Ποιος είναι για εσάς λόγος χωρισμού;

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
1) η αδιαφορια
2)να δω οτι δεν τραβαει
3)να μην σεβαστει τα θελω μου

4) να πειραξει τα κουλουρακια μου (εκει σκοτωνω ανθρωπο :devil: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν χάνεται το ενδιαφέρον και η σχέση υπάρχει απλά για να υπάρχει,χωρίς κανένα επιπλέον νόημα στη ζωή και των 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Αν με απατήσει
Αν δεν σέβεται την γνώμη μου και τα θέλω μου
Αν προσπαθεί να με αλλάξει όχι για το καλό μου αλλά για δικά του συμφέροντα ή και από εγωισμό
Αν χάσουμε το ενδιαφέρον μας
Αν δεν σεβαστεί την ελευθερία μου και με πιέζει
Αν η σχέση μας γίνει μια συνήθεια και δεν υπάρχει πια αγάπη και πάθος
+++ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Aν όταν τον κοιτάω στα μάτια βλέπω ένα ακόμα αγόρι και όχι έναν θεό:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
1. Όταν δεν με σέβονται
2. Όταν με κερατώνουν με φίλους μου ή μη.
3. Όταν ασχολούνται με τα χρήματά μου χωρίς την άδειά μου.
4. Όταν με εκμεταλλεύονται (ή να με αφήνουν να τις "εκμεταλλεύομαι") μέχρι να κάνουν τη δουλειά τους
5. Όταν μου φορτώνουν τα δικά τους απωθημένα και προσπαθούν να με μειώσουν για να φανούν πιό πάνω.
6. Όταν λένε ψέμματα/υποκρισίες κλπ.
7. Όταν δεν σέβονται την οικογένειά μου.
8. Όταν προσπαθούν να με διασύρουν σε φίλους μου/τους.


and the list goes on...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
  • Απιστία
  • Ψέμα
  • Βαρεμάρα (δηλαδή, να δείχνει ότι με έχει βαρεθεί και να μη κάνει τίποτα)
  • Έλλειψη ενδιαφέροντος (να μην τον νοιάζει ξέρω γω που έτρεχα 2 μέρες σε γιατρούς Ο.ο)
νομίζω ότι τα παραπάνω είναι τα βασικά ΜΟΥ, τα "δε με σέβεται" κτλ είναι αυτονόητα αν γίνει κάτι από τα παραπάνω.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ πάντως, οπότε αν νιώσω κάτι τέτοιο θα χώριζα πολύ πιο εύκολα κι από την περίπτωση που ο άλλος με έχει απατήσει.:P

(είμαι περίεργη, το ξέρω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
αν αυτό που έχουμε δεν είναι αυτό που θέλω εγώ στην ζωή μου.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aν όταν τον κοιτάω στα μάτια βλέπω ένα ακόμα αγόρι και όχι έναν θεό:/:

Ξες ο έρωτας περνάει κάποια στιγμή:P./

Όσο για μένα
1)Απιστία(όχι τόσο σωματική αλλά ψυχική)
2)Όταν με μειώνουν για να ικανοποιήσουν τις ΔΙΚΕΣ τους ανάγκες και μόνο
3)Όταν χαθεί η επικοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
  • Κακοποίηση οποιασδήποτε μορφής
  • Πλήρης απουσία σεβασμού
  • Η συνύπαρξή μας να γίνει μια απλή συνήθεια, χωρίς να υπάρχει πια αγάπη
Οτιδήποτε άλλο, αν υπάρχει πραγματική αγάπη και από τις 2 πλευρές, θεωρώ ότι παλεύεται.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top