Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,620 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 414 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 14:19, 06-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
συμφωνω παλι..

το ιδιο κοντη η Σακιρα με τη γκαγκα,,155..
και ξεκινησε καλα και πρωτοτυπα..

και κατεληξε απλα να κουναει τον κ@λο της..
(μονο που η Σακιρα ειναι 10 χρονια μεγαλυτερη..,,η γκαγκα τοσο μικρη πότε προλαβε και πηρε την κατηφορα?)
χαχαχαχα εχεις θεμα με τις κοντες ε?
η σακιρα συνεχιζει να κουνιεται ωραια και η γκαγκα να ντυνεται αντυπωσιακα....δεν αρκει αυτο??

στις δισκογραφικες νομιζω πως αρκει!!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:32, 06-08-11:

χαχαχαχα εχεις θεμα με τις κοντες ε?
ναι,,

μου αρεσουν..

απλα τονιζω την συμπτωση.. οτι ειναι στο ιδιο υψος και οι δυο,,και η μαντονα παλι 160 το πολυ ειναι..

η σακιρα συνεχιζει να κουνιεται ωραια και η γκαγκα να ντυνεται αντυπωσιακα....δεν αρκει αυτο??
για τραγουδιστριες δεν επρεπε να αρκει..
αλλα θεαμα ειναι,,λεφτα να φερνει..

-δεν λεω οτι δεν μου αρεσουν σαν γυναικες ειδικα η σακιρα,,αλλα με εκνευριζει απιστευτα οταν αυτη η ομορφια μπαινει πανω απο την ουσια του τραγουδιου..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 15:05, 06-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ναι,,

μου αρεσουν..

απλα τονιζω την συμπτωση.. οτι ειναι στο ιδιο υψος και οι δυο,,και η μαντονα παλι 160 το πολυ ειναι..

για τραγουδιστριες δεν επρεπε να αρκει..
αλλα θεαμα ειναι,,λεφτα να φερνει..

-δεν λεω οτι δεν μου αρεσουν σαν γυναικες ειδικα η σακιρα,,αλλα με εκνευριζει απιστευτα οταν αυτη η ομορφια μπαινει πανω απο την ουσια του τραγουδιου..
η σακιρα ειναι πολυ ομορφη και ξερει να το κουναει τοσο καλα που μεχρι κι εγω την ερωτευομαι!!!!
ειναι γνωστες ομως γιατι επετρεψαν στον εαυτο τους να πουλησουν την ομορφια τους και οχι τη μουσικη τους...διαφορετικα δεν θα τις ξεραμε....

ναι λενε οτι τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια...και οι ψηλες εχουμε ψυχη ομως!!!!!!!
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 21:31, 06-08-11:

Τα τραγουδια που συχαινομαι παντα ειναι τα σκυλαδικα, τα βαρια λαικα και τα δημοτικα....
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 21:43, 06-08-11:

ειναι γνωστες ομως γιατι επετρεψαν στον εαυτο τους να πουλησουν την ομορφια τους και οχι τη μουσικη τους...διαφορετικα δεν θα τις ξεραμε....
http://www.youtube.com/watch?v=FlsBObg-1BQ .....
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 15:09, 10-08-11:

Το άκουσα πρώτη φορά πριν από κάτι μέρες και μου σηκώθηκε η τρίχα.....
http://www.youtube.com/watch?v=ip2bB...eature=related
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eva.p

Νεοφερμένος

H eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H eva.p έγραψε: στις 00:02, 11-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από blackgirl
το πιο απαίσιο τραγούδι που εχω ακούσει, με διαφορά...
Παράθεση

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

H Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H Sofia Hepburn έγραψε: στις 00:24, 11-08-11:

Αυτό http://www.youtube.com/watch?v=tmQjMCTl-QM
και αυτό http://www.youtube.com/watch?v=AaXaig_43lU&ob=av3e

'Ελεος δηλαδή με τις σάχλες...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε: στις 01:28, 11-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από blackgirl
Σε μισώ για αυτό που μου έκανες, πραγματικά....
Μια χαρά ζούσα τόσο καιρό βυθισμένη στην άγνοια...
Η κατάρα του Άμμουτ να πέσει πάνω σου για να τιμωρηθείς για την πράξη σου...

(μη μου δίνετε σημασία, ήταν μια δύσκολη μέρα σήμερα....)

Δεν είναι και πολύ επίκαιρο πλέον, αλλά το στιλ του παλικαριού από πάνω μου θύμισε λιγάκι αυτό, το οποίο πραγματικά όποτε τύχαινε να το ακούσω κάπου άρχιζα να βρίζω μόνη μου και να παραμιλάω δυνατά σαν τη τρελή...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 01:41, 11-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=L7_FAtSPJFI
από φωνή ... κορμάρα!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε: στις 09:14, 11-08-11:

Last Christmas!χαχαχαχα!
Ολα τα ξενα!Τα ελληνικα καλοκαιρι ακουγονται!
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 11:52, 11-08-11:

Δεν θα μπορούσα να πω ότι σιχαίνομαι τραγούδια (!) και μάλιστα....κάποια συγκεκριμένη περίοδο αλλά τέτοιες παρακελευσματικές "εμπνεύσεις", άνετα θα τις έφτυνα στη μάπα!

Να ανοίξω κι εγώ ένα post με θέμα "ποιούς σιχαίνεστε εδώ...μέσα" ή είναι από χέρι χαμένη "κίνηση"...?

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 19-08-11 στις 08:15. Αιτία: Όρος #14
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:15, 11-08-11:

Να ανοίξω κι εγώ ένα post με θέμα "ποιούς σιχαίνεστε εδώ...μέσα" ή είναι από χέρι χαμένη "κίνηση"...?
και δεν το ανοιγεις?

σε μια μερα θα εχει κλειδωθει..
Παράθεση

anastasia5

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H anastasia5 έγραψε: στις 18:42, 12-08-11:

το σοκολατόχρωμα!
Παράθεση

natalia3807

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H natalia3807 έγραψε: στις 23:37, 15-08-11:

εκείνο το τραγούδι που λέει all day...all night,ειλικρινά το μισώ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:25, 16-08-11:

Αυτό του βλάκα του Χατζημπούφου
που λέει στο ρεφρέν
"με έρωτα να με λούσεις",
πέραν του οτι απευθύνεται σε 15χρονα
έχει και εμφανές κρυμμένο σεξουαλικό υπονοούμενο.
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 10 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 11:33, 16-08-11:

εμένα δε μου αρέσουν γενικά τα λαικά
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 11:38, 16-08-11:

Με διαφορά το In my bedroom. Είναι τόόόσο σπαστικό τραγούδι.
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 14:23, 16-08-11:

εκείνο το τραγούδι που λέει all day...all night,ειλικρινά το μισώ
http://www.youtube.com/watch?v=ihShTNE20z0 εξίσου να υποθέσω?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ρανιααααα

Δραστήριο Μέλος

H ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 231 μηνύματα.

H ρανιααααα mpourmpoulh8res!!!! έγραψε: στις 14:28, 16-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=4JipHEz53sU
αν το ακουσω αλλη μια φορα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Superhuman