Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,726 μέλη και 2,437,645 μηνύματα σε 76,538 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 110 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

To e-steki σε νέο server!

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,646 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 19:32, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Miss Brightside
Το τσατ να δούλευε μόνο...
ωραίο το σκυλάκι πρώτη φορά το βλέπω μεγάλο (αυτό θα το λεγα στο τσατ αν λειτουργούσε )

συγγνώμη για το οφφτοπικ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 19:33, 30-06-11:

Εμένα άλλοτε τρέχει πολύ γρήγορα και άλλοτε σαν παλιά
Επίσης θέλω να αναφέρω το γεγονός ότι ενώ έχω εγγραφεί 3 η 4 Ιανουαρίου του 2009 (το είχα ελέγξει πρόσφατα οτι ήταν ΟΚ) και το πρώτο μου μήνυμα το αποδεικνύει :

Τώρα μου εμφανίζει ότι γράφτηκα τις 25 Νοεμβρίου του 09 (25.11.09) !!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,854 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 19:46, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Εμένα άλλοτε τρέχει πολύ γρήγορα και άλλοτε σαν παλιά
+1
Κι εγώ αυτό παρατήρησα.
Το πρωί που μπήκα πήγαινε σφαίρα, δε κόλλαγε καθόλου, αλλά τώρα έχει αρχίσει πάλι τα παλιά.
Λογικά θα' ναι προσωρινό ε;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:27, 30-06-11:

Λογικά θα' ναι προσωρινό ε;
ναι,,
ειναι οι μνημες της προηγουμενης ζωης..

Πόσα hoops έχεις; (με tracerοute το βλέπεις αυτό)
και πώς το κανουμε αυτο?
αα..11 πηδηματα μου εβγαλε..

( βρε παιδια,,πώς βλεπουμε τις ip adress στον firefox χωρις προσθετο?)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 30-06-11 στις 20:37.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 20:44, 30-06-11:

Πράγματι υπάρχει αισθητή βελτίωση στην ταχύτητα με την οποία ανεβαίνει το φόρουμ. Παρατήρησα πάντως ότι το chat and fun αργεί σημαντικά να φορτώσει στο δικό μου υπολογιστή. Όχι όμως και το i-school το οποίο ανοίγει μια χαρά...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rolingstones (ΞΕΝΟΦΩΝ)

Διάσημο Μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 865 μηνύματα.

O rolingstones έγραψε: στις 21:19, 30-06-11:

ρε παιδια φτιαξτε το τσατ μα καλα 5 ατομα απο το πρωι ειναι παλευω απο το πρωι και δεν μπορω
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,646 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 21:21, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από rolingstones
ρε παιδια φτιαξτε το τσατ μα καλα 5 ατομα απο το πρωι ειναι παλευω απο το πρωι και δεν μπορω
και εγώ μπήκα ο βλάκας και ξαναβγήκα μετά
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:37, 30-06-11:

Hellooooooo.
Μας τα πρήξατε με το τσατ, είπαν θα το κάνουν.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:57, 30-06-11:

Υπομονή με το chat, θα διορθωθεί. Είναι λίγο "δύστροπο" script και μονίμως δημιουργεί προβλήματα.

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Έχασα όλες τις φωτογραφίες που έχω στο άλμπουμ στο προφιλ μουουουουουουου
Τις γααααατες μουουουουουου
Μην κλαίς, θα διορθωθεί (τώρα που το ανέφερες, γιατί δεν είχα προσέξει κάτι)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 23:47, 30-06-11:

Όταν πάω να μπω στο cnf, αρκετές φορές, που πετάει αυτό:

Uploaded with ImageShack.us

(επίσης αρνείται να ανεβάσει photos, αυτό είναι παλιό όμως)
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:12, 01-07-11:

Καλή αρχή με το νέο server!!!!!
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:14, 01-07-11:

Το πρόβλημα με το chat (λογικά) διορθώθηκε. Για κάποιο λόγο είχε χάσει το license key στη μεταφορά, οπότε είχε γυρίσει στη δοκιμαστική έκδοση, η οποία επέτρεπε μέχρι 5 άτομα.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 01:40, 01-07-11:

To πρόβλημα με τις εικόνες στα albums (και λογικά και τα attachments) διορθώθηκε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 3,999 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 03:35, 01-07-11:

Ρε παιδια μόνο σε μένα και στο jj! το iSchool σέρνεται ολίγον;;; Δε βλέπω διαφορά στην ταχύτητα... Νομίζω πως αργεί περισσότερο και από πριν..
Τεσπα Καλή αρχή!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 05:00, 01-07-11:

εμενα με εβγαζε σε ενα αραβικο ηλεκτρονικο καταστημα και λεω τι, αλλαξανε και url??? τεσπα οντως φορτωνει πιο γρηγορα η σελιδα (ειδικα οταν εκανες επεξεργασια παλια κολλουσε εντελως σχεδον)...αλλα ας μη βιαζομαστε, προς το παρον μοιαζει να αξιζε η αναμονη
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 14:10, 01-07-11:

Κατά τη μεταφορά, από server σε server, χάσαμε τον sid.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:22, 01-07-11:

Κατά τη μεταφορά, από server σε server, χάσαμε τον sid.
θα τον πλακωσε καμια ντουλαπα στην μετακομιση..
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 15:01, 01-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Ρε παιδια μόνο σε μένα και στο jj! το iSchool σέρνεται ολίγον;;; Δε βλέπω διαφορά στην ταχύτητα... Νομίζω πως αργεί περισσότερο και από πριν..
Τεσπα Καλή αρχή!
cnf και ischool σε μένα σέρνονται πολύ πάντως. ΑΠΑΞ και αποφασίσουν να φορτώσουν η ταχύτητα περιήγησης είναι συμπαθητική [δεν νομίζω βελτιωμένη όμως] αλλά από τη στιγμή που θα πατήσω μέχρι τη στιγμή που θα φορτώσει περνάνε αιώνες. Compared με παλιότερα βέβαια που το cnf τουλ έκανε συχνότατα timeout, τουλάχιστον τώρα φορτώνει.
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 15:59, 01-07-11:

Εύχομαι και σε μεγαλύτερο server...
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 3,999 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 21:40, 01-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
cnf και ischool σε μένα σέρνονται πολύ πάντως. ΑΠΑΞ και αποφασίσουν να φορτώσουν η ταχύτητα περιήγησης είναι συμπαθητική [δεν νομίζω βελτιωμένη όμως] αλλά από τη στιγμή που θα πατήσω μέχρι τη στιγμή που θα φορτώσει περνάνε αιώνες. Compared με παλιότερα βέβαια που το cnf τουλ έκανε συχνότατα timeout, τουλάχιστον τώρα φορτώνει.
ωραία άλλο ένα άτομο προστέθηκε με επιτυχία στην ομάδα μας
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή Server - 26/07/08 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-08 στις 12:09.
    • Αλλαγή Server 22/12/07 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-07 στις 15:06.
    • Πρόβλημα στο Server - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-10-07 στις 19:18.
    • Πως στήνουμε FTP server - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-06 στις 10:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα