Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 140 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 144)
Ναι
57
39,58%
Οχι
87
60,42%

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:04, 16-02-12:

Όταν έμενα μόνη μου και ειδικά στο πρώτο έτος ναι. Πλέον δύσκολα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 23:12, 16-02-12:

Οταν εμενα και εγω μονος μου το πρωτο ετος το συνηθιζα..Συνηθως μετα απο μπανιο.Και παντα καλοκαιρι που εκανε καυσωνα.
Αλλα κατα κανονα εμενα με ενα σορτσακι.
Τον χειμωνα οχι..Φοραγα πολλα πολλα ρουχα για να κανω οικονομια στο κλιματιστικο...Δεν ηταν καιρος για "γουστα".
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 23:16, 16-02-12:

Τι γυμνη ρε παιδια???Εχετε δει που εχει φτασει το πετρελαιο?
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 09:39, 19-02-12:

Αδυνατώ μια θυμηθώ έστω και μια φορά μετά τα 17 μου να μην έχω κοιμηθεί γυμνός.Εννοώ ολόγυμνος,χειμώνα καλοκαίρι.Μόνο στρατό αναγκαστικά για ενα 12μηνο το είχα κόψει.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,243 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:51, 19-02-12:

Εγώ τα καλοκαίρια που κοιμάμαι στο δωματιάκι μου στην ταράτσα, κοιμάμαι ολόγυμνος με ένα σεντόνι μόνο, έτσι για να μη νιώθω εντελώς εκτεθειμένος.
Κατά τα άλλα, όταν είμαι ξύπνιος ακόμα και 45oC να έχει, τη μπλούζα μου δε τη βγάζω (ντρέπομαι για το σώμα μου ).
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 21:04, 19-02-12:

Xειμώνα κοιμάμαι με σορτσάκι μακρύ και φανελάκι (κολλητό,με τα άλλα νιώθω πολύ χαλαρός) ενώ το καλοκαίρι μόνο με σορτσάκι.Το να φοράω κάτι από πάνω όταν κάνει ζέστη και σκάει ο τζίτζικας είναι το χειρότερο μου.
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,865 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 21:32, 19-02-12:

Ναι
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 21:55, 19-02-12:

Εγω παλι αν εχει κοσμο σπιτι...Και καυσωνα να εχει..Δεν βγαζω μπλουζα..Εστω και εαν ολος ο αντρικος πληθυσμος του σπιτιου το κανει.
Δεν μου αρεσει αισθητικα..Μια χαρα ειναι και το t-shirt..Ασε που εχεις και κατι να σκουπιζεις τον ιδρωτα...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε: στις 23:49, 19-02-12:

καφε δεν πινω κ τσιτσιδι....δουλειες δεν κανω τσιτσιδι....ε αμα βγω απ το μπανιο...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alex30Dj

Νεοφερμένος

Ο Alex30Dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Alex30Dj έγραψε: στις 18:32, 21-02-12:

Απολαμβάνω να μένω γυμνός στο σπίτι μου.Φυσικά δεν υπάρχουν άλλοι στο σπίτι.
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 23:08, 21-02-12:

Μέσα στο σπίτι ποτέ. Εξω απ' το σπίτι όμως πάντα!
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 23:24, 21-02-12:

Τώρα που μένω μόνη μου, ναι! Άλλη αίσθηση το γυμνό βρε παιδί μου...
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 00:49, 22-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Μέσα στο σπίτι ποτέ. Εξω απ' το σπίτι όμως πάντα!
Ε λογικό φαίνεται κι εγώ εξω απο το σπιτι πολλές φορές, στο σπίτι όμως ποτέ, ντρεπομαι βλέπεις το τραπέζι και τον καναπέ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 03:10, 23-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από thimiosrg
Ε λογικό φαίνεται κι εγώ εξω απο το σπιτι πολλές φορές, στο σπίτι όμως ποτέ, ντρεπομαι βλέπεις το τραπέζι και τον καναπέ
Ακριβώς ένα τέτοιο θέμα έχω κ γω με το τραπέζι, τον καναπέ κλπ αντικείμενα. Αλλά έξω cool!
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 447 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε: στις 20:54, 23-02-12:

αμέ αμέ..στο σπίτι μου πολύ συχνά..όσο να ναι νιώθεις πιο άνετη βρε παιδί μου
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,144 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 21:28, 23-02-12:

βλέπω πολλές κοπέλες...και φοιτήτριες (!) γουστάρετε το γυμνό και το "μαρτυράτε" λες και είναι απαγορευμένο..χαχαχαχα
Παράθεση

margaret13

Νεοφερμένος

H margaret13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H margaret13 έγραψε: στις 01:50, 24-02-12:

Πιστεύω ότι οι περισσότεροι μεγαλώσαμε με τον φόβο της γύμνιας. Δεν πρέπει να δούμε τον μπαμπα και την μαμα γυμνούς και άλλα τέτοια και αν κατα λάθος συμβεί κάναμε κάτι κακό. Πιστεύω όμως ότι τα παιδια γίνονται κομπλεξικα με αυτό τον τρόπο. Διαβασα ενα άρθρο που λεει ότι πρεπει να φερόμστε φυσιολογικα στο θεμα αυτο και έχει πολύ ωραίες συμβουλές που θα τις ακολουθησω και εγω στα παιδια μου
http://www.dromostherapeia.gr/paidi-...paidi-mou.html
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:13, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
βλέπω πολλές κοπέλες...και φοιτήτριες (!) γουστάρετε το γυμνό και το "μαρτυράτε" λες και είναι απαγορευμένο..χαχαχαχα

Ερμηνεία:

"Μαιρούλα - Φοιτήτρια, ετών 18, της αρέσει να γυρνάει γυμνή στο διάδρομο της πολυκατοικίας - Checked"

ΥΓ: Έρευνα αγοράς - Can't hide the damn habit eh;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

steve391242 (Στέφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O steve391242 Dare to walk the alleys of her mind? έγραψε: στις 22:32, 28-02-12:

Οσο πηγαινα σχολειο ειχα τρομερο προβλημα,δεν μου αρεσε καθολου...ακομη και στα χαλαρα ας πουμε μεσα στο σπιτι το καλοκαιρι που ο πατερας και ο αδερφος κυκλοφορουσαν με μποξερακι,εγω ντρεπομουν μεχρι και για τους ιδιους..η στις καλοκαιρινες διακοπες που οι φιλοι πηγαινοερχονταν χαλαρα παλι σε τετοια φασ,εγω ουτε καν με το φανελακι (ενταξει βεβαια ενας λογος ειναι οτι δν μου αρεσει το σωμα μου,αλλα γυμνασμενος να ημουν παλι δεν θα μου αρεσε). Τωρα που ως φοιτητης μενω μονος,εχει αρχισει να μου αρεσει να ειμαι μεχρι και γυμνος....τι γινεται ο ανθρωπος αμα ωριμασει!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 11:20, 04-03-12:

Στο δωμάτιό μου δεν έχω πρόβλημα, αλλά στο υπόλοιπο σπίτι.............

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος