Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,333 μέλη και 2,452,974 μηνύματα σε 77,693 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 195 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα στυλό που παίρνω τις περισσότερες φορές χαλάνε!

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 22:34, 31-05-13:

Το σωστο στυλο ειναι αυτο που πας εχοντας μονο ενα στην εξεταση και τοτε σε πουλαει

Σοβαρα τωρα νομιζω τα διαφημιστικα και τα bic ειναι τα πιο αξιοπιστα που μπορει καποιος να παρει. Εκτος κι αν δεν ταιριαζουν στο γραφικο του χαρακτηρα ή δν τον βολευουν στο κρατημα κλπ.

(Αν και εγω Γραμμικη ΙΙ κανω με ολα τα στυλο )
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:03, 31-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ο λογος που στο γυμνασιο ακυρωσα την κασετινα και τα ειχα χυμα στην τσαντα, οποτε με ρωταγανε αν ειχα στυλο ελεγα "μονο αυτο που γραφω"
Μάλλον είμαι η μόνη που με μία κασετίνα που όταν την ανοίξω ξεχειλίζουν τα στυλό λέω "Είναι χαλασμένα".Ουάγκ.
1
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε: στις 23:29, 31-05-13:

εγω μια φορα αγορασα επειτηδες χαλασμενο στυλο και αλλη μια φορα ζητησα απο το φιλο μου να μου δωσει εναν χαλασμενο στυλο διοτι με αυτους παντα κανω τα αορατα σκονακια πανω στο χαρτι
αυτους τους στυλους ακομα τους εχω για ενθυμιο με βοηθησανε να παρω κατι ωραια 18 χωρις καθολου κοπο σε μαθηματα οπως ιστορια
1
Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε: στις 19:26, 01-06-13:

Εγώ παίρνω από το Πλαίσιο στυλό Q-Connect με μόλις 7 λεπτά τον ένα

http://www.plaisio.gr/stylo-molivia/...0Mm-KF3404.htm
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 19:32, 01-06-13:

Μια φορα πηρα ενα κουτι στυλο υγρης μελανης Q-Connect και τα περισσοτερα κανουν διακοπες οταν γραφεις, ετσι για να εχει ενδιαφερον το πραμα
1
Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε: στις 20:13, 01-06-13:

Καμία διακοπή μέχρι στιγμής! Μου έχει κάνει εντύπωση πόσο καλή είναι η ποιότητά τους σε σύγκριση με την τιμή.
Παράθεση

dodosr21

Νεοφερμένος

Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O dodosr21 έγραψε: στις 10:47, 26-12-13:

Τις περισσοτερες φορες τα παιρνω και δεν γραφουν. Και εινα και γεματα κιολας
Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε: στις 13:59, 26-12-13:

Βic και Parker είναι οι καλύτερες λύσεις. Μην παίρνετε ότι άσχετη "φτηνή" μάρκα σας φαίνεται πιό εντυπωσιακή από το "απλό" πλην "τίμιο" Bic! Το Parker για δουλειά γραφείου και γενικά για μεγαλύτερους, αφού απότι φαίνεται για τους μαθητές το κόστος του ανταλλακτικού δείχνει "δυσβάσταχτο"!
Παράθεση

HeraKi

Νεοφερμένος

H HeraKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H HeraKi έγραψε: στις 22:31, 05-03-14:

παρε μαρκαδορακια με λέπτη μυτη.......... αντεχουν και δεν χαλάνε ευκολα αρκεί να κλεινεις το καπάκι......
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:52, 07-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από nikolaos p.
Βic και Parker είναι οι καλύτερες λύσεις. Μην παίρνετε ότι άσχετη "φτηνή" μάρκα σας φαίνεται πιό εντυπωσιακή από το "απλό" πλην "τίμιο" Bic! Το Parker για δουλειά γραφείου και γενικά για μεγαλύτερους, αφού απότι φαίνεται για τους μαθητές το κόστος του ανταλλακτικού δείχνει "δυσβάσταχτο"!
Με bic γράφω και εγώ, κυρίως. Ή με τα faber castell με την μακριά μύτη. Γράφουν πολύ ωραία.

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Μάλλον είμαι η μόνη που με μία κασετίνα που όταν την ανοίξω ξεχειλίζουν τα στυλό λέω "Είναι χαλασμένα".Ουάγκ.
Και εγώ το κάνω αυτό, όταν θέλω να αποφύγω τον κλασικό τουρίστα συμμαθητή που δε του δίνει κανείς στυλό και έρχεται σε εμένα.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:57, 07-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Και εγώ το κάνω αυτό, όταν θέλω να αποφύγω τον κλασικό τουρίστα συμμαθητή που δε του δίνει κανείς στυλό και έρχεται σε εμένα.
Το κάνω σε όλους.
Διότι μου χαλάνε τη μύτη τους και ύστερα τα στυλό είναι άχρηστα.
Παράθεση

Stdy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Stdy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Stdy έγραψε: στις 17:25, 11-05-18:

Μου αρέσουν στυλό με λεπτό γράψιμο χωρίς να πρέπει να τους πατάς με όλη σου τη δύναμη για να γράψουν μια ριμάδα λέξη.Ποιον μου προτείνετε γιατί έχω βασανιστεί και θα πάθω και καμιά τενοντίτιδα.Εσείς ποιους χρησιμοποιείται ;
1
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,057 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 17:37, 11-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Stdy
Μου αρέσουν στυλό με λεπτό γράψιμο χωρίς να πρέπει να τους πατάς με όλη σου τη δύναμη για να γράψουν μια ριμάδα λέξη.Ποιον μου προτείνετε γιατί έχω βασανιστεί και θα πάθω και καμιά τενοντίτιδα.Εσείς ποιους χρησιμοποιείται ;
Δοκιμασε τους Q Connect.Πιστευω οτι ειναι καλοι γενικα,απ'οσο θυμαμαι δεν χρειαζοταν να ασκω δυναμη.Το κακο γενικα με τα στυλο που "ξερνανε" ευκολα μελανι ειναι οτι τελειωνουν γρηγορα σχετικα.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,932 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 18:03, 11-05-18:

Τα καλυτερα στυλο ειναι αυτα που γραφουν ακομα και οταν δεν τους ασκεις καν δυναμη και δεν χρειαζεται να τα πιεσεις για να γραψουν. Εμενα προσωπικα μ'αρεσουν παρα πολυ αυτα που αφηνουν μελανι πανω στο χαρτι, if you know what i mean Αν και δεν βολευουν παντα γιατι μερικες φορες φαινονται και στην πισω σελιδα τα γραμματα
Παράθεση

Stdy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Stdy έγραψε: στις 18:42, 11-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos667
Δοκιμασε τους Q Connect.Πιστευω οτι ειναι καλοι γενικα,απ'οσο θυμαμαι δεν χρειαζοταν να ασκω δυναμη.Το κακο γενικα με τα στυλο που "ξερνανε" ευκολα μελανι ειναι οτι τελειωνουν γρηγορα σχετικα.
έχουν λεπτή μύτη;

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Τα καλυτερα στυλο ειναι αυτα που γραφουν ακομα και οταν δεν τους ασκεις καν δυναμη και δεν χρειαζεται να τα πιεσεις για να γραψουν. Εμενα προσωπικα μ'αρεσουν παρα πολυ αυτα που αφηνουν μελανι πανω στο χαρτι, if you know what i mean Αν και δεν βολευουν παντα γιατι μερικες φορες φαινονται και στην πισω σελιδα τα γραμματα
Δεν τα μπορώ καθόλου.Γίνομαι χάλια.Και το τετράδιο αλλάζει χρώμα
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,057 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 18:48, 11-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Stdy
έχουν λεπτή μύτη;

Δεν τα μπορώ καθόλου.Γίνομαι χάλια.Και το τετράδιο αλλάζει χρώμα
Εαν παρεις αυτους που το σωμα του στυλο ειναι σαν στηριγμα απο το ρολο χαρτι οχι.
Αυτοι με το πλαστικο σωμα ομως νομιζω εχουν αρκετα λεπτη μυτη,ξερνανε μελανι αλλα οχι σε βαθμο που να μουτζουρωνει η να κανει leak το μελανι μολις περασεις το δακτυλο απο πανω,τοσο οσο για να μην πιεζεις και να γραφεις απροσκοπτα και καθαρα αυτο που θες, και αυτους σου συνιστω να παρεις οποτε.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,932 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 18:52, 11-05-18:

Eγω αναφερομαι συγκεκριμενα σε αυτα τα στυλο

Ο,τι καλυτερο κυκλοφορει Και δεν ξερναει πολυ, παρα μονο οσο πρεπει. Μονο οι 0.7 μου φαινεται οτι βγαζουν λιγο παραπανω μελανι μερικες φορες αλλά με λιγη προσοχή δεν υπάρχει πρόβλημα
3
Παράθεση

Stdy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Stdy έγραψε: στις 20:04, 11-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos667
Εαν παρεις αυτους που το σωμα του στυλο ειναι σαν στηριγμα απο το ρολο χαρτι οχι.
Αυτοι με το πλαστικο σωμα ομως νομιζω εχουν αρκετα λεπτη μυτη,ξερνανε μελανι αλλα οχι σε βαθμο που να μουτζουρωνει η να κανει leak το μελανι μολις περασεις το δακτυλο απο πανω,τοσο οσο για να μην πιεζεις και να γραφεις απροσκοπτα και καθαρα αυτο που θες, και αυτους σου συνιστω να παρεις οποτε.
Θα τους δοκιμάσω.

Ο,τι καλυτερο κυκλοφορει Και δεν ξερναει πολυ, παρα μονο οσο πρεπει. Μονο οι 0.7 μου φαινεται οτι βγαζουν λιγο παραπανω μελανι μερικες φορες αλλά με λιγη προσοχή δεν υπάρχει πρόβλημα
Το θέμα είναι ότι αλλάζοντας σελίδα αυτομάτως δημιουργείς και μια στάμπα στην απέναντι σελίδα.Θα τον δοκιμάσω και αυτόν.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,477 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 20:10, 11-05-18:

Με αυτόν έλυνα μαθηματικά κατεύθυνσης Το χαρτί απορροφούσε αμέσως τη μελάνη.
1
Παράθεση

Stdy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Stdy έγραψε: στις 20:18, 11-05-18:

Για τους Parker τι γνώμη έχετε;Λένε ότι τους παίρνεις μια φορά και δεν σε απογοητεύουν ποτέ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια