Δραστηριότητες στο Σπίτι

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εχετε κανένα καλό παιχνίδι για δύο άτομα, κατά προτίμηση όχι playstation?

Σκάκι (αν δεν ξέρετε, ευκαιρία να μάθετε! ;) ), Monopoly, Trivial Pursuit..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τάβλι!!!

Με στοιχήματα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μπα, είναι τόσο κωλόφαρδος που θα μου πάρει και τα σώβρακα. Αντε με κανένα φασόλι αν είναι! Του αρέσει πολύ και το μπιλιάρδο αλλά που χώρος για τραπέζι. (όταν κερδίσω το λαχείο θα κάνω playroom στη βιλα μου).
Σκάκι παίζαμε και οι δύο στο σχολείο αλλά εγώ τουλάχιστον δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα. Πρέπει να ψάξω στην αποθήκη για αυτά. :D
Ευχαριστώ για τις ιδέες, όταν τα βαρεθούμε θα σας ξαναρωτήσω.
Α, μου ήρθε και strip poker που δεν έχω παίξει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Σπιτι παρακολουθώντας ταινία, και αψηφώντας την ώρα μιας και την επόμενη θα έχουμε ρεπό...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μ ' αρέσει να κάθομαι σπίτι να βλέπω dvd και μετα.... :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Να προσθέσω το μπλα μπλα στο τηλέφωνο με τις ώρες. :P
Επίσης στο θέμα της γυμναστικής που πολλοί αναφέρατε, υπάρχουν πολλά βίντεο στο youtube με aerobic music. Χορέψτε τα όπως να 'ναι, βοηθάει σε όλο το σώμα. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Kατασκευές-χειροτεχνίες.
Αγοράζουμε καμβάδες, καδράκια, μπουκάλια που ξεμένουν και τα διακοσμούμε με ότι σκεφτούμε. Εφημερίδες, σελίδες από παλιά βιβλία, ακρυλικά χρώματα αν πιάνει λίγο το χέρι μας, αποξηραμένα φρούτα -ειδικά λεμόνια-, χάντρες κτλ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ όταν βαριέμαι εκτός από τα συνηθισμένα διαβάζω κανένα βιβλίο,παίζω στο ds,ζωγραφίζω,ακούω μουσική ή βάζω βιντεάκια στο youtube που δείχνουν πως να κάνεις διάφορα βαψίματα και προσπαθώ να κάνω παρόμοια (τις περισσότερες φορές το καταφέρνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
οταν εισαι φοιτητρια και εισαι μονη σου στο σπιτι δεν ειναι και τοσο ευχαριστο :confused: βασικα εχει και τα καλα του και τα κακα του!
τις ωρες της ατελιωτης μοναξιας σερφαρω σαφως στο ιντερνετ και διαβαζω αλλα τιποτα αλλο και ειναι τοσο βαρετα :( και νιωθω μονη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δεν εχεις κανεναν να σε περιμενει ,ε;
διαβασα για βαψιμο τοιχου(στον οποιο εχω ηδη κανει σχεδια ,φρασεις κλπ) αλλα απο ενα σημειο και περα δεν ξερω, γιατι ..το σπιτι ενοικιαζομενο..θα αρχισει το μπιρι μπιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
ασε πολυ χαλι να γυρνας στο σπιτι και να σε περιμενουν μονο οι τοιχοι....:( και δεν μιλουν και αυτοι :rant::rant::rant:
και οπως ειπες σωστα αμα βαψω το σπιτι......:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top