Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,713 μηνύματα σε 76,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 135 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομαδάρχισσα σε κατασκήνωση

sisi2

Νεοφερμένος

H sisi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H sisi2 έγραψε: στις 02:03, 02-07-11:

Ξέρει κανείς να μου πει τι υποχρεώσεις και ευθύνες έχει μια ομαδάρχισσα? Είναι η πρωτη φορά που θα δουλέψω και θα ήθελα κάποιες συμβουλές.
Ευχαριστώ!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Independent (Θωμάς Σπιτιέρης)

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

O Independent My soul is in the sky έγραψε: στις 03:23, 02-07-11:

Να φροντίζεις ενα τσουρμο μικρα παιδια, να εχεις υπομονή και να είσαι εκεί συνεχώς με ελάχιστες άδειες για εξοδο και πανω απο ολα ΥΠΟΜΟΝΗ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ομαδάρχης σε κατασκήνωση - Από Baggelisgk
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-16 στις 22:53.
    • Μπορώ να γίνω ομαδάρχισσα σε κατασκήνωση? - Από Pauline_123
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-15 στις 00:52.
    • Κατασκήνωση - Από Sotiris_Toumpa
      Το θέμα έχει λάβει 175 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-06-11 στις 02:15.
    • Κατασκήνωση - Από M@RY
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-04-10 στις 23:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα