Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το e-steki μετά απ' αυτό δεν θα είναι ποτέ το ίδιο! Δολοφόνοι και πολίτες θα αγωνιστούν σε έναν άνισο αγώνα (αφού οι δολοφόνοι θα γνωρίζονται μεταξύ τους, ενώ οι πολίτες δεν θα ξέρουν ούτε τους συμπολίτες τους, ούτε φυσικά τους δολοφόνους!) μέχρι τελικής πτώσης! :D

Οι πολίτες πρέπει να ανακαλύψουν έναν έναν τους δολοφόνους, προτού αφανιστούν όλοι μαζί - οι δολοφόνοι, πιστοί στο ραντεβού τους, θα σκοτώνουν ένα άτομο (πολίτη ή δολοφόνο) κάθε εβδομάδα, ενώ οι πολίτες θα προσπαθούν με κάθε τρόπο να εντοπίσουν έναν από τους εχθρούς τους, ψηφίζοντας μια φορά την εβδομάδα εκείνον ο οποίος τους φαίνεται πιο ύποπτος.. Σε καμία από τις περιπτώσεις αυτές δεν θα ανακοινώνεται η ιδιότητα του ..θανόντος, απλά μετά από κάθε δολοφονία θα υπάρχει επίσημη ανακοίνωση από την ομάδα των δολοφόνων. Το παιχνίδι θα τελειώσει όταν μείνουν περισσότεροι δολοφόνοι ή περισσότεροι πολίτες (αν υπάρξει ισοψηφία, θεωρείται πως νικά η ομάδα των δολοφόνων).

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη του e-steki που όμως το επισκέπτονται καθημερινά, ώστε να μπορούν να ψηφίζουν κάποιον για αποχώρηση! Δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να κάνετε σ' αυτό το θέμα έως την [highlight]Τετάρτη, 30 Απριλίου 2008[/highlight]. Αναλυτικότεροι κανόνες και ακριβής ημερομηνία έναρξης θα δημοσιευτούν μετά την συλλογή των συμμετοχών.

:spell::spell::spell::spell::spell::spell::spell:

Συζήτηση για το παιχνίδι

Αρχείο


Συμμετέχοντες (πρεμιέρα: 21/05)
  1. Angie_Ann
  2. Βill
  3. Bill_Slayer
  4. Δανάη
  5. fantasmenos
  6. Ηρώ
  7. Kakerlak
  8. Kακή Επιρροή
  9. kajira
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. nina21
  14. Phoebe
  15. Resident_Evil
  16. shaman
  17. Τetragrammaton
  18. vendetta
  19. Vkey
  20. xanp
  21. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ να κάνω τον ιατροδικαστή???:P:P:P

κι εγώ μέσα!!


(ελπίζω να το έχεις στήσει σωστά:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το παλεύω το στήσιμο ακόμα Ντου.. αλλά χαίρομαι που ψήνεστε!! :D:clapup::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Μέσα κι εγώ :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κι εγώωωω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
(κάτσε να δούμε πρώτα αν θα έχει απήχηση....) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
(ελαααα, μη κοροϊδεύειιιιιιιιιις! Και μη βγαινεις οφφ.. θα παίξεις; :mastigio :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ok κι εγώ μέσα αλλά δεν έχω καταλάβει τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα καταλάβεις σύντομα Φουρνάκι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
το είχα παίξει παλιότερα με πολύ μεγάλη παρέα(live όχι online),τέλειο και γω μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μέσα, αυτό το παιχνίδι το ξέρω κάπως αλιώς σε φυσικό παιχνίδι, άν είναι όπως το φαντάζομαι είναι ίδιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θοδωρή απλά θα πρέπει να μπαίνεις συχνά ναι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ρε σεις ουτε εγω εχω καταλαβει. Πειτε κατι περισσοτερο να δω αν θελω να παιξω ή οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
πόσο συχνά;1 φορά τη μέρα αρκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αυτο ειναι το γνωστο "η νυχτα πεφτει στο παλερμο... μπλα μπλα μπλα;".. αν ναι, τοτε κι εγω μεσα.. :P

αν οχι, θα διαβασω πρωτα πώς παίζεται και μετά θα παίτσω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Γουστάρω νύχτες στο Παλέρμο!!! Ήμουν εκεί πριν από μερικά χρόνια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε σεις ουτε εγω εχω καταλαβει. Πειτε κατι περισσοτερο να δω αν θελω να παιξω ή οχι.

Περισσότερα σε λίγες ημέρες.. και πάντως θέλεις να παίξεις, πίστεψέ με! (κι εγώ θέλωωωωωωω :cry_x:Αλλά κάποιος πρέπει να το οργανώσει! :cry_x:)

πόσο συχνά;1 φορά τη μέρα αρκεί;

Ναι, 1 φορά την ημέρα αρκεί :)

αυτο ειναι το γνωστο "η νυχτα πεφτει στο παλερμο... μπλα μπλα μπλα;".. αν ναι, τοτε κι εγω μεσα.. :P

αν οχι, θα διαβασω πρωτα πώς παίζεται και μετά θα παίτσω.. :P

Αυτό είναι, οπότε σε υπολογίζω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Περισσότερα σε λίγες ημέρες.. και πάντως θέλεις να παίξεις, πίστεψέ με! (κι εγώ θέλωωωωωωω :cry_x:Αλλά κάποιος πρέπει να το οργανώσει! :cry_x:)

Θελω? Εισαι σιγουρη? Μην με παρεις στο λαιμο σου. :D:P


ΠΑΙΖΩ τοτε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top