Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,810 μέλη και 2,441,707 μηνύματα σε 76,731 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 294 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δικαιολογητικά για καθηγητή πιστοποίησης ECDL

mary000

Νεοφερμένος

H mary000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H mary000 έγραψε: στις 15:19, 04-07-11:

Γεια χαρά!!!

Γνωρίζει κανείς, πώς γίνεται κάποιος καθηγητής-τρια πληροφορικης πιστοποιησεων χειρισμου ECDL και Microsoft και ποια είναι τα δικαιολογητικά; Ειναι υποχρεωτική η απόκτηση του MASTER της Microsoft; Αν ναι, τι απαιτείται για την απόκτηση του;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων φίλοι μου...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ikaria12

Νεοφερμένος

H ikaria12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ikaria12 έγραψε: στις 03:01, 13-08-12:

γεια χαρα!!!

θα ηθελα να μαθω κ εγω πια δικαιολογητικα χρειαζονται για να γινει καποιος καθηγητης ΕCDL.Αν σας ειναι ευκολο ενημερωστε με γιατι ειναι επειγον!!ευχαριστω πολυ!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια