• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ψύξη

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι αν έχω πάθει ψύξη και γι' αυτό τρέχει έτσι το μάτι μου σήμερα :hmm:
Δεν είναι κόκκινο. Πονάει όμως και τρέχει δάκρυα πακέτο με το αντίστοιχο ρουθούνι...
Είναι ή δεν είναι ψύξη? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χωρίς να είμαι γιατρός όπως γνωρίζεις φυσικά :P τα συμπτώματα που αναφέρεις δείχνουν πολύ μεγάλη πιθανότητα να είναι όντως ψύξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Το πιο πιθανό... και γω κάπως έτσι την έπαθα... μόνο που δεν δάκρυσα...πέρασα κατευθείαν στο ρουθούνι και τώρα τρέχουν και τα δύο (:P ) συν του ότι έχω και βήχα. Και όλα αυτά απο ανεμιστήρα....αλλά η κατασταση δεν καλυτερεύει γιατί είμαι όλη μερα με κλιματισμό... Οπότε πως να γίνω καλά μεσα σε 2-3 μέρες; ΑΔΥΝΑΤΟΝ! Να πιεις κανα φυσικό χυμό, καμιά πορτοκαλάδα, καμιά βιταμίνη... εγώ σήμερα πήρα και καραμέλες χολς για τον λαιμό μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το πιο πιθανό... και γω κάπως έτσι την έπαθα... μόνο που δεν δάκρυσα...πέρασα κατευθείαν στο ρουθούνι και τώρα τρέχουν και τα δύο (:P ) συν του ότι έχω και βήχα. Και όλα αυτά απο ανεμιστήρα....αλλά η κατασταση δεν καλυτερεύει γιατί είμαι όλη μερα με κλιματισμό... Οπότε πως να γίνω καλά μεσα σε 2-3 μέρες; ΑΔΥΝΑΤΟΝ! Να πιεις κανα φυσικό χυμό, καμιά πορτοκαλάδα, καμιά βιταμίνη... εγώ σήμερα πήρα και καραμέλες χολς για τον λαιμό μου :(
τα ιδια εχω κ εγω με την διαφορα οτι κοιμαμε κ με αναμιστηρα που χτυπαει ακριβος πανω μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ παθαίω ψύξεις μία φορά το μήνα, αλλά ευτυχώς τις περνάω πιο ελαφριά, με λίγο πιάσιμο μόνο. Εντάξει δεν είναι τόσο τραγικό, αύριο θα έχει περάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πως εισαι σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ που ρωτάς!! :kissing: Ευτυχώς πολύ καλύτερα, αν και δεν έχω φορέσει ακόμα το δεύτερο φακό επαφής και βλέπω εδώ και τρεις μέρες με το ένα μάτι. (όχι πολύ έξυπνο ε?) :/:
Πάντως είμαι καλύτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
φορα γυαλια παιδακι μου, να βρεις το φως σου!:P
χαιρομαι που εισαι καλυτερα. δε χρειαστηκε να πας σε γιατρο δλδ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όχι δε χρειάστηκε. Πέρασε μόνο του! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top