Αγορά ηλεκτρακουστικής κιθάρας

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γεια σας, οπως φαινεται και απο τον τιτλο σκεφτομαι να αγορασω μια ηλεκτρακουστικη κιθαρα,εχω ηδη μια κλασσικη και δεν θελω να ξοδεψω πανω απο 130-150 ευρω.Αν ειναι για παραπανω δεν θελω να παρω γιατι γενικα ασχολουμαι μονος μου οποτε δεν θα αγοραζα κατι ακριβοτερο αφου σε γενικες γραμμες βολευομαι και με την υπαρχουσα!
Εχετε κατι να προτεινεται με αυτες τις προδιαγραφες?
Ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γεια σας, οπως φαινεται και απο τον τιτλο σκεφτομαι να αγορασω μια ηλεκτρακουστικη κιθαρα,εχω ηδη μια κλασσικη και δεν θελω να ξοδεψω πανω απο 130-150 ευρω.Αν ειναι για παραπανω δεν θελω να παρω γιατι γενικα ασχολουμαι μονος μου οποτε δεν θα αγοραζα κατι ακριβοτερο αφου σε γενικες γραμμες βολευομαι και με την υπαρχουσα!
Εχετε κατι να προτεινεται με αυτες τις προδιαγραφες?
Ευχαριστω!:)

Σε αυτα τα λευτα, παρε σβαρνα τα μαγαζια, δες πια σου καθετε πιο πολυ στο χερι και παρτην. Απο την στιγμη που παιζεις ηδη εσυ ξερεις καλητερα τι σου κανει για το παιξιμο και το χερι σου. Σε ηχο μην περιμενεις ουτος η αλλος κατι ιδιετερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
παιζει να τους πω να την δοκιμασω κιολας? (αυτες που εχω ηταν δωρο οποτε δεν ξερω απο αγορα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι σε οτι μαγαζι και να πας ενοειτε οτι μπορεις να ζητησεις να σου κατεβασουν οπια κιθαρα θες για να την δοκιμασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top