Νέος τρόπος ειδοποίησης των χρηστών για τις ενέργειες συντονισμού

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μέχρι τώρα, ξέρατε οτι σε κάθε ενέργεια συντονισμού στα μηνύματα σας, το σύστημα σας έστελνε ένα αυτόματο pm.
Το σύστημα αυτό είχε αρκετά ελαττώματα, όπως:
  • Ήταν ενοχλητικό τα μάλα, ειδικά όταν επρόκειτο για πολλές ενέργειες συντονισμού μαζί (πχ αφαίρεση offtopics απο ένα θέμα)
  • Σας γέμιζε το inbox και έπρεπε συνέχεια να σβήνετε pms
Επειδή μου έσπαγε τα νεύρα κι εμένα (τι, νομίζετε οτι επειδή είμαι admin δεν μου κάνουν οι άλλοι edit/move κλπ τα posts μου; :P) έφτιαξα ένα διαφορετικό σύστημα, το οποίο εμφανίζει στον Πίνακα ελέγχου σας τις 15 νεότερες ενέργειες των συντονιστών στα μηνύματα σας. Όσες έχουν γίνει μετά την τελευταία σας επίσκεψη θα είναι με έντονα γράμματα.

Μπορεί να το δείτε και σε άλλα fora με vBulletin απο εδώ και στο εξής, δεδομένου οτι το έχω δημοσιεύσει, και σύμφωνα με τα στατιστικά του το έχουν ήδη 50κάτι άλλα forums ανα τον κόσμο :)

Ο,τι bugs διαπιστώσετε στο σύστημα, αναφέρετε τα σε αυτό το θέμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για το νέο σου hack. :clapping: :clapping:







ΥΓ> Όποιος θέλει να το δοκιμάσει εδώ είμαστε. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τέλεια, αν και τώρα δεν θα 'χω να απαντάω σε κανέναν πως όλοι εδώ μέσα χέρι μου βάζετε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
congrats!!! πολύ καλό!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Είναι υπέροχο...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top