Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,926 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 287 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αρρενωποί vs θηλυπρεπείς άντρες

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O xrhstoszzn έγραψε: στις 03:42, 07-10-11:

ξερουμε οτι οι αντρες προτιμουν τα γυναικεια προσωπα να εχουν θηλυκα χαρακτηριστικα ... οι γυναικες ομως?? ποιοι αντρες σας αρεσουν περρισοτερο και ποιοι σας τραβανε πιο πολυ???

θηλυπρεπεις αντρες

vs
αρρενωπους αντρες

τελικα τι προτιματε???
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε: στις 03:58, 07-10-11:

Προφανώς τα μακριά μαλλιά και τα μπλέ μάτια είναι που τους κάνουν θυληπρεπείς
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:28, 07-10-11:

Αρρενωποί φυσικά! Είναι πιο σέξυ!
13
1
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 13:51, 07-10-11:

Αρρενωποί βέβαια!!!
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  eye-candy-jason-momoa-16.jpg
Εμφανίσεις:  1948
Μέγεθος:  47,7 KB
5
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 13:59, 07-10-11:

Μου αρέσουν οι κάποιοι θηλυπρεπεις, το στυλάκι, αυτή η γλυκητητα που βγάζουν κτλ. αλλα δεν μπορώ να τους φανταστώ στο κρεβάτι πχ
Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν. Εκεί να σου χώσει μια σφαλιαρα να το ευχαριστηθεις ρε παιδί μου. Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο

Edit: αυτός ο δεύτερος μόνο για αρρενωπος δεν μου κάνει, lol
3
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 14:03, 07-10-11:

Τώρα που το σκέφτομαι ήταν αποτυχία η φωτογραφία.....

Εμένα πάντως μου κάνει...
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε: στις 14:35, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Μου αρέσουν οι κάποιοι θηλυπρεπεις, το στυλάκι, αυτή η γλυκητητα που βγάζουν κτλ. αλλα δεν μπορώ να τους φανταστώ στο κρεβάτι πχ
Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν. Εκεί να σου χώσει μια σφαλιαρα να το ευχαριστηθεις ρε παιδί μου. Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο

Edit: αυτός ο δεύτερος μόνο για αρρενωπος δεν μου κάνει, lol
Κι αν σου χωσει δυο τρεις ακομα καλυτερα εκει να δεις αρενωποτητα ....... ελπιζω για το καλο σου να μην σοβαρολογεις
3
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:41, 07-10-11:

Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν.
εσυ πρεπει να με γνωρισεις..

συνηθως οι νεαρες γυναικες ως πιο ανωριμες και επιθετικες σεξουλικα προτιμουν θηλυπρεπεις,,πασχαλης ,Βοσκοπουλος,μαρτακης κλπ μαλακά προσωπα -για να τους σκιζουν τα ρουχα κλπ.
. τα ανωριμα ατελη θηλυκα προτιμουν ατελη ανωριμα αρσενικα και τουμπαλιν.
και φοβουνται σχετικα τους πιο αγριους φαινομενικα..

ενω οσο ωριμαζει η γυναικα δεν φοβαται αλλα γοητευεται απο τους πιο αγριους ανδρες,,πιο βαρβαρους εμφανισιακα τουλαχιστον..γιατι κατα βαθος αυτοι ειναι πραγματικα παιδια μεσα τους..
ενω βλεπει πιο αδιαφορα τους μαλακους θηλυπρεπεις..

προσωπικα τουλαχιστον αυτο εχω δει..στη μικρη μεχρι τωρα ζωη μου..

Κι αν σου χωσει δυο τρεις ακομα καλυτερα εκει να δεις αρενωποτητα ....... ελπιζω για το καλο σου να μην σοβαρολογεις
αλλο να χωσει σφαλιαρα-που το κανουν πιο συχνα θηλυπρεπεις σαν κακοποιηση πιστευω..-
και αλλο η δυνατοτητα φοβος..

σαν κατι ανδρες ντουλαπες θηρια που φοβασαι απο μακρια,,και απο κοντα ουτε μυγα δεν πειραζουν...-εκτος και αν τους ξεφυγει κανα χερι καταλαθος χωρις προθεση..

και γω ειμαι ευσωμος και εχω βαρυ χερι και θα μπορουσα να ριξω αγριες σφαλιαρες πχ,,αλλα ποναω μονο στη σκεψη να χτυπησω γυναικα..
3
3
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 14:49, 07-10-11:

Ρε παιδιά τη σφαλιαρα δεν την εννοω σαν κακοποιηση. Και όταν λέω "φοβάμαι"δεν θέλω να τον τρέμω κιόλας. Δεν μπορώ να το εξηγήσω

Edit: ο "φόβος" που λέω, αποτελεί μέρος της γοητείας για μένα
7
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:00, 07-10-11:

εγω καταλαβαινω,,παντως..

ειναι σαν το δεος που νιωθεις μπροστα σε ενα θηριωδες σκυλι ακομα και αν ξερεις πως ειναι ενας ακακος μπουλης
1
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:02, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο
Και μετά παρεξηγιέστε στο "δεν ξέρετε τι θέλετε".
9
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 15:08, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
εγω καταλαβαινω,,παντως..

ειναι σαν το δεος που νιωθεις μπροστα σε ενα θηριωδες σκυλι ακομα και αν ξερεις πως ειναι ενας ακακος μπουλης
Αυτό, μπράβο. Δέος.

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Και μετά παρεξηγιέστε στο "δεν ξέρετε τι θέλετε".
Σου εξήγησα για ποιο πράγμα δεν ξέρω τι θέλω

Αλλά εντάξει, μπορεί να ισχύει και γενικότερα.. :p
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 07-10-11 στις 15:25. Αιτία: merge
1
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 15:29, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
εσυ πρεπει να με γνωρισεις..

συνηθως οι νεαρες γυναικες ως πιο ανωριμες και επιθετικες σεξουλικα προτιμουν θηλυπρεπεις,,πασχαλης ,Βοσκοπουλος,μαρτακης κλπ μαλακά προσωπα -για να τους σκιζουν τα ρουχα κλπ.
. τα ανωριμα ατελη θηλυκα προτιμουν ατελη ανωριμα αρσενικα και τουμπαλιν.
και φοβουνται σχετικα τους πιο αγριους φαινομενικα..

ενω οσο ωριμαζει η γυναικα δεν φοβαται αλλα γοητευεται απο τους πιο αγριους ανδρες,,πιο βαρβαρους εμφανισιακα τουλαχιστον..γιατι κατα βαθος αυτοι ειναι πραγματικα παιδια μεσα τους..
ενω βλεπει πιο αδιαφορα τους μαλακους θηλυπρεπεις..

προσωπικα τουλαχιστον αυτο εχω δει..στη μικρη μεχρι τωρα ζωη μου..

αλλο να χωσει σφαλιαρα-που το κανουν πιο συχνα θηλυπρεπεις σαν κακοποιηση πιστευω..-
και αλλο η δυνατοτητα φοβος..

σαν κατι ανδρες ντουλαπες θηρια που φοβασαι απο μακρια,,και απο κοντα ουτε μυγα δεν πειραζουν...-εκτος και αν τους ξεφυγει κανα χερι καταλαθος χωρις προθεση..

και γω ειμαι ευσωμος και εχω βαρυ χερι και θα μπορουσα να ριξω αγριες σφαλιαρες πχ,,αλλα ποναω μονο στη σκεψη να χτυπησω γυναικα..
Βρε Άγγελε, ειλικρινά, δεν έχεις κουράσει τον εαυτό σου ακόμα με όλες αυτές τις γενικεύσεις; Απορώ!

Οι θηλυπρεπείς άντρες είναι ανώριμα αρσενικά, είναι μαλακοί, δέρνουν, κακοποιούν και σκίζουν ρούχα. Οι αρρενωποί είναι ώριμα αρσενικά, πιο άγριοι, αλλά δεν δέρνουν, δεν κακοποιούν και δεν πειράζουν ούτε μύγα. Και όλα αυτά τα καταλάβαμε από την εξωτερική εμφάνιση και μόνο!

Οκ... το καταλάβαμε! Είσαι αρρενωπός! Congrats!

ον τοπικ: Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το ζήτημα! Αν μου αρέσει ο χαρακτήρας, η προσωπικότητα, το στυλ αυτά είναι ψιλά γράμματα για μένα!
6
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 15:34, 07-10-11:

Βρε Άγγελε, ειλικρινά, δεν έχεις κουράσει τον εαυτό σου ακόμα με όλες αυτές τις γενικεύσεις; Απορώ!

Οι θηλυπρεπείς άντρες είναι ανώριμα αρσενικά, είναι μαλακοί, δέρνουν, κακοποιούν και σκίζουν ρούχα. Οι αρρενωποί είναι ώριμα αρσενικά, πιο άγριοι, αλλά δεν δέρνουν, δεν κακοποιούν και δεν πειράζουν ούτε μύγα. Και όλα αυτά τα καταλάβαμε από την εξωτερική εμφάνιση και μόνο!
απλα καποιες γενικες προσωπικες αποψεις παρατηρησεις ειναι,,γιατι κολλατε ολοι ταμπελα "γενικευση"?δεν ειπα οτι ισχυουν παντου,,αλλα εχουν κομματι αληθειας απο οτι εχω δει εγω φυσικα..

αντι να ριχνεις σταμπα γενικευσεις,,μπορεις να απαντησεις επι της ουσιας σε τι διαφωνεις συμφωνεις κλπ?

μια μανια να μου απορριπτετε ολα οσα λεω με μια μεγααλη ταμπελαα..
γενικευσεις ή στερεοτυπα..

ειναι ψεμα πχ που συνηθως τα μεγαλα ειδωλα των κοριτσιων ηταν υπερβολικα θηλυπρεπη?μονο φατσες δειτε,,εναν εναν,,απο το 60 μεχρι σημερα..που οι κοπελιες τους εσκιζαν τα ρουχα τσιριζοντας..
τα αγουρα θηλυκα θελουν αγουρα αρσενικα..

ποσους τοπ σταρ των κοριτσιων εχεις δει με μουσια και αγρια εμφανιση?και οχι μπεμπε προσωπο..?

εγω δεν εχω κουραστει με τις "γενικευσεις" ,,,εσενα αφου ειναι τοσο λαθος και ανυπαρκτες γιατι σε ενοχλουν?
ασε με να γραφω βλακειες βρε παιδι μου,,τσαμπα ειναι..

Οκ... το καταλάβαμε! Είσαι αρρενωπός! Congrats!
εμφανισιακα νομιζω ναι...παραμεσα ουτε ο θεος δεν ξερει..

αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα,,απαντα επι της ουσιας..
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 15:53, 07-10-11:

Μη μου πειράζετε τον Άγγελο γιατί θα έχετε να κάνετε μαζί μου!

Βασικά απο θέμα εμφάνισης και μόνο ο αρρενωπός ο άντρας, σου βγάζει πιο βίαια ένστικτα (φαντάζομαι στο κρεβάτι θα αναφερόταν με τη σφαλιάρα η κοπέλα πιο πάνω που πέσατε να τη φάτε -.-΄), όπως και να το κάνουμε άλλο να βλέπεις αυτόν:

και άλλο αυτόν:

Μπορεί ο δεύτερος να έχει αντικειμενικά πιο όμορφα χαρακτηριστικά... αλλά... τον πρώτο προτιμάς στο κρεβάτι σου.

Αυτά.
11
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 16:30, 07-10-11:

αυτη η κοπελια πώς και αρεσει σε γυναικες πχ?

Μπορεί ο δεύτερος να έχει αντικειμενικά πιο όμορφα χαρακτηριστικά... αλλά... τον πρώτο προτιμάς στο κρεβάτι σου.
παντως στο χωρο του θεαματος και καμερας προτιμουνται καθαρα οι θηλυπρεπεις..διεθνως μιλαμε
η γυναικεια ομορφια συνηθως..

ενω οι πιο αγριες φατσες δυσκολευονται πολυ να προχωρησουν..
2
2
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:05, 07-10-11:

Όταν ήμουν μικρή είχα ένα κολληματάκι με ξανθούς, γλυκούληδες, γαλανά ματάκια και γούτσου γούτσου βλέμμα.
Τώρα που μας φάγαν τα γεράματα (λέμε τώρα) προτιμώ πιο "άργια" πράγματα, πιο άντρες, πιο πολλά γένια, πιο μελαχρινούς if you know what i mean.
Βλέπε

Αλλά δε χαλάει και κάτι τέτοιο ας πούμε που ναι πιο γλυκιά φάση.

Αλλά το "θηλυπρεπείς" σαν λέξη δε μου αρέσει.
7
1
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 18:27, 07-10-11:

Κάτι στο ενδιάμεσο ίσως; Ας πούμε
1
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 19:15, 07-10-11:

Βρίσκω άκυρη τη λέξη θηλυπρεπής αν κρίνω από τις εικόνες που έχουν παρατεθεί.
Μάλλον εννοείτε άντρες με "πιο παιδικά χαρακτηριστικά", όχι πιο θηλυκά.

-petros
6
1
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 19:17, 07-10-11:

Α γειά σου!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ραφαέλα33847, chriskr

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Άντρες και τρυφερότητα - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 71 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-13 στις 16:41.
    • Πώς σκέφτονται οι άντρες; - Από fnou
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-02-11 στις 00:03.
    • Άντρες και γυναίκες - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 64 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-10 στις 11:27.
    • Άντρες και Χωρισμός - Από Sarah_Fest
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-08 στις 20:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα