Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,788 μέλη και 2,440,507 μηνύματα σε 76,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν λειτουργούν τα section λόγω τεχνικού προβλήματος

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 10:52, 19-11-11:

Από τα ξημερώματα όλα τα section δεν είναι προσβάσιμα λόγο τεχνικού προβλήματος. Όλο το αρμόδιο team του e-steki αλλά και οι συνεργάτες του αντιμετωπίζουν το πρόβλημα από την στιγμή που έγινε αντιληπτό.

Ζητούμε την κατανόηση σας!
Θα σας κρατάμε ενήμερους για κάθε εξέλιξη.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:22, 19-11-11:

Το πρόβλημα μπορεί να είναι γενικότερο (δλδ να αφορά και το section του e-steki) αλλά και παράλληλα να φορά συγκεκριμένους providers ή χρήστες. Σε περίπτωση που διακοπεί η πρόσβαση σας, ενημερώνουμε συνεχώς twitter και FB (e-steki και iSchool) για την πορεία του προβλήματος.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:59, 19-11-11:

Το πρόβλημα αποκαταστάθηκε πλήρως!
Το e-steki ξανα στον αέρα!!
7
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:40, 19-11-11:

Διορθώθηκε και το πρόβλημα με το chat
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια