Πώς θα θέλατε να γίνει η κηδεία σας;

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θα ήθελα να μαζευτούν όλοι οι φίλοι μου σε μια παραλία το βράδυ και να γίνουν σκνίπα στο ποτό και στο τέλος να μου πούνε όλοι μαζί αντίο κοιτώντας τον ουρανό και τραγουδώντας. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο θάνατος θεωρείται κάτι τόσο τραγικό. Έχω χάσει πολλούς στενούς συγγενείς και τους περισσότερους σε νεαρή ιλικία γι αυτό και έχω συμβιβαστεί πλήρως με την ιδέα τους θανάτου. Ο θάνατος είναι αυτός που δίνει νόημα στη ζωή μας και κάνει την κάθε στιγμή μοναδική. Δε πιστεύω ότι οι νεκροί πάνε σε ένα καλύτερο μέρος, αυτά είναι πιστεύω παραμύθια που λέμε στον εαυτό γιατί δεν εκμεταλλευτήκαμε το χρόνο μας όσο ο άλλος ήταν ζωντανός στο έπακρο και τώρα απλά μετανιώνουμε γιαυτό. Ο θάνατος καθορίζει τη ζωή και γιαυτό πρέπει να ζούμε την κάθε στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ επειδή δεν θέλω να στεναχωριούνται οι φίλοι μου στην κηδεία, θέλω να έχει καλεσμένες στριπτιζέζ που να κάνουν σόου για να ελαφρύνουν το κλίμα. Αν δεν γίνεται, καλό θα ήταν να παίζει το τραγούδι sorry for party rocking :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ επειδή δεν θέλω να στεναχωριούνται οι φίλοι μου στην κηδεία, θέλω να έχει καλεσμένες στριπτιζέζ που να κάνουν σόου για να ελαφρύνουν το κλίμα. Αν δεν γίνεται, καλό θα ήταν να παίζει το τραγούδι sorry for party rocking :D

Ο Χριστος και ο Θεος. Εσυ εισαι χειροτερος απο μενα Εγω εχω ταξει τις ντουλαπες μου, σε ποιες φιλες μου θα πανε και ποια. :P Παντως την κηδεια μου δεν τη σκεφτομαι, δεν εχω σκοπο να ψοφισω, ποσο μαλλον συντομα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ επειδή δεν θέλω να στεναχωριούνται οι φίλοι μου στην κηδεία, θέλω να έχει καλεσμένες στριπτιζέζ που να κάνουν σόου για να ελαφρύνουν το κλίμα. Αν δεν γίνεται, καλό θα ήταν να παίζει το τραγούδι sorry for party rocking :D
Υou can leave your hat on... τουρου, τουρουρουρού.
Και να τα βγάζουν όλα στο μνημόσυνο;
Ανάσταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Να με θάψουν μπρούμυτα,γιατί αν βρικολακιάσω την έβαψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
το σώμα είτε δωρεά στην ιατρική σχολή στο πανεπιστήμιο (ας κάνουμε και κάτι χρήσιμο)
και αν κάποια στιγμή το παίρνει η οικογένεια πίσω καύση.

Αυτό με τους τάφους το βρίσκω αισχρό.

Κατά τα άλλα μια μάζωξη τύπου party, εις μνήμην, ωραίο θα ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Με μουσική υπόκρουση. Και στο δείπνο κάτι σε κρέας στα κάρβουνα. Όχι ξενέρωτα κόλλυβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και στο δείπνο κάτι σε κρέας στα κάρβουνα.



αρκεί να μην ψάξει κανείς στο φέρετρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να δωρίσω ότι μπορεί να δωριστεί από το σώμα μου... Τα πάντα..Προτιμώ να χαρίσω την καρδία μου, τα μάτια μου, τα νεφρά μου κ.α σε ανθρώπους που πραγματικά θα το έχουν ανάγκη και όχι στα σκουλήκια! :) Συνεπώς δεν νομίζω να γίνει κανονική κηδεία μετά την αποσυναρμολόγηση παρα μόνο μια τελετή στην εκκλησία. Ε θα ήθελα στην τελετή να παίξει ένα βίντεο το οπόιο θα έχω γυρίσει εγώ και θα ευχαριστώ τους ανθρώπους που ήταν δίπλα με αγαπούσαν και θα τους λέω να μην στεναχωριούνται πάντα με μια μουσική υπόκρουση στο background. Αυτά..
Το ότι δεν θέλω να πεθάνω είναι άλλη υπόθεση. Και θέλω να πεθάνω όσο πιο ανώδυνα γίνεται..Δηλαδή να μην νιώσω πόνο. Να σας πω κιόλας οτι προτιμώ να πεθάνω στον ύπνο μου. Να κοιμηθώ επειδή θα το θέλω και όχι τα ματάκια μου να κλείσουν επείδη το θέλει κάποιος άλλος.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ να γίνω δωρήτρια και ότι μείνει να το κάψουν και να το πετάξουν στην θάλασσα την ώρα που θα παίζει το αγαπημένο μου τραγούδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.

αυτό υπόκρουση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.


με αυτο μουσικη υποκρουση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Σκέφτομαι πως θα μπορούσα μετά το θάνατό μου, να επιστρέψω ως φαντασματάκι, και να σας "πειράζω" στο e-steki..
Να προσθέτω 15.000 θετικές ψήφους όπου μου αρέσει η απάντηση..
Να δημιουργώ νέο θέμα συνομιλίας με το υπερπέραν.. (θα περνάμε ωραία εκεί, είμαι πλακατζού εγώ!)..
Θα σας λέω τους επόμενους αριθμούς του Τζόκερ.. (Φυσικά με ΠΜ - μην κεδίσουν πολλοί τα λεφτά και πάρει ο καθένας από 1 Ευρώ)..
Και θα συντονίζω τους συντονιστές!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αφου δεν θα μαι κει οπως και να ναι....Αρκει να μη με φανε τα ορνια και ατιμαστει το σωμα μου...Ειναι υβρις οπως και να το κανουμε!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Dont worry. θα στειλουμε την Αντιγονη να σου ριξει λιγο χωμα απο πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ας ειναι....lol! Aλλα μην την καταδικασει ο Κρεοντας για χαρη μου...ΚΡΙΜΑ ειναι 2η φορα!(Σταματω το off topic)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το μονο που με νοιαζει ειναι να με σκεπασουν μη την σημαια του ημιθεου.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να με ταριχευσουν!!! Και οχι κηδειες και πολλα κλαματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
θα τον βγαζουν εξω στις σημαντικες στιγμες της οικογένειας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top