Ελληνοτουρκική Φιλία!

Θα θέλατε να είστε σαν αδέρφια με τους Τούρκους;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 99)
  • Ναι, θα ήθελα!

    Ψήφοι: 55 55.6%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 27 27.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 17 17.2%

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ξερεις, οταν εμεις ειχαμε χουντα και ειχε το πανω χερι ο στρατος, εμεις ξεσηκωθηκαμε. Αυτοι γιατι δεν το κανουν; Μαλλον γιατι τους αρεσει οπως ειναι ετσι η κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ρίξτε μια ματία στο τι ισχύει για τους παρακάτω
Οι Ιταλοι είναι γείτονες (απλά έκαναν μια απόβαση στον 2ο παγκόσμιο με σκοπό να μας σφάξουν)
Οι Γερμανοί κάνουν φοβερά αμάξια και είναι οργανωτικοί (και έσφαξαν 200.000 Έλληνες εβραίους στον ΒΠΠ και αρκετές χιλιάδες άλλους)
Οι βουλγαρες είναι φοβερές γυναίκες και η Βουλγαρία ωραία χώρα (και κατα την διάρκεια του ΒΠΠ μας καθάριζαν τους παππούδες μας γιατί ήταν καλοί σύμμαχοι των Ναζί)
Όι Τούρκοι είναι εχθροί μας.

Γιατί έχουμε φάει τόσο κόλλημα με τους Τούρκους? Μόνο αυτοι μας έχουν κάνει κακό. Δεν λέω να είμαστε και κολλητοί μαζί τους αλλα μην ξεχνάμε και τους άλλους το τι έχουν κάνει. Γιατί με Γερμανούς, Ιταλούς και Βούλγαρους δεν έχουμε πρόβλημα? Πολύ απλό παράδειγμα της προπαγάνδας που γίνεται κατά των Τούρκων απο το κράτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ήτε μας αρέσει ήτε όχι έχουμε πολλά κοινά με τον τούρκικο λαό και αναφέρομαι ειδικότερα στην ιδιοσυγκρασία των ανθρώπων. Ίσως να αναγνωρίζουμε σε αυτούς στοιχεία της δικής μας νοοτροπίας, κάτι που είναι δύσκολο να το αποδεκτούμε και μας τρομάζει αφού πολλοί θεωρούν τον τούρικο λαό οπισθοδρομικό και υποανάπτυκτο. Η φιλία είναι ιερή λέξη και δύσκολα κτίζετε, το σίγουρο είναι πως αξίζει να προσπαθήσουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
το να μισεί κάποιος έναν απλό Τούρκο επείδη έγιναν τόσα πριν κάν υπάρξει σαν ιδέα είναι καθάρα ρατσιστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω μαζί σας παιδια...πάντως ο ποιο "λογικός" λογος να μισουν τους τούρκους είναι η εισβολη στην κυπρο που είναι άλυτο το προβλημα ακόμα. Αλλα ακομα και τοτε το μίσος περιορίζεται στο... τι μας έκαναν οι τούρκοι το πριν το 21... στα 400 χρονια σκλαβιας. που εχουν περάσει κοντα 200 χρονια απο τότε. Τα άλλα τα ξεχνανε. Απο την κυπρο θυμουνται μονο τα κατεχομενα. τα αλλα τους "συμφέρει" να τα ξεχνανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά... Είναι μέσα στις βασικές έννοιες του εθνικισμού αυτό που αποκαλείται "εθνική συνέχεια". Δηλαδή επειδή οι Τούρκοι μας κάνανε το Χ, πριν από 100 χρόνια, εμείς συνεχίζουμε να μισούμε τους Τούρκους του σήμερα, λες και φταίνε αυτοί για το τι έγινε τότε, ή λες και και ήταν τα ίδια πρόσωπα που μας το κάνανε τότε...

Και κάτι ακόμη που αξίζει να αναφέρω. Χθες στο μάθημα της "Γνωστικής Ανάπτυξης" που έκανα ο καθηγητής μας είπε εν τάχει ορισμένες παρατηρήσεις που έκαναν σε μια έρευνα που έγινε στα σχολεία.

Η έρευνα, μεταξύ άλλων, αφορούσε και τις ιστορικές γνώσεις των παιδιών. Ξέρετε τι πρόσεξαν οι ερευνητές; Ότι τα παιδάκια,στην τραγική τους πλειοψηφία (ακόμη και άτομα Γυμνασίου!!!) ανέφεραν πάντα, σε οποιονδήποτε πόλεμο ως εχθρό τους Τούρκους. Εννοείται ότι η έρευνα έγινε με παιδιά που υποτίθεται πως είχαν διδαχθεί την ανάλογη ύλη...

Παραδείγματα που μας είπε:
ΕΡ. "Με ποιους πολέμησαν οι Έλληνες το 1940, και το γιορτάζουμε την 28η Οκτωβρίου;"
ΑΠ. "Με τους Τούρκους"

ΕΡ. "Με ποιους πολέμησαν οι Έλληνες στις Θερμοπύλες;
ΑΠ. "Με τους Τούρκους"

Η μόνη ερώτηση στην οποία απάντησαν σωστά τα παιδάκια σε ένα τεράστιο ποσοστό, αφορούσε το όνομα του "εθνοπατέρα" των Κυπρίων, Αρχιεπίσκοπο Μακάριο!

Με τόσο καλή πλύση εγκεφάλου, που κάνει τους Τούρκους διαβολικούς στα μυαλά όλων των παιδιών, πως περιμένουμε να υπάρξει μια ελληνοτουρική φιλία; Στα λόγια, μπορεί να υπάρξει, στην πράξη δύσκολο.

Φυσικά θεωρώ ότι η ίδια πλύση εγκεφάλου υπάρχει κ στους Τούρκους, ίσως και μεγαλύτερη... Χαρακτηριστικά να σας πω την λατρεία του "Εθνοπατέρα" Κεμάλ Ατατούρκ. Υπάρχει σε όλες τις εκδόσεις! Η φάτσα του σε ΟΛΑ τα χαρτονομίσματα, αγάλματα του παντού, οι ανδριάντες του παντού, ρητά του γραμμένα σε άσχετες πλατείες... Αρκεί να σας αναφέρω ότι σε μια πλατεία, υπάρχουν 2 αγάλματα του Κεμάλ σε απόσταση το πολύ 40 μέτρων μεταξύ τους!!! Δεν νομίζω πως εξυπηρετεί κάτι, πέρα από εθνικιστικά συμφέροντα. Α! Και κάτι ακόμη πολύ χτυπητό! Οι πιο πολύ το ξέρετε νομίζω. Οι Τούρκοκύπριοι έχουν φτιάξει 2 τεράστιες σημαίες στον πενταδάκτυλο: μία της Τουρκίας, και μία του "ψευdοκράτους" (TRNC). Για να μην ανφέρω τις τεράστιες σημαίες που σκέπάζουν πάρα πολλά κτήρια στα κατεχόμενα!

Γενικά, το πρόβλημα Ελλήνων και Τούρκων νομίζω πως θα παραμένει ζωντανό όσο καλά κρατεί ο εθνικισμός και από τις δύο πλευρές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Οι Ιταλοι είναι γείτονες (απλά έκαναν μια απόβαση στον 2ο παγκόσμιο με σκοπό να μας σφάξουν)
Οι Γερμανοί κάνουν φοβερά αμάξια και είναι οργανωτικοί (και έσφαξαν 200.000 Έλληνες εβραίους στον ΒΠΠ και αρκετές χιλιάδες άλλους)
Οι βουλγαρες είναι φοβερές γυναίκες και η Βουλγαρία ωραία χώρα (και κατα την διάρκεια του ΒΠΠ μας καθάριζαν τους παππούδες μας γιατί ήταν καλοί σύμμαχοι των Ναζί)
Όι Τούρκοι είναι εχθροί μας.

Γιατί έχουμε φάει τόσο κόλλημα με τους Τούρκους? Μόνο αυτοι μας έχουν κάνει κακό. Δεν λέω να είμαστε και κολλητοί μαζί τους αλλα μην ξεχνάμε και τους άλλους το τι έχουν κάνει. Γιατί με Γερμανούς, Ιταλούς και Βούλγαρους δεν έχουμε πρόβλημα? Πολύ απλό παράδειγμα της προπαγάνδας που γίνεται κατά των Τούρκων απο το κράτος
Η απαντηση ειναι πολυ απλη... Οι τουρκοι συνεχιζουν να ειναι προκλητικοι, ενω οι Ιταλοι, οι Γερμανοι και οι Βουλγαροι δεν ειναι.
Οσο για τις αποψεις περι ρατσισμου που ειπωθηκαν, δεν θα της σχολιασω... Συνηθως σε τετοιου περιεχομενου θεματα αναφερονται πολυ συχνα...
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
ρωτηστε καλυτερα καποιον που πηγαινοερχεται συχνα στην τουρκια για δουλειες.
μας μισουνε μαγκες..
μας μισουνε..
Συμφωνω μαζι σου. Μπορει οι πιο πολλοι απο εδω να θελουν να το παιξουν ανοιχτομυαλοι, αλλα δεν ξερουν τι μισος εχουν οι Τουρκοι για εμας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αγαπητέ DarK_HumOuR
λυπάμαι αλλά έπρεπε να διαγράψω το κείμενο σου δεδομένου ότι ο τρόπος έκφρασης σου ήταν πέραν του επιτρεπτού για το e-steki.
Ολοι έχουμε τις απόψεις μας αλλά φροντίζουμε να τις εκφράζουμε με τρόπο που να μην προσβάλει κανέναν απολύτως.
έχεις κάθε δικαίωμα να έχεις τα πιστεύω σου καθώς και να τα εκφράζεις ανοιχτά διότι δημοκρατία έχουμε αλλά δεν μπορείς να τα εκφράζεις κατ αυτόν τον τρόπο.
Σκέψου μόνο αν όλοι εδώ μέσα εκφραζόμασταν κατ αυτόν τον τρόπο σε ότι δεν μας "αρέσει" ή διαφωνούμε...
και πάλι λυπάμαι

για την MOD team
ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
τι λες ρε κακη επιρροη?

σοβαρα μιλας?
ο,τι δεν γουσταρετε δηλαδη το σβηνετε?:hmm:
ελευθερια λογου του "ποπου" δηλαδη.. μαλιστα.
ελευθερο ιντερνετ.. ανταλαγη αποψεων.. και προστατευουμε και τους τουρκους.. και τι σε σοκαρε δηλαδη?? οτι θα σκοτωνα μερικους ευχαριστως σε καιρο πολεμου? ε! αφου αληθεια ειναι.. τι να κανουμε τωρα?
μηπως θελεις να γινει το φορουμ μια συναθροιση σεμνοτυφων καθηγητριων θεολογιας, που συζητουν πινοντας τσαγακι?
να μου το πεις αν ειναι να μην συμετασχω.

και λιγο σεβασμο προς τους νεκρους μας κακη επιρροη.
αλλα μαλλον αυτοι ειναι παρελθον.. σωστα.. τι να τους κανουμε τωρα αυτους..
αλλες μανες κλαψανε γι αυτους.. οχι οι δικες μας...
ρε αιντε απο δω...:mad:

αμα γουσταρετε να ειστε φιλοι, καλα κανετε.
αλλα δεν θα μου επιβαλλετε την αποψη σας φιμωνοντας με..
καταλαβες?
εδω ο αλλος με ειπε εθνικιστη και ρατσιστη επειδη δεν τους γουσταρω! ηρεμηστε ρε. σας φαινεται παραξενο ενας αριστερος να εχει τετοιες αποψεις? ε ναι λοιπον! εχω! και χαιρομαι γι αυτες..
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
O Γνωστός Dark Humor ......... βρε μήπως ανήκεις σε καμμιά οργάνωση τύπου Πλεύρη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλά κάνεις και τις έχεις τις απόψεις σου και δεν θυμάμαι να σε είπα ρατσιστή ή οτιδήποτέ άλλο.
όπως σου έγραψα, δεν υπάρχει θέμα φίμωσης της άποψης σου αλλά ο τρόπος της έκφρασης σου.
Είναι αναφαίρετο δικαίωμα σου να πιστεύεις ό,τι θες και δεν θα σου κάνει κανένας μάθημα για τα πιστεύω σου, δεν είμαστε ουτε η μαμά σου ούτε ο μπαμπάς σου.
Αυτό που σου ζητείται σαν μέλος είναι να σέβεσαι κάποιους κανόνες που αποδέχτηκες κατά την εγγραφή σου.
Αν δεν μπορείς να το κάνεις αυτό, υπάρχουν άτομα τα οποία το κάνουν αυτό για σένα δυστυχώς.
Πίστεψε με δε μου είναι καθόλου ευχάριστο να πρέπει να διαγράφω (ούτε εγώ ούτε οποιοσδήποτε άλλος "υπεύθυνος") το ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ μήνυμα.
Και άλλοι έχουν γράψει κατά των Τούρκων αλλά δεν σβήστικαν τα ποστ τους.
Αυτό σημαίνει ότι δεν σβήνουμε τις "απόψεις" αλλά την κακή συμπεριφορά (κακή συμπεριφορά όπως την εκλαμβάνει ο καθένας από μας)
Γιατί για μένα είναι κακή συμπεριφορά να γράφεις ποστ που περιλαμβάνει σύνθημα του στυλ Τούρκος καλός είναι ο Τούρκος ο νεκρός.
Δε με ξέρεις δεν σε ξέρω
Δεν ξέρεις καν από που κρατάει η σκούφια μου και αν η δική μου οικογενειακή ιστορία έχει θύματα ή όχι (που το 50% των Ελληνικών οικογενειών είναι τουλάχιστον απ τη μικρά ασία και μετανάστες)
Οπότε μη μου κάνεις κύρηγμα περί μανάδων που κλάψανε γιατί δεν ξέρεις τη δική μου μάνα, ούτε τη γιαγιά μου ούτε την προγιαγιά μου.
Καλό θα ήταν να τιμάμε τους προγόνους μας με σεβασμό όπως λες και εσύ αλλά για μένα είναι εντελώς διαφορετική η ένοια σεβασμός απ ότι είναι για σένα.

Είτε αποδέχεσαι τους όρους αυτού του χώρου που γράφεις και λειτουργείς βάση αυτών είτε όχι και βλέπεις τα ποστ σου σβησμένα.
Λάβε επίσης υπόψη σου ότι εδώ δεν είναι τσιφλίκι μου και ότι κάνω δεν το κάνω χωρίς να λογοδοτώ στους υπόλοιπους.
Αν θεωρηθεί απ τους υπόλοιπους moderators ότι έχω λάθος, το μήνυμα σου θα επανεμφανιστεί και θα σου ζητήσω και δημόσια συγγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Κακή επιρροή μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις και συζητάς
Χωρίς ίχνος ειρωνείας
Μπράβο σου
Χάρηκα που τα είπαμε :) αλλά αποχωρώ . Δεν είναι τελικά τόσο "ήρεμο" το φόρουμ όπως διαφημίζει ;)
Καλή συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
τι λες ρε κακη επιρροη?

σοβαρα μιλας?
ο,τι δεν γουσταρετε δηλαδη το σβηνετε?:hmm:
ελευθερια λογου του "ποπου" δηλαδη.. μαλιστα.
ελευθερο ιντερνετ.. ανταλαγη αποψεων.. και προστατευουμε και τους τουρκους.. και τι σε σοκαρε δηλαδη?? οτι θα σκοτωνα μερικους ευχαριστως σε καιρο πολεμου? ε! αφου αληθεια ειναι.. τι να κανουμε τωρα?
μηπως θελεις να γινει το φορουμ μια συναθροιση σεμνοτυφων καθηγητριων θεολογιας, που συζητουν πινοντας τσαγακι?
να μου το πεις αν ειναι να μην συμετασχω.

και λιγο σεβασμο προς τους νεκρους μας κακη επιρροη.
αλλα μαλλον αυτοι ειναι παρελθον.. σωστα.. τι να τους κανουμε τωρα αυτους..
αλλες μανες κλαψανε γι αυτους.. οχι οι δικες μας...
ρε αιντε απο δω...:mad:

αμα γουσταρετε να ειστε φιλοι, καλα κανετε.
αλλα δεν θα μου επιβαλλετε την αποψη σας φιμωνοντας με..
καταλαβες?
εδω ο αλλος με ειπε εθνικιστη και ρατσιστη επειδη δεν τους γουσταρω! ηρεμηστε ρε. σας φαινεται παραξενο ενας αριστερος να εχει τετοιες αποψεις? ε ναι λοιπον! εχω! και χαιρομαι γι αυτες..
:)
΄
Καταρχήν χαλάρωσε λιγάκι με τις εκφράσεις σου και μάθε να λες την άποψη σου λίγο πιο διακριτικά. Δεν λέμε να πας τους Τούρκους αλλα όχι και να γράφεις ακραίες απόψεις του στυλ να του σκοτώσουμε κλπ.
Δεν προσπαθεί κανένας να επιβάλει την άποψη του και πίστεψε με έχουμε καλύτερες δουλιές να κάνουμε απο το να προσπαθούμε να σε φιμώσουμε.
Το τι είναι το φορουμ το ξέρουν όλα τα μέλη και αποδικνείεται και σχολιάκα του στυλ καθηγητριούλες κτλ είναι τελείως περιτά.
Την αντίθετη άποψη σου να την εκφράζεις κόσμια και όχι έτσι σταμάτα να βλέπεις θεωρείες συνομοσίας μπροστά σου και πρόσεχε πως εκφράζεσαι. Έχει δικαίωμα στην άποψη σου και είναι καλοδεχούμενη αρκεί να μην είναι αντίθετη στους νόμους του forum αν δεν μπορείς να ακολουθήσεις τους κανόνες μην συμμετέχεις κανένα πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου εξηγείς dark humor πως είναι δυνατον σε ΚΑΘΕ μα ΚΑΘΕ φόρουμ που βρέθηκα (εκτός απο ένα που έχω υπόψιν που τα ποστ περιορίζονται συνήθως σε ένα :whatever: ) πάντα μα πάντα να υπάρχει κάποιος που παραπονιέται για "φίμωμα"? Μήπως τελικά μρικοί δεν συμφωνείτε με την έννοια του φόρουμ γενικώς και γι'αυτό παραπονιέστε περι φιμώματος? Σκεφτείτε λίγο τι θα γινόταν αν ο καθένας μιλούσε όπως μίλησες πριν! Σκέψου να έλεγε κάποιος πχ "Έλληνας καλός μόνο ο νεκρός"! Πως θα ένιωθες? Και μην μου πεις άλλο αυτό γιατί υπάρχει και μέλος που είναι Τούρκος. ;)

simboy λυπάμαι που δεν σου άρεσε τελικά το φόρουμ... Τι να γίνει, δεν είναι εφικτό να αρέσει σε όλους... Καλά να περνάς... [smilie=4,28,7]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@Dark_Humor ....
Υπάρχει όρος που λέει:
Εκφράσεις ρατσιστικών & φανατικών ιδεών ή λεκτικές επιθέσεις σε κοινωνικοπολιτικές ή θρησκευτικές ομάδες δεν έχουν θέση στην ιστοσελίδα μας.
Αρά πολύ σωστά επραξέ η Mod... Δεν υπάρχει αμφιβολλία σε αυτό. Επίσης δεν θαμ μπορούσε να κάνει τα στραβά τα μάτια επειδή δεν ήταν η πρώτη φορά, προσωπικά είδα 5 ποστ σήμερα που είναι ενάντια στους όρους. Σε πάρακαλώ ηρεμίσε, προσπάθησε να συζητήσεις και άσε τις επιθέσεις ....
Ειναι η τελευταία φόρα που σου κάνω παρατηρηση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Κακή επιρροή μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις και συζητάς
Χωρίς ίχνος ειρωνείας
Μπράβο σου
Χάρηκα που τα είπαμε :) αλλά αποχωρώ . Δεν είναι τελικά τόσο "ήρεμο" το φόρουμ όπως διαφημίζει ;)
Καλή συνέχεια
Σε ευχαριστώ και ξέρουμε και οι δύο ότι διαφωνούμε μεταξύ μας σε πολλά σημεία.
Διαφωνώ με την αποχώρηση σου γιατί γενικώς διαφωνώ με το να παραδίνει κάποιος τα όπλα :P
Είναι στο χέρι όλων μας να έχουμε "ήρεμο" το στέκι...
Να μην εκνευριζόμαστε τόσο εύκολα....
Προσωπικά, δεν ξέρω αν φάνηκε στο γραπτό μου αλλά δεν έχω εκνευριστεί καθόλου με όλη αυτή την διαφωνία που έχω με τον Dark....
Ειλικρινά το θεωρώ απόλυτα υγειές!
Λοιπόν, αν θες ξανασκέψου το.... το παν είναι να έχεις τη γαλήνη μέσα σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Τι θα γίνει ρε κορίτσια; Κάθε φορά που θα φεύγω για να παω στο Πανεπιστήμιο για μάθημα, να περιμένω να γυρίσω σπίτι και να βρω το φόρουμ γκολ;;;;;;; Αμα είναι έτσι να κάθομαι σα τη νταντά εδω πάνω να ούμε....

Για συμμαζευτείτε.......ΟΛΟΙ! Χρήστες και mods/Admins και ο Άγιος Κομφούκιος και δεν ξέρω γω ποιός άλλος!:mad: Άντε γιατί θα πάρω κεφάλια σήμερα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Βαλτερ δικο σου ειναι το φορουμ?

για να ξερω αν εχεις και το δικαιωμα δηλαδη..

και δευτερον

ποιος σου ειπε οτι εχεις το δικαιωμα (αν δεν εισαι ο owner του φορουμ)
να προσβαλλεις με "μαγκια" ακομη και τους ιδιους τους μοντερειτορς,
καταστρατηγοντας το παγκοσμια γνωστο στο ιντερνετ, οτι οπερς δεν προσβαλλουν οπερς..
και επειδη προσωπικα δεν καθομαι φρονιμα, αν θελεις μπορεις να μου τα πεις και απο κοντα.. αλλα ψηφιακες μαγκιες δεν μου αρεσουν..
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To thread κλειδώνεται μέχρι να ηρεμήσουν τα πνεύματα.
Παιδιά για τις προσωπικες σας διαφωνίες υπάρχουν τα pm. :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το θέμα ξανανοίγει. Ελπίζω αυτή τη φορά να μην χρειαστεί να ξανακλειδωθεί γιατί τότε θα είναι μόνιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top