Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 130 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσοι από σας είστε χωρίς σύντροφο;

Ποια η κατάσταση σας σε σχέση με το παραπάνω ερώτημα:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 203)
Είμαι σε σχέση και είμαι καλά.
63
31,03%
Είμαι σε σχέση και δεν είμαι καλά.
11
5,42%
Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω χρόνο.
5
2,46%
Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω διάθεση δέσμευσης αυτή την περίοδο.
22
10,84%
Δεν είμαι σε σχέση επειδή δε με ενδιαφέρει κάποιος.
46
22,66%
Είμαι ο deadhead_pirate
6
2,96%
Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)
50
24,63%

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,995 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:53, 31-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Αλλά δεν είναι το παν. Γιατί αν η άλλη είναι σκατοχαρακτήρας δεν έχει καμία απολύτως θέση στη ζωή μου (τουλάχιστον για μένα).
Ουτε ομως αν ειναι μαρια η ασχημη αλλα τρωγεται απο χαρακτηρα :S

Εγω νομιζω οτι ο τροπος που το βλεπει η susp ειναι ο απολυτως υγιης για τα 17, που οι περισσοτεροι εφηβοι πνιγονται στις ιδιαιτεροτητες τους. Ειναι λογικο οι περισσοτεροι να πηγαινουν με το μπουγιο για να ειναι αρεστοι αλλα οχι απαραιτητα ο εαυτος τους, και οι λιγοι που κανουν τη διαφορα να αποστασιοποιουνται. Πραγματικα νομιζω οτι το σχολειο ειναι μια πολυ σκληρη δοκιμασια γι'αυτα τα χρονια :X Η κλειστη κοινωνια εννοειται πως δε βοηθαει σ'αυτο, ομως απο μια ηλικια και μετα, με την αλλαγη περιβαλλοντος κτλ με σπουδες και τα λοιπα το τοπιο δεν γνωριζεται πλεον!

Στη φαση που ειμαι τωρα συμφωνω απολυτα με την χρζ, αν και δε νομιζω οτι φτανει κανεις στο σημειο οπου θα του ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ αδιαφοροι οι ανθρωποι που θα τον κρινουν απ'το τι φοραει η πως ειναι.. Μπορω ομως να θυμηθω πως ειναι το συναισθημα που περιγραφει η susp.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:48, 02-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Ουτε ομως αν ειναι μαρια η ασχημη αλλα τρωγεται απο χαρακτηρα :S
Δεν το 'φτασα στο άλλο άκρο.
Αλλά να υπάρχει μία ισορροπία φυσικά.

Α, και να μένει στην ίδια πόλη, σημαντικό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 23:28, 02-08-07:

Ωραία, το έπιασα.

Συμπερασματικά λοιπόν, είναι μία φάση που θα περάσει
Άντε να δούμε
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 08:47, 03-08-07:

Ειχα βαλει το 4 αλλα μετα σκεφτηκα πως, ενω αυτο ειναι αληθεια απο την αποψη οτι δεν "ψαχνομαι" και δεν εχω και ορεξη να γνωρισω καποιον, αν υπηρχε καποιος να με ενδιαφερει μια χαρα θα την εβρισκα την ορεξη δεσμευσης.

Επισης γιατι δεν υπαρχει "δεν ειμαι σε σχεση και δεν ειμαι καλα"; "Δεν ειμαι σε σχεση γιατι θελω καποιον που δεν μπορω να εχω" κι αλλα τετοια ατυχα;
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 527 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 00:41, 12-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Ειχα βαλει το 4 αλλα μετα σκεφτηκα πως, ενω αυτο ειναι αληθεια απο την αποψη οτι δεν "ψαχνομαι" και δεν εχω και ορεξη να γνωρισω καποιον, αν υπηρχε καποιος να με ενδιαφερει μια χαρα θα την εβρισκα την ορεξη δεσμευσης.

Επισης γιατι δεν υπαρχει "δεν ειμαι σε σχεση και δεν ειμαι καλα"; "Δεν ειμαι σε σχεση γιατι θελω καποιον που δεν μπορω να εχω" κι αλλα τετοια ατυχα;

Τι θα γίνει βρε; Είμαι στην άλλη άκρη του κόσμου (εξου και τα greeklish) και πάλι το μυαλό μου διαβάζεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 12-08-07 στις 09:45. Αιτία: greeklish
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 09:31, 12-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Θυμίζει φάση του στυλ συνάντηση αλκοολικών όπως "Με λένε Θοδωρή και είμαι καλά..."
Κοιτα ολοι οι ανθρωποι ειναι εκ γενετοις εθισμένοι στην συντροφια του άλλου φυλου με ενδοκρινολογικό τρόπο οπότε δεν εχει πολύ διαφορά αν εξαιρέσεις οτι ειναι κοινωνικά αποδεκτο.

Επισης missing option: Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:48, 12-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Επισης missing option: Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)
done
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 09:56, 12-08-07:

OMG αμεση αποκριση πρωινιατικα!!!
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 09:56, 13-08-07:

ειμα με ενα υπεροχο παιδι εδω και 7 μηνες και περναω τελεια!!
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 534 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 11:05, 13-08-07:

Δεν είμαι γιατί δεν έχω βρει κάτι που να με εκφράζει και να με ικανοποιεί σε γενικότερες γραμμές.Τώρα παίζει να μην είμαι και σε φάση να ασχοληθώ.Δεν το έχω ψάξει
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 13:14, 13-08-07:

Κατά τη γνώμη μου η 2η επιλογή δε θα έπρεπε να υπάρχει καν, εκτός κι αν αναφέρεται σε σχέσεις αναίσθητης δοσοληψίας και εξαπάτησης (πχ προικοθηρία). Όταν είσαι σε σχέση, είσαι γιατί νιώθεις καλά! Θεωρώ πως στη δική μου σχέση, έχει περισσότερο σημασία ο άνθρωπος τον οποίο έχω δίπλα μου, παρά τα γεγονότα. Έτσι παρά τις διάφορες δυσκολίες, τρικλοποδιές, αναποδιές ή γκρίνιες που μπορεί να υπάρξουν απ' το "θα κάνω να σε δω Χ μέρες, μπουχουχου κλαψ κλαψ γιατί γιατί;" ως το "γιατί μου πήρες όλο το σεντόνι το βράδυ", πιστεύω πως είμαι και νιώθω καλά. Όχι μόνο γιατί μπορεί σε μια σχέση να είναι δευτερεύοντα αυτά, αλλά και επειδή παραδόξως κάποιες φορές είναι και "απαραίτητα", αναθερμαντικά θα έλεγα.

Φανταστείτε μια σχέση που και οι δύο θα λένε όλη μέρα ο ένας στον άλλο "Σ' αγαπώ περιστεράκι μου, σε λατρεύω λουλουδίτσα μου" και μέχρι και στην τουαλέτα να πηγαίνουν παρέα. Ε δεν πάει! Η αηδία, της αηδίας, την αηδία, ω αηδία (πληθυντικό δεν κλίνω, τον ξέρετε). Ενω όταν μια σχέση τα περιλαμβάνει όλα, είναι πιο ποιοτική, πιό πλήρης! Κι εμείς αγαπιόμαστε και μάλιστα πολύ, δεν είμαστε ούτε Cylons (ρομπότ) χωρίς αισθήματα ούτε ψυχοπαθείς! Αλλά κι αν κάναμε και μια βλακεία παραπάνω να μαλώσουμε πχ. για το σεντόνι, τουλάχιστον θα είμαστε μαζί και θα το θυμόμαστε γελώντας μετά από πολύ καιρό, δε θα χουμε πήξει στην αηδία ώστε να βαρεθούμε ο ένας τον άλλο.

Είμαι σε σχέση, και είμαι πολύ καλά λοιπόν!
Παράθεση

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Στέφανος έγραψε: στις 20:48, 13-08-07:

Δυστιχώς δεν έχω βρει το άλλο μου μισό!!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 01:18, 14-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
Τι θα γίνει βρε; Είμαι στην άλλη άκρη του κόσμου (εξου και τα greeklish) και πάλι το μυαλό μου διαβάζεις

Τα μεγαλα πνευματα χρυσσσο μου συναντιουνται...

Που βρισκεσαι αληθεια; Τεσπα I'll pm you.
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,104 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 21:38, 15-08-07:

Συγγνώμη ρε πάιδες, οι επιλογές ήταν πολύ τυχαίες λέμε.

Εγώ με βεβαιότητα λέω πλέον...

έχω σχέση και για την ώρα είμαι καλά
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 13:23, 18-08-07:

Είμαι σε σχέση εδώ και ένα χρόνο και είμαι καλά...
Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό που συνάντησα αυτόν τον άνθρωπο στη ζωή μου και που επέμενε να μπει σε αυτή, σε μια φάση μάλιστα που ήμουν χαμένη, μπερδεμένη, απογοητευμένη και απόλυτα προσγειωμένη ή καλύτερα γειωμένη... Υπάρχει το πρόβλημα της απόστασης -που ευτυχώς δεν είμαι μεγάλη- αλλά το έχουμε αποδεχτεί και δράττουμε κάθε ευκαιρία που μας παρουσιάζεται για να είμαστε όσο γίνεται περισσότερο μαζί...Αυτά...
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 23:23, 19-08-07:

Αυτό τον καιρό I am all alone δυστυχώς!!!! Αλλά δεν παύω να είμαι αισιόδοξος!!!!!!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 23:40, 19-08-07:

Εγώ νομίζω οτι δεν χρειάζεται να απαντήσω τι ψήφισα, μπορεί να γίνει εύκολα κατανοητό.
Οι απόψεις μου σχετικά με το θέμα είναι γνωστές και δεν τις επαναλαμβάνω γιατί θα με κράξετε.....
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:45, 19-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Εγώ νομίζω οτι δεν χρειάζεται να απαντήσω τι ψήφισα, μπορεί να γίνει εύκολα κατανοητό.
Οι απόψεις μου σχετικά με το θέμα είναι γνωστές και δεν τις επαναλαμβάνω γιατί θα με κράξετε.....

Mέχρι και ειδική κατηγορία σου έφτιαξαν, τι άλλο θέλεις;
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 543 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 00:11, 20-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
I support deadhead_pirate.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 00:17, 20-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann

Mέχρι και ειδική κατηγορία σου έφτιαξαν, τι άλλο θέλεις;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια