Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,800 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 334 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπάρχει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα-γυναίκας;

Μπορει να υπάρξει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 461)
Ναι
290
62,91%
Όχι
171
37,09%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:12, 06-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
'Η τα καλύτερα...για εμένα προσώπικα τα καλύτερα είχαν αρχίσει 8)....και τώρα συνεχίζονται με μια υπέροχη φιλία και αγάπη
Οκ δεν αμφιβάλλω και εγώ κάπως έτσι ξεκίνησα , αλλά εαν ο αλλός δεν ενδιαφέρεται; Τότε μάλλον αρχίζουν τα δύσκολα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 14:31, 17-08-05:

για γυναικα μηλαμε με αυτες μονο ενα για μπωρεις να πεις και πολυ ειναι.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:36, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Νομίζω ότι υπερβάλεις... Ισως οταν μεγαλώσεις λιγό ακόμη το καταλάβεις...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:36, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Ευχαριστώ πολύ.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:37, 17-08-05:

Το παρακανεις Καΐμακτσαλαν. Ειπαμε οχι και ετσι....
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 15:00, 17-08-05:

ΕΕΕΕ... όχι και μόνο ενα γεια... χμ... τώρα που το σκέφτομαι στα 13 όντως υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας με το άλλο φύλλο... Το θέμα φίλε μου kaimaktsalan ειναι οτι μεγαλώνοντας, θα ζητάς την επαφή-επικοινωνία όλο και περισσότερο με τις γυναίκες!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:17, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ΕΕΕΕ... όχι και μόνο ενα γεια... χμ... τώρα που το σκέφτομαι στα 13 όντως υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας με το άλλο φύλλο... Το θέμα φίλε μου kaimaktsalan ειναι οτι μεγαλώνοντας, θα ζητάς την επαφή-επικοινωνία όλο και περισσότερο με τις γυναίκες!
Οσο για αυτό σίγουρα, και καμία φορά και με 2 ίσως και με τρεις!!!!! Ειδικά όταν είναι καλή όλο να την επικοινωνήσεις θα θέλεις
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 758 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 04:46, 20-08-05:

Υπαρχει, αλλα σχεδον παντα συνυπαρχει και καποιος ερωτισμος. Οχι σε σημειο που να εκδηλωθει με ερωτα ή σεξ, αλλα ο αναμενομενος ερωτισμος μεταξυ δυο ατομων διαφορετικων φυλων. Φυσικα, υπαρχουν και καποιες περιπτωσεις 100% αγνης φιλιας, οπου κανενας απο τους δυο, ομως, δεν θα μπορουσε ποτε να δει σεξουαλικα (και οχι μονο ερωτικα - υπαρχει διαφορα!) τον αλλο.
1
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 23:45, 20-08-05:

από την στιγμή που έχω μια κολητή που δεν έχει παίξει ποτέ τίποτα τόσα χρόνια θα πω και εγώ ναι...
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 05:11, 24-08-05:

Οι περισσότεροι φίλοι μου είναι αγόρια και αυτοί είναι που πάντα μένουν δίπλα μου στα δύσκολα. Ναι, λοιπόν, πιστεύω υπάρχει φιλία μεταξύ αντρών και γυναικών. Κάποια στιγμή μπορεί να γεννηθεί κάποια ερωτική έλξη, αλλά αν βάλεις την λογική μπροστά και αξιολογήσεις τα πράγματα, όλα καλά..!
1
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 05:23, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Κάποια στιγμή μπορεί να γεννηθεί κάποια ερωτική έλξη, αλλά αν βάλεις την λογική μπροστά και αξιολογήσεις τα πράγματα, όλα καλά..!
Μπορεί επίσης αυτή η φιλία να ξεκίνησε απο ερωτική έλξη
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 05:26, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μπορεί επίσης αυτή η φιλία να ξεκίνησε απο ερωτική έλξη
Σίγουρα...! Αν και είναι πιο δύσκολο τότε! Γιατί αν έστω ο ένας από τους δύο αισθάνεται κάτι ακόμα....
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O arm_power έγραψε: στις 02:40, 02-09-05:

50-50? Και έχουν ψηφίσει μόνο 6 άτομα, μπά δεν λέει, πολύ λίγα άτομα.
Άντε κάντε κάτι, βάλτε τους φίλους σας να ψηφίσουν.
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

O arm_power έγραψε: στις 03:21, 03-09-05:

Κανένας που να ψηφίζει όχι δεν υπάρχει?
Παράθεση

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

H ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H ζουμπουρλουδι έγραψε: στις 03:59, 03-09-05:

Moi.
Παντα υποβοσκει ερωτισμος. Συγκυριακα δεν εκδηλωνεται.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:18, 03-09-05:

Δλδ το θεωρείς απίθανο να συμβεί κάτι τέτοιο; Γιατί πάντα πρέπει να υπάρχει ερωτισμός ανάμεσα σε μια γυναίκα και σε έναν άντρα; Για εμένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο
Παράθεση

lalakias69

Νεοφερμένος

Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O lalakias69 έγραψε: στις 11:41, 03-09-05:

Σε μεγαλύτερες ηλικίες (που το αίμα "δεν βράζει") ή και στις πολύ μικρές (αν μπορούμε να βάλουμε την έννοια της "φιλίας" εκεί) είναι πιο σύνηθες.
Στην ηλικία που βρίσκομαι -και πρέπει να είμαι γύρω στο μέσο σε αυτό το forum, whoah!- το βρίσκω πάρα πολύ δύσκολο.
Δεν λέω απίθανο, απλά πολύ δύσκολο.

Υπάρχουν κάποιες περιστάσεις όμως που βοηθούν αρκετά στο να υπάρξει φιλία, όπως π.χ. γνωριμία από παιδική ηλικία, κοπέλα του κολλήτου σου, πολύχρονη σχέση και οι δύο, συγγένεια κτλ.

Μου έχουν συμβεί και τα δύο πάντως: αμιγώς φιλικές σχέσεις με κοπέλες & παρεξηγημένη φιλία.

Οι περιπτώσεις ομοφυλλόφυλων προφανώς εξαιρούνται.
1
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 12:34, 03-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από ζουμπουρλουδι
Moi.
Παντα υποβοσκει ερωτισμος. Συγκυριακα δεν εκδηλωνεται.
αυτό σίγουρα είναι στην φύση μας..Αν και εγώ έχω πάψει να πιστεύω λόγς προσωπικών εμπειριών ένα άτομο έχει μείνει που να μην με έχει απογοητεύσει
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:58, 03-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από lalakias69
Σε μεγαλύτερες ηλικίες (που το αίμα "δεν βράζει") ή και στις πολύ μικρές (αν μπορούμε να βάλουμε την έννοια της "φιλίας" εκεί) είναι πιο σύνηθες.
Στην ηλικία που βρίσκομαι -και πρέπει να είμαι γύρω στο μέσο σε αυτό το forum, whoah!- το βρίσκω πάρα πολύ δύσκολο.
Δεν λέω απίθανο, απλά πολύ δύσκολο.

Υπάρχουν κάποιες περιστάσεις όμως που βοηθούν αρκετά στο να υπάρξει φιλία, όπως π.χ. γνωριμία από παιδική ηλικία, κοπέλα του κολλήτου σου, πολύχρονη σχέση και οι δύο, συγγένεια κτλ.

Μου έχουν συμβεί και τα δύο πάντως: αμιγώς φιλικές σχέσεις με κοπέλες & παρεξηγημένη φιλία.

Οι περιπτώσεις ομοφυλλόφυλων προφανώς εξαιρούνται.
Δλδ όλες τι κοπέλες τις βλέπεις ερωτικά δεν υπάρχει κάποια που να μην την βλέπεις ερωτικά ...;
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

O arm_power έγραψε: στις 01:31, 04-09-05:

Κι αν σε απογοητεύσει και αυτός τότε τι γίνεται;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    chriskr, samina