Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,545 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 118 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:10, 21-08-11:

μαθαμε ολοι να παιζουμε ενα οργανο και ειπαμε να κανουμε μια μπαντα..
και αν το οργανο που παιζουμε δεν γινεται μπαντα?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:53, 21-08-11:

Άμα ξανακούσω αυτό, αλήθεια θα σπάσω όποια τηλεόραση δω μπροστά μου!!!

ΘΑ ΤΙΣ ΚΟΠΑΝΗΣΩ!!!!!!!!
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 18:35, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
και αν το οργανο που παιζουμε δεν γινεται μπαντα?
κανεις σολο καριερα...χωρις απαραιτητα να εχεις ποιοτητα σαν "καλλιτεχνης"...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 23:14, 21-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=Pa8Jxgco51c
-.- ελεος και παλι ελεος -.-
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 12:21, 22-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=buVPB...eature=related

ολοκαινουργιος-κιαμος
και ναι το παιδι πηγε για ολικο service!!!!

για να ειμαι ομως δικαιη το τραγουδακι ειναι γελοιο αλλα εγω το χορεψα στην Παρο...μετα απο 3 μπυρες και 3 σφυνακια τεκιλα!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 01:37, 23-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=tzXgPegZEqA
ειναι Χ-Α-Λ-Ι-Α!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 07:08, 23-08-11:

το συγκεκριμενο περιεργως μου αρεσει καπως..

ειδικα εκει που λεει για τον κοσμο πριν το "εγω θα ειμαι Γκέυ"..
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε: στις 09:15, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
το συγκεκριμενο περιεργως μου αρεσει καπως..

ειδικα εκει που λεει για τον κοσμο πριν το "εγω θα ειμαι Γκέυ"..
τσ τσ τσ τσ....με απογοητευεις ....το αυγκεκριμενο τραγουδι ειναι αισχος...και κυριως γιατι το λεει ο Νινο....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 09:36, 23-08-11:

Γιατί κοιτάτε κυρίως ποιος το λέει το τραγούδι και όχι τους στίχους, τον ρυθμό κτλ...
Εκτός κι αν δεν αρέσει η φωνή.

Γενικά μιλώντας, όχι για το συγκεκριμένο του Νίνο.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 09:53, 23-08-11:

Γιατί κοιτάτε κυρίως ποιος το λέει το τραγούδι και όχι τους στίχους, τον ρυθμό κτλ...
σωστα..

το μονο τραγουδι του nino που μου αρεσει ειναι..
να κρινουμε το τραγουδι σκετο..
παρολο που ειναι ενα απο τα σπανια τραγουδια του Φοιβου που λεει κατι,,αισιοδοξο,,και βγαζει ενα νοημα..

που και που βγαζει και κατι καλο ο ανθρωπας..
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε: στις 12:53, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Εκτός κι αν δεν αρέσει η φωνή.

Γενικά μιλώντας, όχι για το συγκεκριμένο του Νίνο.
νομιζω παρεξηγηθηκα....ενταξει παντα υπαρχουν "ακυρα" τραγουδια που μπορει να μας αρεσουν καπως...αλλα κατα τη γνωμη μου ενα τραγουδι για να σταθει πρεπει να τραγουδηθει...αν αυτος που το λεει ειναι αφωνος 'η δεν εχει εκφραστικοτητα κλπ αυτοματα το τραγουδι "χαλαει"....π.χ το every time της britney spears δεν μου αρεσει απο αυτην καθολου...αλλα απο τον glen hansard το λατρεψα...δεν ξερω αν εγινα κατανοητη...
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 14:35, 01-09-11:

Στις δεξιωσεις που πας παντα κανεις ντορο ?
Φορεμα Prada και παπουτσια Manolo ?
Ειναι αληθεια τελικα εχεις το πακετο ολο ?
Το μονο που σου λειπει να μαθεις να κουνας τον... ?

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 14:42, 01-09-11:

ει, όχι οι δεξιώσεις, έχουν πλάκα
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 14:46, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Miss Brightside
ει, όχι οι δεξιώσεις, έχουν πλάκα
Καλα, βαλε μου αρνητικη

Ειπα εγω οτι δεν εχουν? Καθε φοραω που το ακουω γελαω με τη ψυχη μου!
Εχουν πλακα ρε παιδι μου αλλα ο στιχος ειναι τελειως χαλια! Παραδεξου το...
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 17:52, 01-09-11:

ενα καινουριο ενος τους...κατι λεει μην ρωτας πως περναω..
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 18:15, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
ενα καινουριο ενος τους...κατι λεει μην ρωτας πως περναω..

Όντως, είναι.....
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 11:58, 02-09-11:

αυτη την περιοδο μου τη σπανε παρα πολυ τα μπιτακια που εχουν βγει και εχουν πλεον παρακρυωσει..οκει να ακουσουμε ενα αντε δυο το καλοκαιρι..αλλα εως εκει..περσι το χειμωνα θυμαμαι τα βαζανε μες το καταχειμωνο στα ραδιοφωνα και σε ξενερωναν..και ολα τα τετοιου ειδους τραγουδια εχουν πανω κατω την ιδια μελωδια..επισης μου σπανε τα νευρα πλεον τα ποπ τραγουδακια που εχουν βγει -παραβγει θα ελεγα καλυτερα- με ενα ψιλοποπ ρεφρεν που επαναλαμβανεται γυρω στις 4 φορες στη διαρκεια του κομματιου ενω τα υπολοιπα λεπτα γεμιζουν με χιπ χοπ...και ετσι πιθανοτατα να γινεται επιτυχια το κομματι απο το ρεφρεν -και τον γνωστο τραγουδιστη που το ερμηνευει-...τετοια τραγουδια ειναι στυλ..σοκολα-το χρωμα των ρεκ,σαν ερθει η μερα και πολλα πολλα αλλα...
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 12:53, 02-09-11:

Αν ο τίλος ήτανε "Τα τραγούδια που δεν σιχαίνεστε αυτή την περίοδο" θα έγραφα λιγότερα.. Πλέον, υπάρχουν πολύ λίγα -μπορεί να μην υπάρχουν και καθόλου- τραγούδια που μένουν ζωντανά με την πάροδο του χρόνου.. Τώρα τα περισσότερα τραγούδια έχουν στίχους που είναι σα να τους έγραψαν 5χρονα και επειδή ο κόσμος τα βαριέται πολύ εύκολα βγάζουν καινούργια κάθε καλοκαίρι, Χριστούγεννα και Πάσχα με την ίδια ποιότητα αντί να βγάζουν ποιοτικά που να μένουν για αρκετό καιρό...

Επίσης, σιχαίνομαι την συγκεκριμένη περίοδο (το λέω αυτό για να μείνω εντός θέματος - συνέχεια τα σιχαίνομαι) τα τραγούδια του Χατζηγιάννη.. Τα τραγούδια του είναι σα να έχουν όλα την ίδια μουσική, αλλά διαφορετικούς στίχους..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KnightRider : 02-09-11 στις 13:04.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 13:02, 02-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=tmQjM...angry:απλα αυτο!
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 13:09, 02-09-11:

grrrrrrrrrrrrrrr

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Superhuman