Έκπληξη σε μια φίλη;

supar

Νεοφερμένος

Ο supar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας, θέλω ιδέες για μια φίλη.
Ήρθα από το μακριά όπου μένω χωρίς να το ξέρει για να με δει, όμως δεν ξέρω πως να της εμφανιστώ. Σπίτι της μένει με τους δικούς της. Είναι κοπέλα που μου αρέσει κιόλας. Γι' υτό θέλω μια όμορφη έκπληξη να της εμφανιστώ :)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δες, αν δεν έχει η ίδια κανονίσει να βγει έξω, δύσκολα να την βγάλεις εσύ χωρίς να καταλάβει ότι έχεις πάει εκεί...

Οπότε, αν έχετε κοινούς φίλους, το εκμεταλλεύεσαι για να την πάνε σ' ένα μέρος που εγκρίνεις, ή αν βγει αυτή από μόνη της κάπου(όπου δεν ελέγχεις το περιβάλλον)... Εσύ το πολύ πολύ να την βγάλεις στο μπαλκόνι της, όπου δεν είναι και πολύ κακή ιδέα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top