Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Πειράζει να αναφερθώ σε κάτι μη σωματικό; (Τώρα το έγραψα :P ) Με ξενερώνει το σπαστικό γέλιο όταν δεν ξέρω το λόγο.. Εντάξει, κι άλλοι χαίρονται αλλά δεν κάνουν κι έτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
έχουν ανάψει τα αίματα μέσα στο αυτοκίνητο αποφασίζω να τον καλέσω σπίτι μου.Ανεβήκαμε τα σκαλιά ενώ φιλιόμασταν κι είχα αρχίσει ήδη να τον γδύνω,μπαίνουμε σπίτι,βγάζω και πετάω τα ρούχα μου στο πάτωμα,μετά βγάζει κι αυτός τα δικά του,τα διπλώνει και τα βάζει σε μια καρέκλα κι ύστερα....μαζεύει και τα δικά μου απο το πάτωμα και τα διπλώνει.Ήταν το απόλυτο ξενέρωμα.Εντάξει δεν λέω είναι ωραίο ο άντρας να είναι και νοικοκύρης αλλά δεν είναι δυνατόν εκείνη τη στιγμή να έχεις στο μυαλό σου την τσάκιση του παντελονιού συν τοις άλλοις είναι σαν να μου λέει ότι είμαι τσαπατσούλα.Πάλι καλά που δεν έβαλε κι ηλεκτρική.

:lol: :lol: :lol: Aυτό μου θύμισε δική μου περίπτωση .Έκατσα πάνω στο πουκάμισο του και αμέσως τινάζεται αλαφιασμένος ,με σπρώχνει ,τραβάει το πουκάμισο του και αρχίζει να σκούζει :"Πας καλά ;Θα μου το τσαλακώσεις!Ξέρεις πόσο το πήρα;"
Τον είχε παρασύρει το πάθος τον άνθρωπο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
:lol: :lol: :lol: Aυτό μου θύμισε δική μου περίπτωση .Έκατσα πάνω στο πουκάμισο του και αμέσως τινάζεται αλαφιασμένος ,με σπρώχνει ,τραβάει το πουκάμισο του και αρχίζει να σκούζει :"Πας καλά ;Θα μου το τσαλακώσεις!Ξέρεις πόσο το πήρα;"
Τον είχε παρασύρει το πάθος τον άνθρωπο :hehe:
Αϊντε Αϊντε Ααααϊντε... μόνο αυτό έχω να πω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
και μετά σε έβαλε να του το σιδερώσεις ε; :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
:rofl: καλά πού πάτε και τους βρίσκετε;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
στο υποχονδριστάν :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ποια είναι για εσάς?
Μιλάμε για την εξωτερική εμφάνιση της συντρόφου πρίν το κουτουπ!
Αξύριστα πόδια, βαμβακερές κάλτσες? Υπάρχει κάτι που να σας την χαλάσει τόσο όσο να μην θέλεται να κάνετε τίποτα?
Δύο πράγματα θέλω να ισχύουν για να μην ξενερωσω.Να είναι καθαρή;) και να μην έχει θάμνο;).Θαμνάκι ναι αλλα όχι τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Προσωπικά, εκτός από την καθαριότητα και τα αρκουδίσια σώματα, θεωρώ απόλυτα ξενέρωτες ορισμένες ατάκες του στιλ "Τι σου κάνω ΜΑΝΑ ΜΟΥ?" κ.λ.π. Μα είναι δυνατόν 1) να με ρωτάει τι μου κάνει? Αυτός δεν είναι εκεί? Δεν ξέρει? και 2) Μάνα του? Όχι ευχαριστώ, δεν θα πάρω..... (το "μάνα" μπορεί να αντικατασταθεί με άλλα παρεμφερή, όπως "μανίτσα μου" κ.λ.π.):down: :down: :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ένα διάστημα, ξενέρωνα με τα πάντα, μιλάμε τα πάντα. Μετά κατάλαβα ότι οι κοπέλες δε μου φταίγανε σε τίποτα -- εγώ είχα προσβληθεί απο τον ιο "νοκούκου" :confused: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Ένα διάστημα, ξενέρωνα με τα πάντα, μιλάμε τα πάντα. Μετά κατάλαβα ότι οι κοπέλες δε μου φταίγανε σε τίποτα -- εγώ είχα προσβληθεί απο τον ιο "νοκούκου" :confused: :D


Ερωτική απογοήτευση?
Συνήθως τότε μας συμβαίνουν κάτι τέτοια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Ένα διάστημα, ξενέρωνα με τα πάντα, μιλάμε τα πάντα. Μετά κατάλαβα ότι οι κοπέλες δε μου φταίγανε σε τίποτα -- εγώ είχα προσβληθεί απο τον ιο "νοκούκου" :confused: :D


:lol: :lol: :lol: να το κοιτάξεις αυτό...αφήνει κουσούρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Ένα διάστημα, ξενέρωνα με τα πάντα, μιλάμε τα πάντα. Μετά κατάλαβα ότι οι κοπέλες δε μου φταίγανε σε τίποτα -- εγώ είχα προσβληθεί απο τον ιο "νοκούκου" :confused: :D
Πάλι καλά που το κατάλαβες γιατί υπάρχουν και κάποιοι που δεν το καταλαβαίνουν ή μαλλον δεν το παραδέχονται και τα ρίχνουν στην γυναίκα!:whistle:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Ερωτική απογοήτευση?
Συνήθως τότε μας συμβαίνουν κάτι τέτοια.....
Όχι μόνο...
Διαφορα προβλήματας υγειας,ψυχολογικοι λόγοι,έντονη ανασφάλεια,καταχρήσεις και αλκοολ όλα παίζουν τον ρόλο τους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Μάνα του? Όχι ευχαριστώ, δεν θα πάρω..... (το "μάνα" μπορεί να αντικατασταθεί με άλλα παρεμφερή, όπως "μανίτσα μου" κ.λ.π.):down: :down: :down:
OXI όμως "μαναρα μου", που είναι μεταφορική χρήση του βουκολικού όρου για τη νεαρή αγελάδα αν δεν κανω λάθος.
Ελπίζω να μην έκαψα πολύ κόσμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Νεαρή αγελάδα; :rofl: πολύ ερωτικό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι οτι το μόνο που μπορεί να με ξενερώσει είναι η βρωμιά και η μπόχα....Ευτυχώς μου έτυχε μια φορά αυτό με μια κοπέλα....που ίδρωνε σχετικά εύκολα...κτλ.Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις αξίζει κανείς να κάνει σέξ στο μπάνιο.....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πωωω η μπόχα όντως δεν αντέχεται! Ειδικά εγώ έχω και ευαίσθητη μύτη και κάθε μυρωδιά εκεί που άλλη ίσως να μην την καταλάβαινε εγώ δεν την αντέχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πωωω η μπόχα όντως δεν αντέχεται! Ειδικά εγώ έχω και ευαίσθητη μύτη και κάθε μυρωδιά εκεί που άλλη ίσως να μην την καταλάβαινε εγώ δεν την αντέχω!

:D :D ..άν έχεις υποψίες οτι το αγόρι με το οποίο πρόκειται να ...τέλος πάντων...:redface: ....βρωμάει...πρότεινε του να γεμίσετε την μπανιέρα με μπόλικο αφρό...και να εκεί μέσα να απολαύσετε την ένωση σας.....Και η πιθανή αίσθηση της μπόχας θα αμβλυνθεί κατα πολύ...αλλά το πιο πιθανό είναι να σας αρέσει κιόλας...και να το επαναλάβετε ξανά...:) ...με το συμπάθειο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μώρε δεν μου έχει τύχει ποτέ να υπάρχει μπόχα, απλά εμένα με ενοχλεί και η παραμικρή μυρωδιά (δεν εννοώ και άρωμα, είπαμε!) ενώ άλλη δεν θα την "έπιανε" καν... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axidous

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για μένα η γυναικα θελω να ειναι ενεργή και εξηγώ :
Μου εχει τυχει να περιμενει στο κρεβατι χωρις να κανει τιποτα το παραμικρο
Τι περιμενε ? ολα να τα κανω εγω ? και βεβαια να φοραει και τα απαραιτητα ρουχα για καταστασεις ομορφες ... με πιανεις ??

φιλικα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό το έχω ακούσει πολλές φορές! Μάλλον δεν αισθανόταν άνετα αρκετά και θα ήταν "μαζεμένη". Όσο για τα ρούχα, αυτό έγκειται στην αισθητική της κάθε γυναίκας. :/:

ΥΓ: Καλως όρισες! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top