου...Απλά η κλέφτρα έχει δίκαιο...ότι και να κάνεις,όσο και να μεγαλώσεις πάντα θα είσαι το μικρό τους παιδάκι! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελικά μόνο εγώ δεν τα πάω καλά με τον αδελφό και τον δεν το θεωρώ καθόλου συμμάχο ; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εχεις απόλυτο δίκιο κλέφτρα. Δυστυχώς κι εγώ έχω παρατηρήσει απο τη μητέρα μου οτι συγχωρεί και ξεχνά πολύ πιο δύσκολα απ'οτι ο πατέρας μου που παρά τα πολύ παλιά μυαλά που έχει (είναι 60 χρονών) μου έχει μια κάποια αδυναμιά περισσότερο...
Πάντως είσαι τυχερή που έχεις και αδερφό. Εγώ δυστυχώς είμαι μοναχοπαίδι και αυτό τα κάνει όλα πολύ πιο δύσκολα...

Μια απο τα ίδια όσον αφορά τις ηλικίες, ο πατέρας μου είναι 60 ενώ η μητέρα μου 49,υποτίθεται ότι οι νέοι γονείς είναι πιο κοντά στα παιδιά τους
.
Το να είσαι μοναχοπαίδι μπορεί και να είναι θετικό,σκέψου να είχες έναν αδερφό ή αδερφή που να μην σήκωνε κεφάλι και να έπρεπε συνεχώς να σε συγκρίνουν μαζί του και να βγαίνεις χαμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Τελικά μόνο εγώ δεν τα πάω καλά με τον αδελφό και τον δεν το θεωρώ καθόλου συμμάχο ; :cry:

Ισως λόγο ηλικίας,μέχρι τα 20 μου που ο αδερφός μου ήταν 15,μαλώναμε διαρκώς,με ζήλευε και με κάρφωνε ότι κι αν έκανα.Αργότερα που μεγάλωσε δέσαμε.Κάνε υπομονή και θα δεις που έτσι θα γίνει,όσο μεγαλώνετε θα έρχεστε πιο κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ όπως εσύ Vkey είχα με τη μητέρα μου σχέσεις κολλητής και συζητούσαμε τα πάντα μέχρι να κάνω καμία "σοβαρή" σχέση και να αφήσω τις "φάσεις" στις οποίες χωρίς να το θέλω παρασυρόμουν επειδή ερωτεύομαι εύκολα και πολύ. Όταν κλήθηκε να αντιμετωπίσει αυτή τη νέα κατάσταση, και ειδικά με κάποιον αρκετά μικρότερο (παρ'οτι ώριμο) τότε επήλθε η ρήξη. Τότε μόνο κατάλαβα πόσο βαθιά πουριτανή ήταν και μου το έκρυβε τόσο καιρό παιζοντας το άνετη εκ του ασφαλούς.
Και γενικά κατάλαβα πολλά για τους συγγενείς μου, όχι μόνο τη μητέρα μου. Θα αναφέρω ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα που με απογοήτευσε πάρα πολύ.
Τότε που ήταν να πάμε Μυτιλήνη και μας δημιουργούσε πρόβλημα η μητέρα μου μέναμε στο θείο μου στην Αθήνα στο δευτερο διαμέρισμα, όπου έμενε κανονικά μόνο ο ξάδελφος μου ο Αλεξ. Ενώ μας το έπαιζε άνετος και cool και καλά οτι δεν μπορούσε να καταλάβει το ζόρι τραβάει η μάνα μου με το να πάμε στη Μυτιλήνη διακοπές, μαθαίνω οτι μετά απο 2-3 μέρες είπε στη μάνα μου οτι θα πρέπει να φύγουμε γιατι επιστρέφει η κόρη του (13 χρονών) και δίνουμε το κακό παράδειγμα, ακόμα κι αν κοιμόμαστε χωριστά. Μα πόσο υποκριτής να είναι κάποιος? Και πόσο αφύσικο πια το θεωρούν να έχεις μια νορμάλ σχέση και θα δίναμε και κακό παράδειγμα? :(
Και μην φανταστείτε οτι είμασταν τίποτα διαχυτικοί μπροστά του, καμία σχέση, ούτε ακουμπούσαμε ο ένας τον άλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Ισως λόγο ηλικίας,μέχρι τα 20 μου που ο αδερφός μου ήταν 15,μαλώναμε διαρκώς,με ζήλευε και με κάρφωνε ότι κι αν έκανα.Αργότερα που μεγάλωσε δέσαμε.Κάνε υπομονή και θα δεις που έτσι θα γίνει,όσο μεγαλώνετε θα έρχεστε πιο κοντά.
Μπα δεν ξερω , δεν υπάρχει καθόλου επικοινωνία.... Όσο μεγαλώνουμε τόσο πιο πολύ απομακρυνόμαστε... δεν λέω λογικά φταιώ και εγω σε αυτό... αλλά δεν ξερώ. Πάντως δεν μπορώ να πω οτι έχουμε τεραστια διαφορά ηλικίας , 4 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μπα δεν ξερω , δεν υπάρχει καθόλου επικοινωνία.... Όσο μεγαλώνουμε τόσο πιο πολύ απομακρυνόμαστε... δεν λέω λογικά φταιώ και εγω σε αυτό... αλλά δεν ξερώ. Πάντως δεν μπορώ να πω οτι έχουμε τεραστια διαφορά ηλικίας , 4 χρόνια...

Ο αδερφούλης σου είναι ακόμα μικρός...'Αριστες σχέσεις απέκτησε με τον αδερφό μου καθώς πήγε λύκειο....Όχι είχαμε και χάλια αλλά σαν αδέλφια τσακωνόμασταν!Πάντως ποτέ δεν είχαμε καρφώματα...Πάντα ο ένας κάλυπτε τον αλλον και υπόστηρίζαμε τις αποφάσεις που πέρνει ο καθένας όταν τις θεωρούμε λογικές και οι γονεις παθαίνουν τριπλό εγκεφαλικό!

@Κλέφτρα:οι γονείς μου ειναι 45 και 50...άρα νεότατοι...Απλά έχω παρατηρήσει ότι είναι cool όταν αφορά τις φάσεις που κάνουν οι κολλητές μου και τις σχέσεις του...Σε εμένα το σκηνικό αλλάζει..Απαιτούν να βρω ένα παιδί να κάνω σοβαρότατη σχέση και να καταλήξω σε γάμο (αν και η μαμά μου το έχει ήδη βρει το γαμπρό :P)

@Michelle: Το ότι είναι γονείς δεν σημαίνουν ότι πάντα έχουν δίκαιο...Μερικά πράγματα φυσιολογικά για εμάς απλά τους φρικάρουν...Πλέον πιστεύω ότι πρέπει να ξέρουν τα πλέον απαραίτητα...εγώ πάντως τα σερβίρω σε μικρές δόσεις μην βαρυστομαχιάσουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Vkey ο αδελφός του είναι 4 χρόνια μεγαλύερος όχι μικρότερος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Ο αδερφούλης σου είναι ακόμα μικρός...'Αριστες σχέσεις απέκτησε με τον αδερφό μου καθώς πήγε λύκειο....Όχι είχαμε και χάλια αλλά σαν αδέλφια τσακωνόμασταν!Πάντως ποτέ δεν είχαμε καρφώματα...Πάντα ο ένας κάλυπτε τον αλλον και υπόστηρίζαμε τις αποφάσεις που πέρνει ο καθένας όταν τις θεωρούμε λογικές και οι γονεις παθαίνουν τριπλό εγκεφαλικό!
4 χρόνια μεγαλύτερος είναι ο αδελφός , οχι μικρότερος

edit: τώρα πρόσεξα το μηνύμα της michelle :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
πως μου ειχε ξεφυγει αυτο το ποστ? τεσπα. ημαμα μου ειναι εγω σε 22 χρονια ειμαστε πολυ κοντα απο οταν ημουν πιτσιρικι, οταν την κοιταζω ειναι σαν να διαβαζει την σκεψη μου, λογω ενος προβληματος υγειας που ειχε οταν ειμουν στην εφηβια απομακρινθηκαμε πολυ αλλα στα 16 μου μετακομισαμε οι δυο μας στην Αθηνα και μειναμε μονες στο σπιτι οπου και καταφερε να με πλησιασει ξανα...ο πατερας μου ειναι γ**ω τα παιδια, τον θαυμαζω απιστευτα, μου εμαθε το 70% αυτων που ξερω, εχουμε τα ιδια γουστα στην μουσικη, παμε σε συναυλιες, βγαινουμε πολυ συχνα μαζι αν και τωρα κανει πολυ παρεα με τον Γιωργο (ο αντρας μου) γιατι ταιριαζουν πολυ και ο μπαμπας μου δεν εχε γιο. Ειμαι το supprot team του εδω και χρονια και εχω απιστευτες αναμνησεις απο αγωνες αυτ/των κτλ. Οι γονεις μου δεν εχουν χωρισει αλλα 6 μηνες τον χρονο δε μενουν στην ιδια πολη...τρελοσογο...:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εμένα ο μπαμπάς μου έχει άστα να πάνε μυαλά :whatever:. με τη μαμά κάτι γίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top