Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,340 μέλη και 2,453,216 μηνύματα σε 77,706 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 337 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 80)
Van Nelle
3
3,75%
Camel
1
1,25%
Drum
3
3,75%
Marlboro
4
5,00%
Craven
13
16,25%
George Karelias and Sons
14
17,50%
Pall Mall
1
1,25%
Old Holborn
25
31,25%
Golden Virginia
12
15,00%
Άλλο
3
3,75%
ΔΞ/ΔΑ
1
1,25%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:47, 25-08-11:

Είναι για τους gothάδες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 16:52, 25-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Είναι για τους gothάδες
αααχαχαχαχαχα....δεν εχει νοημα....γιατι αμα εχεις θηκη τη σκιζεις τη στυλατη συσκευασια(εχει κατι τραιμπαλ σχεδιακια)...

δοκιμασα γλυκοριζα με old holborn κιτρινο...εγω δεν καταλαβα κατι....ιδιο μου φανηκε...αν και ενιωσα μια μικρη ζαλαδα...ισως αυτη να ηταν η μονη διαφορα!
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:08, 25-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
δοκιμασα γλυκοριζα με old holborn κιτρινο...εγω δεν καταλαβα κατι....ιδιο μου φανηκε...αν και ενιωσα μια μικρη ζαλαδα...ισως αυτη να ηταν η μονη διαφορα!
Αυτή είναι
Σοβαρά, η διαφορά είναι πολύ μικρή, και ίσως είναι απλά η γεύση που αφήνει στο στόμα.

Βεβαία έχουν και άλλο θετικό αν θέλεις να φτιάξεις κανένα μακρινάρι επειδή είναι πολύ χοντρά δεν λυγίζει εύκολα
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 09:40, 26-08-11:

Αυτή είναι
Σοβαρά, η διαφορά είναι πολύ μικρή, και ίσως είναι απλά η γεύση που αφήνει στο στόμα.

Βεβαία έχουν και άλλο θετικό αν θέλεις να φτιάξεις κανένα μακρινάρι επειδή είναι πολύ χοντρά δεν λυγίζει εύκολα
αυτο ειναι που με εκνευριζει....αν δεν ηταν τοσο χοντρα θα τα καθιερωνα....εχθες που ξανα εκανα και προσπαθησα να καταλαβω την διαφορα παλι δυσκολευτηκα....νομιζω ομως οτι μου αρεσε ο old πιο πολυ με γλυκοριζα....

χαχαχαχαχαχα....δεν μου εχει ερθει προς το παρον αυτη η επιθυμια....
Παράθεση

Catalyst

Επιφανές Μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 10:31, 26-08-11:

Εντόπισα στην αγορά ένα ωραίο σετάκι από χαρτάκια (μάλιστα σε διάφορα μεγέθη ) και φλιτράκια. Διαφημίζονται ως ελληνικά και οικολογικά προϊόντα, και ειδικότερα στα φιλτράκια το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό αφού δεν είναι αυτή η πλαστικούρα του swan. Δυστυχώς στο διαδίκτυο δεν έχουν παρουσία, το μόνο που κατάφερα να βρω είναι αυτό.
Δοκίμασα τα οικολογικά χαρτάκια, αλλά δε λένε και τίποτα. Ίσα-ίσα καίγονται πιο γρήγορα από τα rizla.
Παραμένω πιστός στα πράσινα rizla λοπόν.
Παράθεση

IQfreak (Μιχάλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O IQfreak έγραψε: στις 11:50, 26-08-11:

Μετα απο 3-4 αποτυχιες στο στριψιμο πετυχα ενα Αλλο πραγμα απο το βιομηχανικο.
Παράθεση

Catalyst

Επιφανές Μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 12:07, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από IQfreak
Μετα απο 3-4 αποτυχιες στο στριψιμο πετυχα ενα Αλλο πραγμα απο το βιομηχανικο.
Εγώ το πρώτο που είχα στρίψει ήταν σαν μπάφος.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,584 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 13:30, 30-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από GoodDayToDie
εγω, παρ'οτι εχω δοκιμασει πολλα, εχω σταθεροποιηθει σε καπνο craven, χαρτακια rizla ασημενια και φιλτρακια rizla (μ αρεσει να ειναι ασορτι !)
Δεν θα μπορούσα ποτέ να σταθεροποιηθώ σε αυτόν τον καπνό,πραγματικά.
Τον θεωρώ πολύ βαρύ.

Είχα δοκιμάσει πριν 1 χρόνο για πρώτη φορά Craven,πήρα και τώρα αλλά δεεεεν νομίζω να μείνω σε αυτόν.
Τον κάπνισα με rizla πράσινα και φιλτράκια rizla τα ultra slim btw.

Κατά τα άλλα,έχω δοκιμάσει Golden Virginia κίτρινο,Old Holborn μπλέ + κίτρινο,Pall Mall και Καρέλιας με χαρτάκια γλυκόριζας. Από όλα τα παραπάνω πιο πολύ μου άρεσε ο πρώτος και ιδιαίτερα ο τελευταίος.

Θέλω να ρωτήσω όμως γιατί δεν βρίσκω πάντα Καρέλιας,o Old Holborn Aromatic είναι καλός? Έχει δοκιμάσει κανείς?
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:26, 01-11-11:

Προσωπικά δεν πάω τον Old Holborn γενικότερα, μάλιστα ο πρώτος μου καπνός ήταν ο camel. Δοκίμασε τον. Και δεν είναι ιδιαίτερα βαρύς.
Εγώ κολλημένος με τον Van nelle.

Αν και δεν το περίμενα, ο LM μου άρεσε σχετικά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 27-02-12 στις 18:45.
1
Παράθεση

Degen (Γιωργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Degen εμ? έγραψε: στις 01:50, 05-11-11:

Τι γνωμη εχετε για τα στριφτα τσιγαρα και αν κανε πειτε τι τσιγαρα κανεται και τι χαρτακια και φιλτρακια χρησιμοποιειται.Επισης θελω να πειτε στην δημοσκοπηση τι τσιγαρα κανεται (στριφτα,κανονικα) η εαν δεν κανεται
Παράθεση

Degen (Γιωργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Degen εμ? έγραψε: στις 15:32, 06-11-11:

Μόνο εγώ καπνίζω σε γλυκόριζα;
και εγω αλλα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καρκινογονα..
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,584 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:22, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Degen
Τι γνωμη εχετε για τα στριφτα τσιγαρα και αν κανε πειτε τι τσιγαρα κανεται και τι χαρτακια και φιλτρακια χρησιμοποιειται.Επισης θελω να πειτε στην δημοσκοπηση τι τσιγαρα κανεται (στριφτα,κανονικα) η εαν δεν κανεται
Πλέον έχω σταθεροποιηθεί σε old holborn άσπρο,rizla χαρτάκια γλυκόριζας και φιλτράκια Swan.
Παράθεση

Catalyst

Επιφανές Μέλος

O Catalyst έγραψε: στις 14:34, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Catalyst
Old Holborn κίτρινο, rizla χαρτάκια πράσινα (τα ασημί δεν παλεύονται) και φιλτράκια swan slim κόκκινα 6mm
Άλλαξα σε Golden Virginia πράσινο, rizla χαρτάκια γλυκόριζας και φιλτράκια rizla ultra slim.8)
3
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 16:00, 24-02-12:

Εμένα μ'αρέσει ο ξηρός καπνός, τύπου Drum
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 16:16, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Εμένα μ'αρέσει ο ξηρός καπνός, τύπου Drum
Και μένα! Όπως και τα φιλτράκια τα menthol που δεν τα βρίσκω πουθενά!!!!!!
Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 18:40, 27-02-12:

παιδες, τοσο καιρο παιρνω συνεχεια golden virginia πρασινο, αλλα παρατηρησα οτι τελευταια παιζουν και καποιοι καινουργιοι καπνοι! και λεω να δοκιμασω και κανεναν αλλο!
για πειτε ο ποιο φθηνος καπνος που κυκλοφορει ποσο εχει ? η γενικα, κανενας καπνος που εχει κυκλοφορησει τα τελευταια 2 χρονια και αξιζει ?
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:45, 27-02-12:

Ο φθηνότερος καπνός είναι LM με 3,2€ αλλά είναι 20gr.
Πάντως εμένα μου αρέσουν πολύ ο Camel και ο Van nelle.
Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 19:08, 27-02-12:

Ο φθηνότερος καπνός είναι LM με 3,2€ αλλά είναι 20gr.
Πάντως εμένα μου αρέσουν πολύ ο Camel και ο Van nelle.
lm ? μαλιστα! και ? εχεις δοκιμασει ? σαπιλα ?
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 19:22, 27-02-12:

γενικα δεν πολυκανω στριφτα αλλα αμα παρω παιρνω καπνο craven, χαρτακια rizla μαυρα και δεν βαζω φιλτρακι

απο κανονικα κανω West black plus.

αν και τωρα ειμαι σε φαση το κοβω
4
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:33, 27-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από boss.
lm ? μαλιστα! και ? εχεις δοκιμασει ? σαπιλα ?
Δεν είναι εντελώς χάλια. Καπνίζεται στο άνετο. Έχω δοκιμάσει και χειρότερους καπνούς
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια