Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,559 μέλη και 2,432,304 μηνύματα σε 76,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 343 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 03:00, 30-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Χμ,εμένα αυτό είναι απ'τα λίγα (βασικά το μοναδικό) καινούρια του Ρέμου που μ'αρέσουν

Και γω στην αρχή έτσι έλεγα... Μια ,δύο, τρείς φορές δεν θέλει και πολύ για να γυρίσει το μάτι όμως. Μας έχουν μπουκώσει με αυτό το τραγούδι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 09:00, 30-11-11:

Ότι έχει σχέση με Κότσιρα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Erida (Αρτεμις)

Δραστήριο Μέλος

H Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Erida Melancholia έγραψε: στις 09:02, 30-11-11:

Νταξει πιασαρικο αλλα οχι και ετσι ρε παιδια, εχει καταντησει αηδια. Ξεπερασε και τα 5m views...
Ξου Ξου σκορδα
http://www.youtube.com/watch?v=BqDxOzeVOWQ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 10:22, 30-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Erida
Νταξει πιασαρικο αλλα οχι και ετσι ρε παιδια, εχει καταντησει αηδια. Ξεπερασε και τα 5m views...
Ξου Ξου σκορδα
http://www.youtube.com/watch?v=BqDxOzeVOWQ
τραγικό απλά το τραγούδι
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,481 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 21:24, 30-11-11:

http://www.youtube.com/watch?v=NOEE_v0GArk
το χει βαλει η μανα μου ηχο κλησης..........
θα της σπασω το κινητο καμια μερα -.-
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitra12345 (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H dimitra12345 12345 έγραψε: στις 22:38, 30-11-11:

pumping απαπαπαπαπααπαααπαπαπα δεν θέλω να το ακούω....
Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε: στις 23:47, 30-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από dimitra12345
Πόόόσο σε καταλαβαίνω!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,481 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:24, 01-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από dimitra12345
ποιο ειναι αυτο;;;
Παράθεση

dimitra12345 (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H dimitra12345 12345 έγραψε: στις 21:16, 01-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
ποιο ειναι αυτο;;;
μία βλακεία! δεν χρειάζεται να το μάθεις!
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 00:31, 02-12-11:

το ''i follow rivers''.Πολυ ηλιθιο τραγουδι κατ'εμε,απορω γιατι εχει τοση αποδοχη.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:41, 02-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από νικος ρεθυμνο
το ''i follow rivers''.Πολυ ηλιθιο τραγουδι κατ'εμε,απορω γιατι εχει τοση αποδοχη.
ιεροσυλία.
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 00:43, 02-12-11:

μιλαμε για το ιδιο τραγουδι να υποθεσω;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:47, 02-12-11:

μιλαμε για το ιδιο τραγουδι να υποθεσω;
Αν εννοείς αυτό, είσαι ελεεινός.
τέλος.

ά ά φόλοουυυ, ά φόλοου γιού ντιπ σι μπέιμπι.
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 00:53, 02-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Αν εννοείς αυτό, είσαι ελεεινός.
τέλος.

ά ά φόλοουυυ, ά φόλοου γιού ντιπ σι μπέιμπι.
ενταξει το παιρνω πισω.Το τραγουδι δεν ειναι ελλεινο,αλλα μαλακια.Ηθελα να ξερα τι του βρισκουνε...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 00:59, 02-12-11:

Για να είμαι ον.
Έχω σιχαθεί πια να ακούω(δηλαδή δεν ακούω, απλά βλέπω τίτλους στα βιντεάκια του youtube) Βέρτη, Κιάμο, Πλούταρχο, Ρέμο, Χατζηγιάννη, Πάολο (αν έχεις το ΘΕΟΣ ΣΟΥ) και κάτι άλλους παρακμιακούς.
Φτάνει πιαααααααααααααααααα ρε φίλε, φτάνει.
Όλη η αρχική του φβ είναι γεμάτη από δαύτους.
γκρ.
>.>
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 01:44, 02-12-11:

Εντάξει 1,2,,3,ν φορές τις θαυμάσαμε τις Βραζιλιάνες στο βίντεο.
Αλλά μέχρι εκεί,φτάνει πια
Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε: στις 23:53, 02-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer

Εντάξει 1,2,,3,ν φορές τις θαυμάσαμε τις Βραζιλιάνες στο βίντεο.
Αλλά μέχρι εκεί,φτάνει πια
Assim voce me mata τουρουτου τουρουτου
Έμαθα και τη χορογραφία
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Orient. : 03-12-11 στις 00:24.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 17:34, 04-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Για να είμαι ον.
Έχω σιχαθεί πια να ακούω(δηλαδή δεν ακούω, απλά βλέπω τίτλους στα βιντεάκια του youtube) Βέρτη, Κιάμο, Πλούταρχο, Ρέμο, Χατζηγιάννη, Πάολο (αν έχεις το ΘΕΟΣ ΣΟΥ) και κάτι άλλους παρακμιακούς.
Φτάνει πιαααααααααααααααααα ρε φίλε, φτάνει.
Όλη η αρχική του φβ είναι γεμάτη από δαύτους.
γκρ.
>.>
ε ναι ειναι αθλιοι(ειδικα η παολα ειναι η χειροτερη!!!!!!!)
αλλα η αλειθεια ειναι οτι ο βερτης αρχισε να μ'αρεσει και δεν μπορω να καταλαβω γιατιιιιιιιιιιιιι -.-
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:02, 04-12-11:

http://www.youtube.com/watch?v=tmQjMCTl-QM ΤΡΑΓΙΚΟ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Qb1biDoGq60 Δε μου αρέσει καθόλου. Ειδικά η μουσική!
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,356 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 20:36, 04-12-11:

http://www.youtube.com/watch?v=ihShTNE20z0
αν το original ηταν απαισιο, αυτο είναι απλα εμετικο..
http://www.youtube.com/watch?v=SAHa9OSbmhg
ενα αριστούργημα της μουσικης τέχνης...
http://www.youtube.com/watch?v=DfYwXzYYX-s
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος