Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,441,025 μηνύματα σε 76,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 297 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Linux Backtrack

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 15:44, 23-08-11:

θα ηθελα να μου προτεινετε sites,videos κτλπ για το (linux) Backtrack...θελω να κανω dual boot το laptop μου και να χακαρω το net μου!!!!

αφου λοιπον εχω κανε ενα partion στο δισκο 50gb(φτανουν;; και το εβαλα,δυσκολευομαι πολυ να το τρεξω το ατιμο..Θα ηθελα να μου δωσετε τπτ οδηγους how-to κτλπ(αν γινεται και ελληνικα αν και δεν εχω και τοσο προβλημα να ειναι και στα αγγλικα)....(Παρακαλω να μην ειναι πανω απο 10 σελιδες...)

Γενικα οτι δωσετε ξερετε για αυτο το λειτουργικο θα μου ηταν ιδιαιτερως χρήσιμο....

μπορω να εχω εγκατεστημενα ubuntu και να τρεχω πανω τους(δλδ κατι σαν προγραμμα) backtrack????
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 16:54, 28-08-11:

εεεεε παιδια καμια απάντηση;;;
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 17:07, 28-08-11:

Γινεται καποιος να κανει dual boot και στο ενα partition να εχει το backtrack; πρωτη φορα το ακουω
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 17:39, 28-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Γινεται καποιος να κανει dual boot και στο ενα partition να εχει το backtrack; πρωτη φορα το ακουω
ασφαλως και γινεται να το κανεις και να φορτωσεις οτι θες(ακομα και mac)...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • BACKTRACK σε toshiba l40 - Από moxa15
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-08-11 στις 19:51.
    • Mac or Linux!! - Από Silent_Killer
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-09 στις 15:52.
    • Ps3 to linux - Από hantzos
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-09 στις 13:41.
    • Help για μια εντολή στο linux - Από Tsipouro
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-08 στις 13:49.
    • Από DVD 9 σε DVD 5 (linux) - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-05 στις 20:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα