Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,057 μέλη και 2,442,516 μηνύματα σε 77,180 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 340 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα στυλό που παίρνω τις περισσότερες φορές χαλάνε!

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,708 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 01:23, 16-11-18:

Εγώ κατά τύχη κατάφερα να καταλήξω σε τι στυλό με βολεύει.
Ξεκίνησα με uni Lakubo πάχους 1.0 όμως δεν κατάφερνα να κάνω καλά γράμματα με αυτόν και με κούραζε. Έτσι ανακάλυψα ότι ο 0.7 είναι ο ιδανικός για εμένα (και με τον 0.5 δεν κάνω καλά γράμματα).

Όμως, αν και ίδια μοντέλα διαφορετικού πάχους παρατήρησα ότι ο 1.0 είχε πιο ποιοτικό και στιβαρό σκελετό.
Έτσι έβγαλα το σωληνάριο που έχει και την κεφαλή, από τον 0.7 και την έβαλα στο σκελετό του 1.0. Όλα καλά!!

Παιδιά πολλά βιβλιοπωλεία σου έχουνε ένα σημειωματάριο δίπλα από το ράφι με τα στυλό για να τους δοκιμάζετε! Use it

Όσο για τα μαξιλαράκια δεν είναι καθόλου άχρηστα, εμένα με βολεύουν πολύ!!

ΥΓ: Συνήθως κάτι ακριβά στυλό που είναι σαν πένες ξερνάνε μελάνι που δεν στεγνώνει γρήγορα....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια