Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,440 μηνύματα σε 75,700 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 395 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Microsoft Windows 7

mazin

Δραστήριο Μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O mazin έγραψε: στις 12:45, 01-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από statakos
Μάλλον δεν είναι διαθέσιμα για download ακόμη για το τμήμα σου. (Εκτος αν είσαι στο τμήμα πληροφορικής ...)

Εγώ τα κατέβασα χωρίς κανένα πρόβλημα.
πως θα μπορεσω και εγω ???
ειμαι πρωτοετης δετ !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 14:47, 01-10-09:

Για τα τμήματα που έχουν σύμβαση με το MSDN, μπορούν οι φοιτητές να τα πάρουνε και τσάμπα; Γιατι μιλάει για OS, αλλά συγκεκριμένα το 7 δεν το αναφέρει...
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από mazin
πως θα μπορεσω και εγω ???
ειμαι πρωτοετης δετ !
Δεν ξέρω αν έχει συμβαση το ΔΕΤ στο MSDN. Η Πληροφορική και το ΛοΧρη έχουν σίγουρα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mazin

Δραστήριο Μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O mazin έγραψε: στις 15:09, 01-10-09:

μας το εδιξαν στην παρουσιαση οτι μπορουμε και μιλαγανε και για τα 7 (windows me/xp/vista/7)\
αλλα πως γίνετε η όλη διαδικασία?
Παράθεση

harrym (Χάρης)

Νεοφερμένος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O harrym έγραψε: στις 15:13, 02-10-09:

Αν θυμάμαι καλά, θα σας ενημέρωσαν κιόλας..
Στα email σας, του πανεπιστημίου, θα έχετε ένα mail για το MSDN με username, κωδικό, και το link του MSDN που πρέπει να μπείτε.. Είναι τόσο απλο..
Μετά, διαλέγεις το software που θες.. και πατας Add to cart.. κλπ κλπ
Παράθεση

iasonsea (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O iasonsea έγραψε: στις 11:53, 10-10-09:

Παιδιά να ρωτήσω κάτι, τι πρέπει να κάνω για να κατεβάσω τα Windows 7; Τώρα έχω Vista.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:40, 10-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από iasonsea
Παιδιά να ρωτήσω κάτι, τι πρέπει να κάνω για να κατεβάσω τα Windows 7; Τώρα έχω Vista.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...............δεν ντρέπεσαι..φωτιά σε όποιον κατεβάζει torrent
Παράθεση

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O isidorosrigas έγραψε: στις 23:05, 10-10-09:

Τα τελικά 7 (αυτά που θα κυκλοφορήσουν στις 22) πως λέγονται;
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 23:12, 10-10-09:

Για τους απλούς χρήστες ναι!Οι κατασκευαστές υπ. τα έχουν ήδη εδώ και 2 μήνες περίπου
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 09:48, 11-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από iasonsea
Θα πρέπει να ψάξεις στο Google με το εξής: Windows 7 Ultimate RTM (build 7600) x86.
Αρχική Δημοσίευση από iwannoulaki

Τα τελικά 7 (αυτά που θα κυκλοφορήσουν στις 22) πως λέγονται;
Τα τελικά λέγονται RTM ή build 7600 .
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 11:17, 11-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από John The Greek
Θα πρέπει να ψάξεις στο Google με το εξής: Windows 7 Ultimate RTM (build 7600) x86.

Τα τελικά λέγονται RTM ή build 7600 .
Αρκεί να πεις windows se7en!!
Είναι περιττό για μένα να πεις τα υπόλοιπα....rtm=built 7600 αλλα΄αν είναι να το πεις έτσι λες rtm
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H alex92 έγραψε: στις 12:35, 11-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Εξαρταται πως θα χρησιμοποιεις το πισι, εγω δοκιμασα λινουξ (καναμε και στη σχολη εξαλλου) αλλα χρησιμοποιω windows γιατι δεν μπορω να παιξω παιχνιδια απο λινουξ.
Κrou, μπορείς να εγκαταστήσεις παιχνίδια (και γενικά ό,τι εφαρμογή θες) που είναι φτιαγμένα για windows στα linux μέσω wine και play on linux.
Παιδιά, όπως και να το κάνουμε, το ελεύθερο λογισμικό είναι τρομερά ανώτερο των Windows. Απλώς ο κόσμος επιλέγει την Microsoft λόγω άγνοιας και επειδή πιστεύει πως ό,τι πληρώσει, αυτό είναι και το καλύτερο. Ε, λοιπόν δεν ισχύει αυτό. Εγώ έβαλα linux και βρήκα την υγειά μου!
Καλή δύναμη σε όσους εξακολουθούν να τη βγάζουν με τα Windows, είτε αυτά είναι τα XP, τα Vista ή τα 7...
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:46, 11-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από alex92
Κrou, μπορείς να εγκαταστήσεις παιχνίδια (και γενικά ό,τι εφαρμογή θες) που είναι φτιαγμένα για windows στα linux μέσω wine και play on linux.
Παιδιά, όπως και να το κάνουμε, το ελεύθερο λογισμικό είναι τρομερά ανώτερο των Windows. Απλώς ο κόσμος επιλέγει την Microsoft λόγω άγνοιας και επειδή πιστεύει πως ό,τι πληρώσει, αυτό είναι και το καλύτερο. Ε, λοιπόν δεν ισχύει αυτό. Εγώ έβαλα linux και βρήκα την υγειά μου!
Καλή δύναμη σε όσους εξακολουθούν να τη βγάζουν με τα Windows, είτε αυτά είναι τα XP, τα Vista ή τα 7...
Ευχαριστούμε Αλέξη

-Εγώ έχω και τα 2
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H alex92 έγραψε: στις 12:51, 11-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
Ευχαριστούμε Αλέξη

-Εγώ έχω και τα 2
Αλέξη??! Αλεξάνδρα βρε! Look δίπλα!
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:14, 11-10-09:

Συγγνώμη!!!!
Πραγματικά μπερδεύτηκα
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 13:22, 11-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από alex92
Πιστεύεις ότι υπάρχουν πολλοί που αγοράζουν στις μερές μας Windows;; Μόνο όσοι αγοράσουν υπολογιστή με τα Windows OEM θα τα πληρώσουν.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:31, 11-10-09:

Πιστεύεις ότι υπάρχουν πολλοί που αγοράζουν στις μερές μας Windows;; Μόνο όσοι αγοράσουν υπολογιστή με τα Windows OEM θα τα πληρώσουν.
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H alex92 έγραψε: στις 13:33, 11-10-09:

E, ok! Τουλάχιστον σαμποτάρετε την Microsoft με piracy! Κάτι είναι κ αυτό!!
Απλώς και πάλι, δεν μπορεί κάποιος που έχει internet να κινηθεί ελεύθερα αν χρησιμοποιεί Windows, ακόμη και σπασμένα, λόγω ιών. Τι κάνεις δηλαδή? Κυκλοφορείς χαλαρά και με το που θα κολλήσεις ιό, τα εγκαθιστάς ξανά από την αρχή??! Δεν καταντάει κουραστικό?
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:50, 11-10-09:

Χαχα....καλό..Υπάρχουν και τα anti-virus
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H alex92 έγραψε: στις 13:57, 11-10-09:

Ναι, και τα anti-virus κάνουν μια δουλειά...χάρμα!
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:58, 11-10-09:

Και πού το στηρίζεις αυτό;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Microsoft Windows Live Messenger - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 488 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-13 στις 22:52.
    • Η Microsoft αποσύρει τον Windows Live Messenger - Από Johnnaousa
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-12 στις 09:23.
    • Microsoft Windows Vista - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 254 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-08-10 στις 17:36.
    • Microsoft Windows Server - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-11-08 στις 22:28.
    • [Windows Phone] To νέο Windows Mobile 6 παρουσιάζει η Microsoft - Από Hunter
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-08-07 στις 22:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα