Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,165 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 482 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλαγή του calling tune στο κινητό

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Vassia! έγραψε: στις 21:56, 16-08-11:

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας όποιος ξέρει πως αλλάζουμε στο κινητό όταν σε παίρνουν να ακούγεται κανονικά και όχι το τραγούδι που έχω βάλει.Θέλω να το αλλάξω. Σας παρακαλώ βοηθήστε με. Έχω κοσμοτέ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:03, 16-08-11:

http://callingtunes.cosmote.gr/web/public/home.jsf?
εδώ θα τα βρεις όλα
τηλέφωνο 14014
Μπορείς να αγοράσεις ένα Calling Tune με 2 τρόπους:

Καλώντας στο 14014 και ακολουθώντας τις φωνητικές οδηγίες.
Στέλνοντας SMS με τη λέξη ΑΓΟΡΑ στο 14014 και τον SMS κωδικό που αντιστοιχεί στο Calling Tune που σου αρέσει. To SMS προς το 14014 πρέπει να έχει τη δομή: ΑΓΟΡΑ(κενό)SMS Κωδικός.
Πληροφορίες για τους κωδικούς μπορείς να βρεις από το site της υπηρεσίας (http://callingtunes.COSMOTE.gr) καθώς και από την κατηγορία Music στο COSMOTE my view.
πηγή
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Vassia! έγραψε: στις 22:27, 16-08-11:

Εγώ όμως θέλω να χτυπάει κανονικά και όχι με το τραγούδι που έβαλα.Μπορώ να το κάνω ; ( να χτυπάει δηλαδή με το μπιμπ μπιμπ )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:29, 16-08-11:

Λογικά στο 14014 θα έχει αντίστοιχη επιλογή. :}
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:45, 16-08-11:

Στο 14014 και ακολουθεις τις ηχογραφημένες οδηγίες για την απενεργοποίηση της υπηρεσίας..
Ή στο 13838 να μιλησεις με κάποιο υπάλληλο της cosmote και να ζητήσεις απενεργοποίηση της υπηρεσίας calling tunes...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Vassia! έγραψε: στις 22:49, 16-08-11:

Ευχαριστώ πολύ!
Παράθεση

minasmiler

Νεοφερμένος

Ο minasmiler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O minasmiler έγραψε: στις 19:17, 16-02-13:

παιδια στο καρτοσυμβόλαιο γινετε να βαλω calling tune?
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 19:27, 16-02-13:

γίνεται να βάλει κανείς σαν calling tune έναν δικό του ήχο?
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 22:20, 17-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από minasmiler
παιδια στο καρτοσυμβόλαιο γινετε να βαλω calling tune?
Φυσικά!
http://callingtunes.cosmote.gr/web/public/home.jsf?
Απλά έχει κάποιες χρεώσεις!
14014
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:59, 18-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
γίνεται να βάλει κανείς σαν calling tune έναν δικό του ήχο?
Τσου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια