Πώς θα χάσω κιλά απ' το στήθος;

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα μοντέλα τα θέλουν οι σχεδιαστές σκελετωμένα για να μπορούν ευκολότερα να αλλάζουν ρούχα κατά τη διάρκεια των επιδείξεων. Ένας άλλος λόγος είναι ότι θέλουν να προβάλουν το ρούχο πρωτίστως και όχι τις καμπύλες της κάθε σεξοβόμβας. Γι' αυτό σκελετοποιούν τα κορίτσια με αυστηρές δίαιτες (ένα μήλο την ημέρα, μισό αγγουράκι, 3 μπιζέλια, και τέτοια... )

α ,μπραβο..

τα μοντελα δεν εχουν φτιαχτει ως θελτικα ωραιες αλλα ως χρησιμες εντυπωσιακες κρεμαστρες για ρουχα..


απο αρχαιοτατων χρονων αλλωστε το ιδανικο της θελτικης γονιμης γυναικας ηταν το μεγαλο στηθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Κοίτα, οι κολλητοί μου και σαν καρπούζια να είναι θα τους τρέχουν τα σάλια...Εγώ που έχω bebe, ο δικός μου λέει ότι τα πιό μεγάλα από 2-3 δεν του αρέσουν (δηλαδή να μην χωράνε στη χούφτα του). Βέβαια θα μου πεις, σε μένα τα λέει που έχω τα κουνοποτσιμπήματα, οπότε δεν πιάνεται γιατί τι να πει ο άνθρωπος.
Εγώ πιστευω ότι πιό πολύ τους ενδιαφέρει να μην είναι "ξεφούσκωτα" και πεσμένα, παρά να είναι πολύ μεγάλα. Γιατί ναι μεν με σουτιέν είναι ΤΕΛΕΙΑ, αλλά μόνα τους κρέμονται και δεν είναι τόσο ωραία αισθητικά. Δεν νομίζω λοιπόν να έλεγε κανείς ότι δεν του αρέσει επειδή είναι μεγάλο, αλλά επειδή το μεγάλο συνεπάγεται αυξημένη άσκηση βαρύτητας, να σκέφτονται την πτώση και να απωθούνται από αυτό? Γιατί έχω ακούσει σχόλια του τύπου "η αγελάδα με τα μαστάρια" και τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(δηλαδή να μην χωράνε στη χούφτα του)
ε,,δεν εχουμε ολοι το ιδιο μεγαθος χουφτας:P

Εγώ πιστευω ότι πιό πολύ τους ενδιαφέρει να μην είναι "ξεφούσκωτα" και πεσμένα, παρά να είναι πολύ μεγάλα.
ναι,,τα θελουμε οσο μεγαλυτερα και πιο ορθια και τουρλωτα μπρος τα μπροστα γινεται,..πραγματα αμοιβαια αποκλειομενα συχνα..
εκτος και αν μιλαμε για σιλικονες
και αναλογα βεβαιως με τα οπισθια και το σωμα..μην φαινονται παρατερα

βασικα ειναι σαν το πεος για τις γυναικες,,και μεγαλο και ντουρο,,πραγματα συχνα παλι αμοιβαια αποκλειομενα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top