Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ο πιο ορθός???? ο πιο μακρύς γιου μιν:P:D:D

δοκίμασε την επόμενη φορά να σκέφτεσαι τον "ορισμό" του σεξ, κατά τη διάρκεια του σεξ, και μετά πες μου αν τον θυμάσαι ακόμα:D:)

Doo μου αυτο που λες ειναι αδυνατον...Προσωπικα μετα δεν θυμαμαι τιποτα...Απλως εχωμια χαρα,μια ικανοποιηση που δεν περιγραφεται...:P :D
(και τοτε ξερω οτι "πετυχε"!)

Και μην ξεχναμε οτι ειμαστε απο τα πολυ λιγα ειδη-"ζωα" που κανουμε sex για ευχαριστηση και οχι για αναπαραγωγικους σκοπους μονο ή γιατι ειναι περιοδος ζευγαρωματος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Mα δεν το κάνουν μόνο γι'αυτό αλλά και για να προκαλέσουν τις αντρικές υπάρξεις γύρω τους..Πολλές φορές δεν είναι θέμα επιβεβαίωσης..Ξέρω τι σου λέωω;)
Bεβαιως το κανουν για να προσελκυσουν,ειναι απολυτως λογικο.
Απλα θελω να πω εμμεσως οτι ειναι σαν την λαικη ρηση :
"οπου ακους πολλα κερασια,κρατα μικρο καλαθι"

Γενικα μου εχουν προσφερει πιο συγκλονιστικες εμπειριες κοπελες με συγκριτικα μικροτερη πειρα και γενικα πιο εσωστρεφης στο να γινονται τοσο εκφυλες.Προτιμουν -και καλα καναν- να το δειχνουν στο κρεβατι το τι γνωριζουν

Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ο πιο ορθός???? ο πιο μακρύς γιου μιν

δοκίμασε την επόμενη φορά να σκέφτεσαι τον "ορισμό" του σεξ, κατά τη διάρκεια του σεξ, και μετά πες μου αν τον θυμάσαι ακόμα
Ποτε δεν σκεφτομαι τον ορισμο του σεξ,αλλα προσπαθω να τον ορισω με τις πραξεις μου στο κρεβατι :bleh::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
...

Ποτε δεν σκεφτομαι τον ορισμο του σεξ,αλλα προσπαθω να τον ορισω με τις πραξεις μου στο κρεβατι :bleh::shifty:
μην ορίζεις τίποτα...τζαστ doooo it :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Όσο αναφορά το sex...ας μιλάμε λίγοτερο και ας κάνουμε περισσότερο:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ντάξει η καθαριότητα ενωείται, αλλα φρικάρω με την ανάσα που μυρίζει, ήτε δική μου ήτε δική του, οπότε πρίν ένα πεντάλεπτο τσικλίτσα και μετά το σέξ, γιατί άν μασάς και ****** συγχρόνως και κολλήσει πουθενά η τσίκλα ή χάσεις τον ρυθμό χαλάσες την ατμόσφαιρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
έχω να φορέσω σλιπάκι από το γυμνάσιο, είναι πολύ ενοχλητικό το άτιμο :P.


...Kαι εσύ φαν του στρινγκ? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ας διαχωρισουμε τα φυσικα με τα επικτητα χαρακτηριστικα..
αν ο αλλος εχει τριχες στην πλατη ή τους ωμους, μικρο μοριο (οπως ανεφεραν πολλες), σιγουρα δε φταιει αυτος.δεν ειναι ο ανθρωπος που θα γουσταρω τρελα.. αλλα ποτε δεν ξερεις..
αν λοιπον, γουσταρω καποιον τρελα (γιατι δεν εχει τα παραπανω.. χαχα!), τι κι αν φοραει βαμβακερες καλτσες, τι κι αν φοραει σλιπ.. (εξαιρουνται τα στριγκακια.. γιατι μετα ειναι αρρωστημενη κατασταση) δε με ξενερωνει τιποτα..
τι να σας πω.. θα μ εχει φτιαξει με τα ολα του.. και θα κολλησω στο τι εσωρουχο φοραει..? ελεος! πολυ ρηχο... και ο ερωτας δεν ειναι καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να χτυπήσει το τηλέφωνο! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
...και μετά να χρειαζεται επι τοπου ραματα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να χτυπήσει το τηλέφωνο! :confused:

τι λες ρε... ξέρεις τι διασκεδαστικό είναι να μην σταματάς και να απαντάς στο τηλέφωνο προσπαθώντας φυσικά να μη σε καταλάβουν απ την άλλη μεριά ότι εσύ εκείνη την ώρα επιδίδεσαι σε σπορ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τι λες ρε... ξέρεις τι διασκεδαστικό είναι να μην σταματάς και να απαντάς στο τηλέφωνο προσπαθώντας φυσικά να μη σε καταλάβουν απ την άλλη μεριά ότι εσύ εκείνη την ώρα επιδίδεσαι σε σπορ? :P

μπορεις και το κανεις εσυ αυτο κουε;:confused:
εγω παντως δεν μπορω:P το πολυ πολυ να ακουνε τπτ βογγητα:redface::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μπορεις και το κανεις εσυ αυτο κουε;:confused:
εγω παντως δεν μπορω:P το πολυ πολυ να ακουνε τπτ βογγητα:redface::D:D:D

το έχω κάνει.. κι όχι μόνο μία φορά :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν ο ηχος χτυπηματος του τηλεφωνου δε σπαει νευρα, τοτε εχει φαση αυτο που λεει η ΚΕ. Αλλα δε ξερεις ποιος ειναι στην αλλη γραμμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άντε πάει στα κομμάτια το τηλέφωνο. :P



Με το κουδούνι της πόρτας όμως; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με το κουδούνι της πόρτας όμως; :confused:

Η ακομα χοιροτερα με κλειδι στην πορτα... τρεχεις και δεν φτανεις...:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως την βρίσκω αν τύχει να μιλάω με την μαμά μου ή τον μπαμπά μου, εκείνη την ώρα.. ναι, ξέρω, ξέρω, πρέπει να το κοιτάξω! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για μενα παλι ειναι το απολυτο σπασιμο αν περνει τηλ ο μπαμπας μου η η μαμα της εκει την ωρα, γιατι ειναι χαλαρα γιατι ειναι απο εξω και η πορτα δεν ανοιγει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Όχι πόρτα βρε παιδιά...τηλέφωνο οκζ, αλλά όχι πόρτα. Είναι τρομακτικό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Nα παιζεις "πλακωτο" και να χτυπανε πορτες. Πολυ ταβλι ρε παιδι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top