[Blackberry] Γενικό θέμα για τα BlackBerry

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εδώ μπορούμε να αναρτούμε ερωτήσεις και απορίες για τα κινητά Blackberry.


Θέλω να ρωτήσω...μπορώ να έχω Blackberry με καρτοκινητή; ή πρέπει αναγκαστικά να έχω σύνδεση; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπορείς αλλά δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει. Με το παραμικρό "ζητάνε" επικοινωνία με το BIS όποτε τα λιγοστά mb που δίνουν στις κάρτες θα φεύγουν γρήγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εquilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος να με διαφωτίσει τι παίζει γενικά με τα Blackberry(είμαι newbie στο μοντέλο αυτό), με τις βασικές εφαρμογές όπως τί είναι και πού χρησιμεύσει το BIS; Δεύτερον, διάβασα πιο πάνω ότι χωρίς πάροχο, δηλαδή με κάρτα δεν συμφέρει για ποιό λόγο(δεν το κατάλαβα αυτό με τα...mb που είπε ο φίλος πιο πάνω). Τρίτον, με ενδιαφέρει πάρα πολύ το μοντέλο Blackberry Bold 9900 και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Με κάρτα και χωρίς πάροχο δεν μπορείς να μπαίνεις διαδίκτυο, μσν και να στέλνεις και να λαμβάνεις μαιλ μέσω της χρήσης του wi-fi; σε wi-fi zones...free internet etc...(Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι που σε βοηθάει και τι καλύπτει ο πάροχος) Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top