Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,545 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 120 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναζητήσεις κομματιών!

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 19:38, 04-05-08:

Ψάχνω εδώ και καιρο ένα κομμάτι που δεν μπορώ να το κατηγοριοποιήσω ακριβώς, θα έλεγα ότι ψίλοgospelίζει, και στο ρεφραίν λέει τη φράση (θυμάμαι τη μισή)

"In the black of night I heard him shouting..."

Τώρα το τι φωνάζει ο τύπος το αγνοώ, τη λέξη που ακολουθεί δεν την κατάλαβα ποτέ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 19:50, 04-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tetragrammaton
Ψάχνω εδώ και καιρο ένα κομμάτι που δεν μπορώ να το κατηγοριοποιήσω ακριβώς, θα έλεγα ότι ψίλοgospelίζει, και στο ρεφραίν λέει τη φράση (θυμάμαι τη μισή)

"In the black of night I heard him shouting..."

Τώρα το τι φωνάζει ο τύπος το αγνοώ, τη λέξη που ακολουθεί δεν την κατάλαβα ποτέ.
Δεν παίζει να είναι αυτό γιατί δε θα έλεγα ότι gospelίζει αλλά δε χάνεις και τίποτα, ρίξε του μια ματιά. Αν πάντως είναι όντως αυτό η λέξη που φώναζε είναι "murder".
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε: στις 20:02, 04-05-08:

Ρε παιδιά, το τραγούδι παίζει στη διαφήμιση της amstel ποιο είναι;
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 20:02, 04-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Δεν παίζει να είναι αυτό γιατί δε θα έλεγα ότι gospelίζει αλλά δε χάνεις και τίποτα, ρίξε του μια ματιά. Αν πάντως είναι όντως αυτό η λέξη που φώναζε είναι "murder".
Κι όμως αυτό είναι απλώς έχω να το πετύχω τόσο καιρό που δεν το θυμόμουν!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 20:04, 04-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tetragrammaton
Κι όμως αυτό είναι απλώς έχω να το πετύχω τόσο καιρό που δεν το θυμόμουν!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Τίποτα βρε, να'σαι καλά. Χαίρομαι που βόηθησα.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 03:27, 05-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από 3l3n@
Καλησπέρα και απο μένα! καινούριο μέλος στην όμορφη αυτή παρέα.
Ψάχνω εδω και κάμποσο καιρό ένα τραγούδι που προβάλλεται σε μια διαφήμιση της Audi, αν θυμάμαι καλά. Δείχνει μια μηχανή ενός αυτοκινήτου σε διάφορα μέρη και ακούγεται σαν σαουντρακ το συγκεκριμένο τραγούδι στα γαλλικά. Το ξέρει κανείς;
Βασικά είναι από διαφήμιση της VW και συγκεκριμένα του Jetta TSI (τουλάχιστον την τελευταία φορά που την πέτυχα), αλλά δεν κατάφερα να την βρω στο internet
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 18:51, 09-05-08:

Ξέρω το κομμάτι, το άκουσα προχθές και στο Jasmin(e) αλλά δε μπορώ να το βρω πουθενά!
[--αφαιρέθηκε κομμάτι που παραβίαζε τον όρο #10--]

Το κομμάτι είναι το "αν θα ήμουνα γυναίκα" του Νίκου Ξύδη (αυτού που λέει: " τι μ*λ*κ*ς ήμουν...")
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 09-05-08 στις 19:43. Αιτία: αφαιρέθηκε κομμάτι που παραβίαζε τον όρο #10
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 16:15, 20-05-08:

Να ρωτήσω κάτι? Ξέρεις κανένας πως το λένε το τραγούδι που είναι στη διαφήμιση της amitas? Που λέει don't let the sun be the one to change you baby... κάτι τέτοιο!@
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:18, 20-05-08:

+ The Magic Numbers - Forever Lost
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:19, 20-05-08:

Είναι το κομμάτι forever lost από magic numbers.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:20, 20-05-08:

Fandango you RULE!
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 16:30, 20-05-08:

ευχαριστώ πολύ παιδια!!!
άμεση ανταπόκριση μιλάμε!!!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:03, 24-05-08:

Το λοιπον, ψαχνω κομματι για εναν φιλο (και καλα, για μενα το ψαχνω..οχι για φιλο ειναι ), που λεει "dont know why but cant get it on" κατι τετοιο, κι λεει στην αρχη κατι ξεμπαρκα "sometimes".. Το παιζει/επαιξε-δεν ξερω- στο τελος του so you think you can dance. Ειδος δεν εχω ιδεα. Βοηθατε!
Παράθεση

MANINA27

Νεοφερμένος

H MANINA27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H MANINA27 έγραψε: στις 21:28, 05-07-08:

Παιδιά help!!!
Ακούω ένα τραγούδι συνέχεια στο ραδιο και δεν μπορω να βρώ πιο είναι. Στο ρεφραίν λεει "why (μακρόσυρτο) ..." !!! είναι αργό και το τραγουδάει γυναίκα. Αν κατάλαβε κανένας ας γράψει τον τίτλο ή την τραγουδίστρια.
Ευχαριστώ προκαταβολικά
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 21:30, 05-07-08:

Αυτό εδώ εννοείς μαλλον:

Just hold me λέγεται το κομμάτι,και η τραγουδίστρια Maria Mena.
Παράθεση

MANINA27

Νεοφερμένος

H MANINA27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H MANINA27 έγραψε: στις 08:54, 06-07-08:

Είσαι Θεός
Αυτό είναι.
Ευχαριστω πολυ
Παράθεση

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O sepsis έγραψε: στις 14:57, 06-07-08:

παιδια, ψαχνω ενα κομματακι που ακουσα, χαβανεζικο στιλ/χαλαρωτικο (οχι ροκ/μεταλ) και στο ρεφρεν ο τραγουδιστης λεει ρυθμικα και ομορφα 'κουα-κουα' ;p
ναι, οπως της παπιας αλλα πολυ μελωδικα και ωραια. Εχετε καμια ιδεα?
Παράθεση

nickrgx420s

Νεοφερμένος

Ο nickrgx420s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O nickrgx420s έγραψε: στις 17:27, 20-07-08:

Το song εγώ το έχω σε εκτέλεση από τους C:Real... το έχουν κάνει διασκευή... Το λένε "With Or Without You" ... Το original δεν το ξέρω... Έχω γυρίσει όλο το net και δεν έχω βρει ούτε μία πληροφορία...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 20-07-08 στις 17:37. Αιτία: Μετατροπή greeklish σε Ελληνικά.
Παράθεση

sepsis

Νεοφερμένος

Ο sepsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O sepsis έγραψε: στις 01:02, 21-07-08:

δεν προκειται για διασκευη. Ειναι δικο τους τραγουδι
Παράθεση

androuts (Andreas)

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O androuts έχει σαν username το androuts έγραψε: στις 16:25, 23-07-08:

Δυο κομμάτια που έψαχνα και βρήκα

Mojito-Bacardi έτσι λέγεται..ομώνυμη διαφήμηση
Και από Deep Dish ή Chris Lawyer το We Gonna Feel It

Δεν ψάχνω τπτ αυτό τον καιρό..

Η μάλλον ψάχνω Στη διαφήμηση Cosmote My View όταν βγαίνει το συγκρότημα..Κάτι μου λέει αυτό το τραγούδι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος