Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,254 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 226 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιταλία : 8,8 Δις με επιτόκιο 6,5% !!!

H-M

Διάσημο Μέλος

Ο H-M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 647 μηνύματα.

O H-M έγραψε: στις 17:55, 25-11-11:

Καταστροφική δημοπρασία ομολόγων για την Ιταλία - Αρνητικό ρεκόρ 14 ετών

Η πλέον καταστροφική δημοπρασία ομολόγων ολοκληρώθηκε μόλις για την Ιταλία με τη χώρα να δανείζεται σε ορίζοντα εξαμήνου με επιτόκιο μεγαλύτερο του 6,5%, ποσοστό το οποίο είναι το μεγαλύτερο των τελευταίων 14 ετών. Η Γερμανία δανείζεται στον ίδιο ορίζοντα με ποσοστό 0,8%.

Η Ιταλία άντλησε 8,8 δις ευρώ αλλά με αυτό το επιτόκιο η χώρα θα βγει εκτός προϋπολογισμού ήδη από το πρώτο τετράμηνο του 2012 ενώ το κόστος δανεισμού αυξάνεται αντί να μειωθεί, μετά την παραίτηση του Μπερλουσκόνι που υποτίθεται πως θα ηρεμούσε τις αγορές.

Ο δρόμος για το ΔΝΤ έχει ανοίξει διάπλατα για την Ιταλία η οποία πιθανό να χρειαστεί στους επόμενους 12-18 μήνες οικονομική στήριξη της τάξης των 240 δις ευρώ.

Πηγή : XrimaNews.gr
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 18:38, 25-11-11:

λες και φαντάζομαι τον φοκο να πληκτρολογεί
"καλά να πάθουν, αφού έδιωξαν τον άγιο άνθρωπο τον Μπερλουσκόνι"
1
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 22:45, 25-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
λες και φαντάζομαι τον φοκο να πληκτρολογεί
Αγαπητέ (και ευφάνταστε) Ρεμπεσκέ, όταν απαραίτητη προϋπόθεση για να χαίρεις...εκτίμησης είναι να είσαι (να δηλώνεις έστω) ή πολιτικά ανήσυχη λούγκρα ή προοδευτικό πρεζόνι ή φτωχομπινές κομμουνιστής -οι καραΚατίνες επίσης, που φυτρώνει αγριόχορτο στα σκέλια τους σαν σε ξεχασμένο....τάφο, είναι ευπρόσδεκτες- καταλαβαίνεις βέβαια πως με μαθηματικα ωρολογιακή ακρίβεια, ο κακόμοιρος ο φλόκος δεν είχε καμία απολύτως τύχη στο συγκεκριμένο "πληχτρολόγιο"!
Τον έφαγε (κι αυτόν) η....merimange της επιχειρηματικής κολτούρας!

Πολύ banal τύπος ρε παιδί μου ρε παιδί μου, έδιωχνε τις ...διαφημίσεις!!!!!!

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 25-11-11 στις 22:49. Αιτία: συνεξέταση προσέγγισης της ανατομίας του μηνύματος!
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια