Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εμένα αν οι κάλτσες δεν έχουν την οικογένια pokemon τότε δεν έχω πρόβλημα :P αλλα θα προτιμούσα να μην υπήρχαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
εμένα αν οι κάλτσες δεν έχουν την οικογένια pokemon τότε δεν έχω πρόβλημα :P αλλα θα προτιμούσα να μην υπήρχαν
Φτού σου βρε μιλάς και στον αόριστο λες και φοράω εγώ κάλτσες!!! Όχι πες μου, πότε φόρεσα! Ακου κει!! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Εμένα πάντως βρε κορίτσια η τριχωτή πλάτη δε με πειράζει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Εμένα πάντως βρε κορίτσια η τριχωτή πλάτη δε με πειράζει :confused:
Μπλιάαααχ! Κάτσε να σου βρω στο νετ καμιά φωτό αυτού του τύπου με τις τρίχες να αναθεωρήσεις :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια χαρά είναι οι καλτσούλες αρκεί να μην είναι τρύπιες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αχ να πω να πω!!!!
Τα σλιπ τα ασπρα με την τσεπουλα μπροστα!!!!:down:
Αυτα υπαρχουν και με διαφορες παραλαγες!!Ας πουμε χωρις τσεπακι,με ριγα μπλε η ριγες πολυχρωμες!!!!
Βαλε τωρα αυτο σε συνδιασμο με καλτσα,ξερετε σηκωμενες μεχρι τα μισα της γαμπας....:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από jasper:
Τα σλιπ τα ασπρα με την τσεπουλα μπροστα!!!!:down:
Δεν ειναι τσεπη,ειναι ανοιχτο σημειο στο σλιπακι για να βγαζει ο αντρας το τετοιο του και να γλιτωνει τον κοπο να το κατεβαζει για να κανει την αναγκη του.
Δεν ειναι τσεπη για προφυλακτικα :P

Αν και ειναι πολυ βολικα τα σλιπακια (γενικα,οχι μονο τα λευκα που τα φορουσαμε στο δημοτικο) δεν ειναι καθολου καλα για τον ανδρα για θεμα υγειας,εδω κ παρα πολλα χρονια αποκλειστικα μποξερακια για τον απλο λογο οτι θελω να προστατευσω τους απογονους μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
οκ το ξερω οτι δεν ειναι τσεπακι!!!!:)
πως αλλιως να το γραψω;;;;:hmm:
δεν ηξερα οτι δεν ειναι καλα για λογους υγειινης...τι μπορει να παθει ο αντρας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως χίλιες φορές προτιμώ τα σλιπάκια παρά τα μποξεράκια!
Ειδικά όταν δεν είναι άσπρα αλλά γκρί ή μάυρα μου αρέσουν περισσότερο απο όλα τα άλλα εσώρουχα! (με εξαιρεση το κολλητό μποξεράκι που είναι όλα τα λεφτά :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από jasper:
οκ το ξερω οτι δεν ειναι τσεπακι!!!!:)
πως αλλιως να το γραψω;;;;:hmm:
δεν ηξερα οτι δεν ειναι καλα για λογους υγειινης...τι μπορει να παθει ο αντρας;;
Δεν ειναι καλα για λογους υγειας,οχι υγιεινης ;)

Το σπερμα διατηρειται ζωντανο υπο περιπου 35 βαθμους C,ενω το σωμα εχει συνεχες "ιδανικη" θερμοκρασια 36.6 C.

Αυτος ειναι ο μοναδικος λογος γιατι οι ανδρες εχουν εξω απο το σωμα τους τους ορχεις,γιατι αν ηταν μεσα στο σωμα (οπως οι ωοθηκες) τοτε το σπερμα δεν θα μπορουσε να επιζησει καθως παραγοταν (1000 σπερματα καθε λεπτο παραγει καθε αντρας).

Με το σλιπακι "πιεζονται" οι ορχεις πανω στο σωμα,με αποτελεσμα να αποκτουν την θερμοκρασια του σωματος και το σπερμα να πεθαινει.
Το ιδιο ισχυει για τα κολλητα τζιν και παντελονια σε εκεινη την περιοχη για τους ανδρες.

Ελπιζω να εγινα κατανοητος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ευχαριστω!!!
Δεν τα ηξερα αυτα!!!
ΜΜΜΜΜΜ:thumbsup: ισως τωρα να αλλαξει τα εσωρουχα με τις πληροφοριες αυτες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Xαιρομαι πολυ που ρωτησες καθως καποια πραγματα τα αξιολογουμε χωρις να εχουμε δει τα βαθυτερα αιτια για πολλα πραγματα που κανεις ο καθενας μας.

Καλο ειναι μην κατακρινουμε την επιλογη/αποψη/συνηθεια,καθως κατι θα κρυβει απο πισω ;)

Η περιοχη των ορχεων ειναι πολυ πιο κρυα απο το μπουτι (η γενικα απο ολο το σωμα) που ειναι διπλα κ αυτο το ξερει καθε αντρας,φαινεται περιεργο αλλα ετσι ειναι :)
Mε μια επαφη θα καταλαβεις (οχι ομως αφου βγαλει το σλιπακι του :P)

Eπισης με το μποξερακι υπαρχει ελευθερη κινηση!!(αν και θελει συνεχες στρωσιμο με τζιν κ τετοια)

Το αλλο να σου πω να το προσεξεις να γελασεις.
Σχεδον ΠΑΝΤΑ ο αριστερος (αλλιως σπανια ο δεξις) ορχις ειναι πιο κατω απο τον αλλο,οταν ο αντρας ειναι ορθιος.
Τον λογο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μπορεις να τον μαντεψεις!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aπο εσωρουχα αντρικα μονο κολλητα "μποξερακια" και οχι απο τα "φτηνα" ωστε και απο ελαφρυ υφασμα να ειναι και να μην πιεζουν τους ορχεις.
Πολυ σωστο αυτο που εγραψε ο Covenant...;)
Το ιδιο εχει παρατηρηθει και σε αυτους που εργαζονται ωρες με Laptop και τον ακουμπανε στα ποδια τους.(Ασχετο...:P )
Απο γυναικεια εσωρουχα δεν μου αρεσουν τα λευκα...(οπως ουτε κι εγω εχω ουτε ενα!)
Αυτο που μπορει να με ξενερωσει σε μια κοπελα ειναι ''χαμηλα" να μοιαζει μα τον Αμαζονιο και να μην της αρεσουν τα "παιχνιδια".
Να ξαπλωνει δηλαδει σαν τον Εσταυρωμενο και να περιμενει να ξαπλωσω εγω απο πανω και...αντε να τελειωσουμε να φυγουμε.:(
Κλασσικα η καθαριοτητα ειναι σημαντικοτατη αλλα μεχρι τωρα δεν ειχα "ασχημες" εκπληξεις.:)
Ακομα μου την δινουν τα μη σεξυ εσωρουχα...
Και για εμενα σεξυ ειναι ακομα και αυτα τα κολλητα που ειναι "γυμναστικης", αλλα οχι οι βρακες της γιαγιας.
(να σημειωσω οτι εκτος απο τα στρινγκ μου αρεσουν πολυ ξαι τα λεγομενα "3/4" ή "2/3"...:hmm:
Σκατα...μπερδευτηκα!:wall: (Και να φανταστειτε οτι ειχα αγορασει κιολας!ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ!:P :drunk: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
λοιπον μου εχει πει το αγορι μου οτι τον βολευουν τα σλιπακια αυτα γιατι με τα μποξερακια τα μπαλακια;) πανε περα δοθε...!!!!!
Κατι παει να γινει με τα κολλητα...αντε να δουμε!!!!
Οχι δεν μπορω να φανταστω γιατι το ενα ειναι πιο κατω απο το αλλο...περιμενω την απαντηση....:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Εκανα edit πιο πανω στο προηγουμενο ποστ.

Για τον απλο λογο αν ηταν στο ιδιο υψος,οταν περπατουσε ο αντρας τα μπαλακια θα γινοντουσαν καμπανακια και θα υποφεραμε οταν περπαταγαμε :D

Kαλα Μαριε,τα τσουβαλια-γυναικες ειναι αυτα που μισω και θελω να τα ψεχασω μια για παντα.Μηχανη του σεξ δεν ειμαι κ θελω τα ερωτικα παιχνιδια και το παθος απο την γυναικα,αλλιως ειναι σαν να πηγαινω σε πορνη...αηδια οσο το σκεφτομαι.

Αν δεν υπαρχει παθος και δω οτι τα περιμενει ολα απο μενα,τοτε δεν εχω σε τιποτα να σηκωθω κ να την κανω απο το κρεβατι,φτανουν οι ξενερωτες και απεριποιητες πια.Ισοτητα και αμοιβαιοτητα ακομα και στο σεξ,αυτης της αποψης ειμαι και χαιρομαι που υπαρχουν κοπελες που το σεβονται απολυτα αυτο

Αυτα τα 2/3 ή 3/4 ξερω πολυ καλα ποια ειναι ακριβως και τα θεωρω ΤΡΕΛΑ σεξυ,πολλες φορες και απο ενα αποκαλυπτικοτατο στρινγκ.
Αν ιδιως η κοπελια εχει και τις αναλογες καμπυλες στους γλουτους....ειναι αυτοκτονια...θανατηφορο οπτικα θεμα...αχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έχω να φορέσω σλιπάκι από το γυμνάσιο, είναι πολύ ενοχλητικό το άτιμο :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι ρε συ κι εγω ετσι το βλεπω το θεμα.
Το sex δεν ειναι "γδυσου-μπες-βγες-γεια σου"...
Ειναι πανω απ' ολα και ενα παιχνιδι τον αισθησεων.
Εγω δεν το βλεπω μονο σαν "αδειασμα ορμονων", αλλα περισστερο σαν εγκεφαλο-σωματικο-ψυχικο-ψυχολογικη αναταση και ικανοποιηση.
Για αυτο και θελω να υπαρχουν παιχνιδια, να ειναι "περιποιημενη" η κοπελα κτλ κτλ.

Αυτα τα 2/3 ή 3/4 ξερω πολυ καλα ποια ειναι ακριβως και τα θεωρω ΤΡΕΛΑ σεξυ,πολλες φορες και απο ενα αποκαλυπτικοτατο στρινγκ.
Αν ιδιως η κοπελια εχει και τις αναλογες καμπυλες στους γλουτους....ειναι αυτοκτονια...θανατηφορο οπτικα θεμα...αχ!
Eτσι,ετσι...:D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Εγω δεν το βλεπω μονο σαν "αδειασμα ορμονων", αλλα περισστερο σαν εγκεφαλο-σωματικο-ψυχικο-ψυχολογικη αναταση και ικανοποιηση.
Ειναι ο πιο ορθος χαρακτηρισμος για το σεξ και φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι πολυ πιο πολυπλοκο το θεμα,αν το κανουν οι αντρες με τις καλτσες ή αν οι γυναικες δεν βγαζουν το μακιγιαζ πριν πεσουν στο κρεβατι με τον ανδρα.

Ειναι ενας ολοκληρος πολιτισμος στοιχειων που το οικοδομημα τους φερει την υπογραφη της ποιοτητας και των προσπαθειων του καθε συντροφου να προσφερει και να παρει (βασικοτατη προυποθεση) ικανοποιηση,εστω και αν ακομα ειναι ενα one night stand.

Συνηθως οι κοπελες που δεν διαλλαλουν τις ερωτικες τους επαφες/επιδοσεις ειναι και οι καλυτερες στο κρεβατι.

Ο καλος/η δεν εχει αναγκη να αυτοεπιβεβαιωθει με λογια,το αποδεικνυει περιτρανα στο κρεβατι προσφεροντας ηδονη στον συντροφο του/της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
\Συνηθως οι κοπελες που δεν διαλλαλουν τις ερωτικες τους επαφες/επιδοσεις ειναι και οι καλυτερες στο κρεβατι.

Ο καλος/η δεν εχει αναγκη να αυτοεπιβεβαιωθει με λογια,το αποδεικνυει περιτρανα στο κρεβατι προσφεροντας ηδονη στον συντροφο του/της.
Mα δεν το κάνουν μόνο γι'αυτό αλλά και για να προκαλέσουν τις αντρικές υπάρξεις γύρω τους..Πολλές φορές δεν είναι θέμα επιβεβαίωσης..Ξέρω τι σου λέωω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Εγω δεν το βλεπω μονο σαν "αδειασμα ορμονων", αλλα περισστερο σαν εγκεφαλο-σωματικο-ψυχικο-ψυχολογικη αναταση και ικανοποιηση.
Ειναι ο πιο ορθος χαρακτηρισμος για το σεξ ..
ο πιο ορθός???? ο πιο μακρύς γιου μιν:P:D:D

δοκίμασε την επόμενη φορά να σκέφτεσαι τον "ορισμό" του σεξ, κατά τη διάρκεια του σεξ, και μετά πες μου αν τον θυμάσαι ακόμα:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top