Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,788 μέλη και 2,440,502 μηνύματα σε 76,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέος τρόπος ειδοποίησης των χρηστών για τις ενέργειες συντονισμού

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:48, 19-08-07:

Μέχρι τώρα, ξέρατε οτι σε κάθε ενέργεια συντονισμού στα μηνύματα σας, το σύστημα σας έστελνε ένα αυτόματο pm.
Το σύστημα αυτό είχε αρκετά ελαττώματα, όπως:
  • Ήταν ενοχλητικό τα μάλα, ειδικά όταν επρόκειτο για πολλές ενέργειες συντονισμού μαζί (πχ αφαίρεση offtopics απο ένα θέμα)
  • Σας γέμιζε το inbox και έπρεπε συνέχεια να σβήνετε pms
Επειδή μου έσπαγε τα νεύρα κι εμένα (τι, νομίζετε οτι επειδή είμαι admin δεν μου κάνουν οι άλλοι edit/move κλπ τα posts μου; ) έφτιαξα ένα διαφορετικό σύστημα, το οποίο εμφανίζει στον Πίνακα ελέγχου σας τις 15 νεότερες ενέργειες των συντονιστών στα μηνύματα σας. Όσες έχουν γίνει μετά την τελευταία σας επίσκεψη θα είναι με έντονα γράμματα.

Μπορεί να το δείτε και σε άλλα fora με vBulletin απο εδώ και στο εξής, δεδομένου οτι το έχω δημοσιεύσει, και σύμφωνα με τα στατιστικά του το έχουν ήδη 50κάτι άλλα forums ανα τον κόσμο

Ο,τι bugs διαπιστώσετε στο σύστημα, αναφέρετε τα σε αυτό το θέμα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 01:50, 19-08-07:

Συγχαρητήρια για το νέο σου hack.

ΥΓ> Όποιος θέλει να το δοκιμάσει εδώ είμαστε.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:38, 19-08-07:

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 04:11, 19-08-07:

Τέλεια, αν και τώρα δεν θα 'χω να απαντάω σε κανέναν πως όλοι εδώ μέσα χέρι μου βάζετε!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:02, 19-08-07:

congrats!!! πολύ καλό!!
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 990 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 02:23, 20-08-07:

Είναι υπέροχο...!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος