Κωδικός αριθμός υποψηφίων με σοβαρές παθήσεις

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλημέρα!! Μια φίλη μου είναι υποψήφια με την κατηγορία 5% και θέλει να μάθει τι είναι αυτός ο κωδικός αριθμός που λέει στη φόρμα του υπουργείου. Ξέρει κανείς να μου πει για να μπορέσω να τη διαφωτίσω; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μήπως ο κωδικός των πανελληνίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritsakiii

Νεοφερμένος

Η ritsakiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα! επειδή κ εγώ είμαι στην κατηγορία 5%..ο κωδικός είναι αυτό που έχει σταλεί στο ε-μαιλ που καταχώρησε όταν συμπλήρωσε το μηχανογραφικό..θα βάλει τον κωδικό που έχει λάβει από το υπουργείο παιδείας στο ε-μαιλ της. Έχουν βγει τα αποτελέσματα ήδη στις 21-10-11.
Καλά αποτελέσματα για την φίλη σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Να 'σαι καλά! Δυστυχώς δεν πέρασε σε κάποια από τις σχολές που δήλωσε, οπότε θα συνεχίσει σε αυτήν που είναι ήδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top