Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,792 μέλη και 2,440,600 μηνύματα σε 76,683 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 282 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλαγή server και downtimes

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 05:51, 28-06-11:

Σίγουρα θα παρατηρήσατε όσοι μπήκατε ότι για κάποιες ώρες σήμερα (technically χτες) το e-steki ήταν down. Αυτό συνέβη επειδή έχουμε ξεκινήσει διαδικασίες αλλαγής server και κάναμε κάποιες δοκιμές. Πιθανόν να υπάρξουν παρόμοια downtimes τις προσεχείς ημέρες και κάποια στιγμή (θα ανακοινωθεί με μήνυμα εντός του θέματος και edit στο παρόν ποστ) το e-steki θα παραμείνει κλειστό για 1 περίπου μέρα, ώστε να γίνει η μεταφορά. Περιμένουμε ωστόσο ότι στο νεο server οι ταχύτητες θα είναι καλύτερες από ποτέ, οπότε αξίζει η υπομονή.

Ευχαριστούμε για τη στήριξη και την υπομονή σας!

EDIT: Από σήμερα (29/6) στις 7μιση το απόγευμα μέχρι αύριο το πρωί περίπου, το e-steki θα είναι κλειστό λόγω της "μετακόμισης".

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 06:01, 28-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Σίγουρα θα παρατηρήσατε όσοι μπήκατε ότι για κάποιες ώρες σήμερα (technically χτες) το e-steki ήταν down
ντάξει μωρέ δεν τρέχει τίποτα

όλοι περνάνε τις φάσεις τους
20
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:16, 29-06-11:

Από σήμερα στις 7μιση το απόγευμα μέχρι αύριο το πρωί περίπου, το e-steki θα είναι κλειστό λόγω της "μετακόμισης".
1
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:37, 29-06-11:

Απεξάρτηση.
1
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,668 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 19:42, 29-06-11:

Στο τσατ θα μπορούμε να μπαίνουμε;
4
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 19:50, 29-06-11:

Bουρ!
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,668 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 20:38, 29-06-11:

And now what !!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή server (8/8/2009) - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-09 στις 21:30.
    • Αλλαγή Server - 26/07/08 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-08 στις 15:15.
    • Αλλαγή Server - 26/07/08 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-08 στις 12:09.
    • Αλλαγή Server 22/12/07 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-07 στις 15:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα