Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 110 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναζητήσεις κομματιών!

jasper

Νεοφερμένος

H jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H jasper έγραψε: στις 14:00, 06-12-05:

κανεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 14:16, 06-12-05:

jasper μάλλον έχεις κάνει κάποιο λαθάκι στους στοίχους,
γιατί το google δεν βγάζει τίποτα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 01:44, 13-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από jasper
εχω ρωτησει κ σε ενα αλλο φορουμ αλλα δεν ηξερε κανεις να μου πει¨...Θελω να μαθω πως λεγετε κ ποιος τραγουδαει ενα κομματι που το ρεφρεν του λεει<<so put your arms around me cause all i want from you is hope to live,with or without you...>>Δεν ειναι οι texas oute οι u2...Το λεει γυναικα κ ειναι λιγακι παλιοτερο κομματι,καπως σιγανο,οχι χορευτικο

μμμμ... μήπως Belinda Carlisle ???
Παράθεση

obscured

Νεοφερμένος

Ο obscured αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O obscured έγραψε: στις 03:52, 15-12-05:

Καπου ειχα ακουσει για ενα site που μπορει να σου δειξει τον τιτλο ενος τραγουδιου απο ενα αποσπασμα 30sec ή κατι τετοιο. Ξερει κανεις τιποτα;
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 15:31, 19-01-06:

Ανέβηκα στην πιπεριά

Μαυρομάτα και ξανθιά

Για να κόψω ένα πιπέρι

Συ σαι το γλυκό μου ταίρι

Βλέπω μια κόρη κι άλλαζε

Και την καρδιά μου τάραζε

Και μου λέει μη φοβάσαι

Βαλ'το χέρι σου και πιάσε

Την τσίμπησα μες το λαιμό

Σκούζει φωνάζει όχι εδώ!

Και μου λέει παρακάτω

Από το λαιμό πιο κάτω

Την τσίμπησα στα δυο βυζά

Σκούζει, φωνάζει 'κερατά!

Και μου λέει παρακάτω

Απ'τα δυο βυζά πιο κάτω

Την τσίμπησα στον αφαλό

Σκούζει φωνάζει ούτ' εδώ!

Και μου λέει παρακάτω

Απ'τον αφαλό πιο κάτω

Την τσίμπησα στα γόνατα

Φωνές και ξελιγώματα

Και μου λέει παραπάνω

Απ'τα γόνατα πιο πάνω

Σκύβω κι ο μάυρος τι να δω

Να ρεματάκι δροσερό

Γύρω γύρω είχε βούρλα

Και στη μέση μια βρυσούλα

Ήτανε και κατηφόρα

Έβαλα και λίγη φόρα

Πέφτει σκούζει απ'τη χαρά της

Και την άκουσε ο μπαμπάς της

Τι έης κόρη'μ κι είσι κάτου

Κι είν' τα πόδια σου στ'αυτιά του?

Μέγας πόνος μ'έχει πιάσει
Και με τρίβει να περάσει!

''Αν το εχει καποιος σε mp3 αν μπορει να μου στειλει pm''
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:23, 19-01-06:

Κιτσάκης - Ανέβηκα στην πιπεριά
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 16:43, 19-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Κιτσάκης - Ανέβηκα στην πιπεριά
ευχαριστω πολυ
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:46, 19-01-06:

AXAXAXAXA τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,936 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:35, 20-02-06:

Ξερει κανεις πως λεγετε το κομματι που παιζετε στην αρχη της σειρας Kingdom hospital;
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 07:15, 20-02-06:

Ivy - Worry about you
Παράθεση

vaguraw (Βαγγέλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O vaguraw έγραψε: στις 12:40, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
To πασιγνωστο ρεμπετικο που λεει
" Εντε λα φουμεντε και ντε λα μαγκιορε..."
Ξερει κανεις πως λεγετε;
Λοιπον πριν λιγο καιρο γραφτηκα και γιαυτο απανταω τωρα
Το κομματι δεν ειναι μεταφραση απο εκεινο του Βαμβακαρη αλλα....
το Ε ντε λα μαγκέ του Ζαγοραιου.Αμα το θες κιολας δες το msn μου να στο στειλω.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 19:02, 30-03-06:

1. ειναι του χατζηγιαννη.. κυκλοφορησε προσφατα..: "θα μεινω ολα νυχτα στην πορτα σου.." ετσι λεει. ετσι λεγεται κιολας?

2. "Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος..ενα θεατρο ειν η ζωη.." το χα ακουσει στο ραδιοφωνο, δεν εχω ιδεα ποιος το λεει.. βανδη μου μοιαζε παντως..

3. "Μη μελαγχολεις, ενα τοξο ουρανιο σχεδιαζει δρομους μονο για μας.."
μια απο τα ιδια.

τα ξερει κανεις βρε παιδια?
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 21:06, 01-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
1. ειναι του χατζηγιαννη.. κυκλοφορησε προσφατα..: "θα μεινω ολα νυχτα στην πορτα σου.." ετσι λεει. ετσι λεγεται κιολας?

2. "Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος..ενα θεατρο ειν η ζωη.." το χα ακουσει στο ραδιοφωνο, δεν εχω ιδεα ποιος το λεει.. βανδη μου μοιαζε παντως..

3. "Μη μελαγχολεις, ενα τοξο ουρανιο σχεδιαζει δρομους μονο για μας.."
μια απο τα ιδια.

τα ξερει κανεις βρε παιδια?

Το 3 είναι το Κώστας Μακεδόνας - Μην μου λες αντίο

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 21:15, 01-04-06:

Αν οι πληροφορίες μου είναι σωστές το τραγούδι λέγεται "Για πάντα"

Αυτό είναι το "Μάσκα" και για την αηδό έπεσες μέσα...

Το 3 στο είπε ο McBrain....
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 21:17, 01-04-06:

Ναι το 1 είναι το Μιχάλης Χατζηγιάννης - Για πάντα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:30, 02-04-06:

παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους! τα χω βαλει στο μουλαρι και κατεβαινουν.. να στε καλα!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 18:51, 12-04-06:

Παιδιά,μήπως ξέρει κανείς ένα γαλλικό κομμάτι (μπαλάντα φουλ!) που λέει στο ρεφρέν "je t'aimais(=Αόριστος και καλά,αλλά δεν είμαι σίγουρη πώς γράφεται..),je t'aime y je t'aimerais"(μην βαράτε για τα γαλλικά..ό,τι θυμάμαι απ'το σχολείο κι έχουν περάσει καμιά 8αριά χρονάκια..)Το τραγούδι το λέει ένας τύπος που έχει απίστευτα αισθησιακή φωνή..δεν είναι ό,τι πιο καινούριο από τραγούδια,αλλά δεν νομίζω να είναι και παλιό..το ξέρει κανείς?(νομίζω,σε κάποια φάση,το'χε τραγουδήσει κι ο Αλιάγας..) ε?εε??εεε??
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 19:15, 12-04-06:

Mηπως λες το Je t'aimais, je t'aime et je t'aimerais του Francis Gabrel;;;
Μονο αυτο μου ερχεται τωρα στο μυαλο...
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 20:31, 12-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Mηπως λες το Je t'aimais, je t'aime et je t'aimerais του Francis Gabrel;;;
Μονο αυτο μου ερχεται τωρα στο μυαλο...
(φαντάζομαι ότι) αυτό λέωωωω..!!!grazie tantissimo Mario!!χεχεε..!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 23:16, 12-04-06:

Ma, figurati cara!
Εαν δεις οτι δεν μπορεις να το βρεις -που δεν το φαντζαζομαι- πες μου να στο στειλω.
Ειναι οντως τρομερη μπαλαντα!Χαιρομαι που βοηθησα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    sophia_b