Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,671 μηνύματα σε 75,670 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 409 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς μπορώ να βρω σε ποιον ανήκει ένα νούμερο κινητού;

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:19, 13-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Απλά βρε παιδάκια αν ήταν από τράπεζα ή κάτι τέτοιο, δεν θα μιλούσαν όταν το σήκωνα; Και δεν το έχω σηκώσει μόνο μία φορά..
μπορεί να είναι μουγγός ο πωλητής
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:20, 13-04-07:

Ναι βρε Doooo.. Απορώ πως δεν το σκέφτηκα! Να 'σαι καλά κοριτσάρα μου!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:48, 20-07-07:

Σίγουρα θα ενδιαφέρει αρκετούς
http://www.vodafone.gr/live1/page.js...ars=0000000000
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:44, 20-07-07:

Αυτό το έκανα και γώ και βρήκα ποιος κάνει πλάκα με απόρητο, το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείς μετά να βρείς ποιός είναι αυτός που σε καλέι και ψάχνεσε, έχω τώρα το νούμερο και δεν ξέρω σε ποιών ανίκει
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:50, 20-07-07:

Εμένα πάντως σταμάτησε με το που άνοιξα το θέμα εδώ!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:12, 20-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Αυτό το έκανα και γώ και βρήκα ποιος κάνει πλάκα με απόρητο, το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείς μετά να βρείς ποιός είναι αυτός που σε καλέι και ψάχνεσε, έχω τώρα το νούμερο και δεν ξέρω σε ποιών ανίκει
Πάρε από απόκρυψη για να ρωτήσεις και να μάθεις.
Παράθεση

μαρια-ευαγγελια (μαρια-ευαγγελια)

Νεοφερμένος

H μαρια-ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H μαρια-ευαγγελια έγραψε: στις 17:09, 19-09-07:

θελω να βρω ενα νουμερο κινητο...εχω μια φιλη στη ιταλια και αλλαξε προχθες το νουμερο της και μου εστειλε μηνυμα...πριν ομως να το αποθεικευσω το νουμερο το εσβησα το μηνυμα....τωρα τι θα κανω?!πως θα την βρω?το παλιο της νουμερο το εχει κλειστο...μια λυση υπαρχει??
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:11, 19-09-07:

Καμια αλλη κοινη σας φιλη/φιλος μηπως εχει το νουμερο?
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 17:11, 19-09-07:

Αν έχετε κάποιο κοινό γνωστό ίσως?
Email φαντάζομαι δεν υπάρχει...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 17:25, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από μαρια-ευαγγελια
θελω να βρω ενα νουμερο κινητο...εχω μια φιλη στη ιταλια και αλλαξε προχθες το νουμερο της και μου εστειλε μηνυμα...πριν ομως να το αποθεικευσω το νουμερο το εσβησα το μηνυμα....τωρα τι θα κανω?!πως θα την βρω?το παλιο της νουμερο το εχει κλειστο...μια λυση υπαρχει??
Το μόνο που μπορείς να ελπίζεις είναι να στο ξαναδώσει ή να το 'χει κάποιος άλλος.

Χωρίς να είμαι σίγουρος, είχα ακούσει κάποια στιγμή (όταν είχε γίνει η φασαρία με τους βιασμούς στα σχολεία) ότι υπάρχει δυνατότητα να επαναφέρεις διεγραμμένα δεδομένα αν δεν έχεις εγγράψει άλλα δεδομένα απάνω, αλλά δεν γνωρίζω κατά πόσον ευσταθεί.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:35, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Το μόνο που μπορείς να ελπίζεις είναι να στο ξαναδώσει ή να το 'χει κάποιος άλλος.

Χωρίς να είμαι σίγουρος, είχα ακούσει κάποια στιγμή (όταν είχε γίνει η φασαρία με τους βιασμούς στα σχολεία) ότι υπάρχει δυνατότητα να επαναφέρεις διεγραμμένα δεδομένα αν δεν έχεις εγγράψει άλλα δεδομένα απάνω, αλλά δεν γνωρίζω κατά πόσον ευσταθεί.
Αυτο που λες γινεται σιγουρα με καρτες μνημης και σκληρους δισκους. Αλλα δεν ξερω πως και αν μπορεις να το κανεις στο κινητο.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 18:40, 19-09-07:

πλερώ???
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 18:43, 19-09-07:

Επίσης αν πάρεις στο πατρικό της λογικά θα το έχουν!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 19:08, 19-09-07:

Eνας απο τους παραπανω "μη τεχνολογικους" τροπους ειναι ο πιο απλος ή αλλιως ο πιο βατος για να γινει.
Για να κανεις ανακτηση δεδομενων μεσα απο την μνημη του κινητου - η καρτα μνημης αναλογα που το αποθηκευεις γινεται...αλλα το θεμα ειναι το "πως" γινεται...
Εαν απο πανω εχω περασει αλλα αρχεια, αφενως δεν βρισκεται και απο την αλλη πρεπει να βρεις καταστημα (ΑΝ ΒΡΕΙΣ) που να εχει το απαραιτητο λογισμικο-μηχανημα-δεν ξερω τι για να κανει αυτη την δουλεια.

Αλλιως περιμενε.Μπορει να σου ξαναστειλει για να στην πει επειδη την εγραψες και δεν της εστειλες ουτε ενα μηνυμα.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 20:37, 19-09-07:

Με ειδικο λογισμικο γινεται πιστευω, και ας εχει γραψει ο,τι να'ναι απο πανω. Τουλαχιστον εγω πηρα φωτογραφιες που ειχα σβησει απο σκληρο δισκο που μετα τον ειχα κανει format και ειχα αποθηκευσει αλλα πραγματα. Φανταζομαι και με καρτες μνημης γινεται. Αλλα δεν ξερω τι λογισμικο θελει, ισως αν ρωτησεις σε καποιο καταστημα κινητων.

Αλλα ναι, η πιο ευκολη λυση ειναι να ρωτησεις φιλους/γονεις.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:26, 20-09-07:

επισης, χωρις να ειμαι σιγουρη οτι γινεται ακομα αυτο, παλιοτερα εαν ηθελες να μιλησεις με καποιον και δεν ειχες το τηλ του, επαιρνες στη εταιρια κινητης που ανηκε αυτος (εφοσον ειχε συνδεση βεβαια) και σε συνέδεαν απο εκει (χωρις να σου δωσουν το νουμερο του).. αλλα δεν ξερω εαν ισχυει ακομα αυτο..
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:20, 21-09-07:

Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι.
Παράθεση

μαρια-ευαγγελια (μαρια-ευαγγελια)

Νεοφερμένος

H μαρια-ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H μαρια-ευαγγελια έγραψε: στις 10:59, 03-10-07:

το θεμα ειναι μιλαω μονο μαζι της και δε εχω το πατρικο νουμερο η" καποιου αλλου.ουτε συνδεση εχει..(νομιζω).με την αδελφη της εχουμε τσακωθει αγρια κ δε μιλαμε.....τελος παντων θα ελπιζω να με ξαναπαρει τηλ.σας ευχαριστω για τη βοηθεια σας...ολους σας...
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:59, 03-10-07:

οταν μου το εκανα, μια δυο τρεις, ..ειχα βαρεθει.
το αφηνα ανοιχτο χωρις να το εχω στο αυτι μου και δεν εκλειναν παντα αμεσως.
μετα απο πολυ καιρο το εβαλα στο ραφι του μπανιου, και τραβηξα το καζανακι της τουαλετας. και αυτο το κανα για κανα δυο φορες ακομα. δε ξαναπηραν
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 21:23, 04-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
οταν μου το εκανα, μια δυο τρεις, ..ειχα βαρεθει.
το αφηνα ανοιχτο χωρις να το εχω στο αυτι μου και δεν εκλειναν παντα αμεσως.
μετα απο πολυ καιρο το εβαλα στο ραφι του μπανιου, και τραβηξα το καζανακι της τουαλετας. και αυτο το κανα για κανα δυο φορες ακομα. δε ξαναπηραν

Πωωωπωω, τέλειο μιλάμεεε!
Χαααχααα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια