Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,440 μηνύματα σε 75,700 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 395 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Microsoft Windows 7

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H alex92 έγραψε: στις 14:02, 11-10-09:

Στο ό,τι εμένα το λειτουργικό είχε καταστραφεί 2 φορές λόγω ιών όταν είχα windows, παρόλο που έκανα scan με 3 anti-virus κάθε μία ώρα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 14:22, 11-10-09:

Αν κολλήσεις ιό κάνεις "Clean Installation" και τελείωσες..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H alex92 έγραψε: στις 14:30, 11-10-09:

Tελοσπάντων, δεν το κουράζω άλλο το πράγμα, αφού πλέον δεν ασχολούμαι καθόλου με τα Windows. Χρησιμοποιώ linux επειδή είναι απλώς the best όπως κι αν το δεις.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 14:39, 11-10-09:

εξαρταται για τι το θες
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H alex92 έγραψε: στις 14:43, 11-10-09:

Για ό,τι μα ό,τι θες. Απλώς θέλει λίγο παραπάνω ψάξιμο καμιά φορά.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 14:47, 11-10-09:

Οχι για παιχνιδια.
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H alex92 έγραψε: στις 14:53, 11-10-09:

Το 'χεις ψάξει σίγουρα? Γιατί εγώ έχω εγκαταστήσει παιχνίδια για windows στα ubuntu με wine και play on linux και δουλεύουν μια χαρά.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 14:54, 11-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από alex92
Το 'χεις ψάξει σίγουρα? Γιατί εγώ έχω εγκαταστήσει παιχνίδια για windows στα ubuntu με wine και play on linux και δουλεύουν μια χαρά.
παιχνιδια οπως;
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H alex92 έγραψε: στις 14:57, 11-10-09:

Τους Sims 3 πριν από λίγο καιρό, το Need For Speed ...
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 15:17, 11-10-09:

αχα
δε νομιζω οτι μπορει παντως να παιξει παιχνιδια που εχουν μεγαλυτερες απαιτησεις και ειναι καινουρια, ποσο μαλλον αν χρειαζονται dx10 κτλ.
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 17:28, 11-10-09:

Ναι, και τα anti-virus κάνουν μια δουλειά...χάρμα!
:no1::no1::no1:+1
Το δικό μου είχε φάει 2 φορμάτ σε 1 χρόνο... (πριν λιώσω την υποδοχή της κάρτας γραφικών... Και δεν κάνω πλάκα. Είχε λιώσει, έχω πάρει καινούρια κεντρική μονάδα αλλά δεν αξιώθηκα να τη φτιάξω...).
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 696 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 20:00, 11-10-09:

Καταρχάς να σας πω (για να μην είμαι εκτός θέματος) ότι στον καινούργιο μου υπολογιστή θα βάλω το 7. Τώρα θέλω να σας ρωτήσω κάτι. Έχω κατεβάσει το λίνουξ και το έχω μαζί με τα βίστα. Αν κατεβάσω το 7 θα το εγκαταστήσω όπως το λίνουξ? Να σημειώσω ότι επιλέγω τι λειτουργικό θέλω όταν ανοίγω τον υπολογιστή μου.
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 20:21, 11-10-09:

Η εγκατάσταση των Windows 7 γίνεται ακριβώς όπως και η εγκατάσταση των (S)Vista.
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε: στις 20:58, 11-10-09:

Ναι, αλλά εγώ τα vista τα είχα προεγκατεστημένα.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 14:33, 12-10-09:

Στο ό,τι εμένα το λειτουργικό είχε καταστραφεί 2 φορές λόγω ιών όταν είχα windows, παρόλο που έκανα scan με 3 anti-virus κάθε μία ώρα!
Και ποια αν είχες;
Μπορεί να μην φταίνε οι ιοί!Αλλά γενικά είναι κανόνας το να μην βάζεις πολλά αν μαζί γτ το μαμάς το pc!Σίγουρα τα ubuntu είναι καλύτερα!!
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 16:25, 12-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από giannis4ever
Ναι, αλλά εγώ τα vista τα είχα προεγκατεστημένα.
Είναι πολύ εύκολο. Θα βάλεις το Product Key, θα συμφωνήσεις με τους κανόνες της Microsoft, θα διαλέξεις σκληρό στον οποίο θα γίνει η εγκατάσταση και μετά από κάνα 30ωρο θα σου βγάλει την οθόνη που θα πρέπει να ρυθμίσεις ώρα, να φτάξεις χρήστες κλπ. Αυτό στο έκαναν και τα Vista στην πρώτη ενεργοποιήση, σωστά;;
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε: στις 20:46, 12-10-09:

Τι να σου πω, δεν ξέρω.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 20:52, 12-10-09:

Μπορείς να μην βάλεις key και να βάλεις μετά activator
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 13:46, 23-10-09:

Βγήκαν τα windows 7. Εύχομαι να είναι και τα τελευταία
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 13:58, 23-10-09:

Βασικά γιατί, άμα κάνουν καλά τη δουλειά τους, ας συνεχίζουν να τα βγάζουν, αλλά πιστεύω πως τους περιμένει ακόμα μια τεράστια αποτυχία (όπως με τα Vista δηλαδή).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Microsoft Windows Live Messenger - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 488 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-13 στις 22:52.
    • Η Microsoft αποσύρει τον Windows Live Messenger - Από Johnnaousa
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-12 στις 09:23.
    • Microsoft Windows Vista - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 254 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-08-10 στις 17:36.
    • Microsoft Windows Server - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-11-08 στις 22:28.
    • [Windows Phone] To νέο Windows Mobile 6 παρουσιάζει η Microsoft - Από Hunter
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-08-07 στις 22:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα