Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,222 μέλη και 2,423,243 μηνύματα σε 75,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 438 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ας κρίνουμε το κομμάτι

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 23:30, 11-01-08:

Τα ακουσματά μου: Πολλά και διάφορα, δεν έχω καμία συγκεκριμένη προτίμηση! Κυρίως όμως ξένα!

Η άποψή μου για το: "Asleep from a Day" Mazzy Star & Chemical Brothers: Το κομμάτι, κατά την γνώμη μου, δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο! Είναι ένα απλό κομμάτι! Σε κάποια φάση με κερδίζει η μουσική του! Το ύφος της φωνής σε κάνει και ταξιδεύει και σε συνδιασμό με το βίντεο μου έφερε παλιές αναμνήσεις ξεγνοιασιάς! Ένιωθα λες και άκουγα κουρδιστό καρουζέλ! Μου φέρνει αίσθημα νοσταλγίας, που πολύ μου αρέσει!

Τελικός βαθμός: 8/10 Άτιμες αναμνήσεις!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:08, 12-01-08:

Μετα απο ποσες μερες βαζω εγω;
Δεν γραφω κριτικη για αυτο το κοματι γιατι βαριεμε να μπαινω γιουτουμπ κλπ... ασε που θα κολισω μετα... Αλλη φορα ισως
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 09:39, 12-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Chimera
Ακουσματα μου : rock, alternative, metal,classical music
Αποψη για το VNV Nation-Beloved : Απίστευτο κομμάτι ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια εβερ! Βγάζει μια γλυκιά μελαγχολία και έχει μελωδία που μου δημιουργεί έντονα συναισθήματα.Οι στίχοι είναι πολύ όμορφοι και με αγγίζουν πολύ.
Τελικά : 10/10

Και εγώ θέλω να βάλω τραγουδάκι όταν είναι .
Μην ξεχάσετε και εμένα να με παίξετε !
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 09:42, 12-01-08:

Αν είναι δυνατόν βάλτε και μένα στη λίστα για να σας βάλω τραγούδι κάποια στιγμή.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 10:37, 12-01-08:

Και εγώ θέλω να βάλω. Που είναι η λίστα; Καταργήθηκε;

Το κομμάτι της Εδάδ δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε, αλλά ούτε ότι είναι και το χειρότερο όλων των εποχών. Λίγο μονότονο το βρήκα, γεγονός που σε κάποια στιγμή με έκανε να ανυπομονώ να τελειώσει Αλλά ήταν κ αρκετά χαλαρωτικό

Εν πάση περιπτώσει, νομίζω πως θα του βάλω ένα 6/10
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 10:41, 12-01-08:

Βtw, όσοι βρήκατε ΑΥΤΟ το κομμάτι μονότονο, μην ακούσετε ποτέ άλλα των mazzy star.Θα έχουμε μαζικές αυτόκτονίες.

Επίσης, μόνο εγώ θεωρώ ότι το κομμάτι κορυφώνεται εξαιρετικά?
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:04, 12-01-08:

βάλτε κι εμένα στη σειρά για εχτέλεση.
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 18:11, 12-01-08:

Άρα τώρα πάει Chimera, Angie_Ann, MonaXos, weak and powerless? Υπήρχε και κάποιος άλλος πιο πριν;
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:18, 12-01-08:

τασος φερστ.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:18, 12-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Άρα τώρα πάει Chimera, Angie_Ann, MonaXos, weak and powerless? Υπήρχε και κάποιος άλλος πιο πριν;
Μετα την εδαδ ειμαι εγω
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 18:21, 12-01-08:

Α οκ!
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 18:24, 12-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Μετα την εδαδ ειμαι εγω
Δεν είχαμε πει όσοι έχουν βάλει ήδη να παραχωρούν τη σειρά σε αυτούς που είναι να βάλουν πρώτη φορά?
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 18:26, 12-01-08:

όχι πως το θυμάμαι αυτό, αλλά και πάλι και οι πέντε μας έχουμε ξαναβάλει, νοτ?

ψ. νοτ :p. η χιμαιρα δεν εχει ξαναβαλει απ ότι γλέπω...

ψ2. ούτε η άντζι, τι θκατά μνήμη έχω... τέσπα, εγώ τελευταίος στη λίστα είμαι, οπότε ψιλοχέθτηκα :p.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:28, 12-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Δεν είχαμε πει όσοι έχουν βάλει ήδη να παραχωρούν τη σειρά σε αυτούς που είναι να βάλουν πρώτη φορά?

Δεν ειπαμε να την παραχωρουμε συνεχος, απλα ειχε τυχει μερικες φορες να θελει να βαλει καπιος 2-3 φορες με εναν ενδιαμεσα καθε φορα. Ασε που εχω εχω παραχωρισει ηδη δυο φορες την σειρα μου. Για την niyia δλδ που εχει βαλει 3-4 φορες τι να πουμε;
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 18:29, 12-01-08:

Η Chimera και η Angie Ann δεν έχουν βάλει, σωστά? Ορίστε τι παθαίνουμε που δε βάζουμε τη λίστα... Anyway, άμα τα κορίτσια δεν έχουν πρόβλημα ας βάλει ο Κρόνος ακόμα και 3 φορές συνεχόμενα, it's perfectly OK with me.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:32, 12-01-08:

Oριστε η λιστα συμμετοχών με τη σειρα που δηλωσατε. Mπηκα κι εγω στο τελος, αλλά θα παραχωρησω τη θεση μου σε οποιονδηποτε θελει να συμμετασχει και ειναι η 1η του φορα. Παντως τουλαχιστον οσοι βαζουμε κομματια, ας ασχολουμαστε και με τα κομματια των αλλων. Περισσοτερες γνωμες = γκουντ

13th Dark_Kronos
14th Weak and Powerless
15th Kneee-yaaa !
16th Chimera
17th Αngie_Ann
18th Monaxos
19th Lorien

Οσοι εχουν βαλει και θελουν να παραχωρησουν μια θεση στους υπολοιπους, πειτε να την διορθωσω.

Kαι η λιστα για να κανετε copy paste (και να βλεπετε τι εχει μπει , απο ποιους , και ποσες φορες).By the way, δεν εχει βαλει κανεις πανω απο 2 φορες, μονο η Νιγια και δε σημαινει κάτι. Και καποιος άλλος να χει βαλει παραπανω, κερδος ειναι αφου θα ακουσουμε κατι νεο πιθανοτατα.

Προηγούμενα κομμάτια :

1 )
Blackfield - Hello ====(Niya)
2 ) Gary Jules - Mad World ==== (Lorien)
3 ) Lynyrd Skynyrd - Simple Man ====(shaman)
4 ) Pantera - Art Of Shredding ====(Dark Kronos)
5 ) Metallica/Bob Seger - Turn The Page ====(Niya)
6 ) Praying Mantis - Nowhere to hide ====(weak and powerless)
7 ) Kid Dakota - Ten Thousand Lakes ====(QsLv)
8 ) Demons And Wizards - Fiddler on the green ====(Idril)
9 ) Αλκίνοος Ιωαννίδης - Κεμάλ ==== (MonaXoS)
10) Wonderland - Sol Sepry ==== (Αρκτούρος)
11) VNV Nation - Beloved =======(Corpse Bride)
12) Mazzy Star & Chemical Brothers - Asleep from a Day =======(Εδαδ)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorien : 12-01-08 στις 18:49.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 18:42, 12-01-08:

να τος ο νοικοκύρης! ένα +1 από μένα στο ποστ σου . θα σου βαζα +2 αν με είχες πρώτο στη λίστα.

ψ. αλλά επειδή είμαι διεθνούς φήμης καρυδοσπάστης, niyia γράφεται :p
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 18:51, 12-01-08:

Παραχωρηστε ρε ρεμαλια τη θεση σας στα κορτσουδια, απο 80 κομματια ο καθενας να ουμε! Εξαιρειται ο κρονος γιατι περιμενουμε το κρονινι σε λιγο τοσο καιρο που το χει πει
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:51, 12-01-08:

Παιδια σορυ ειχα κανει ενα λαθος στη λιστα, και προσθεσα και καποια σχολια. Refresh.

Weak αν δεν ειχες βαλει, ο Κρονος φανταζομαι θα σου εδινε την πρωτια, αλλά τωρα ειστε στην ιδια βαρκα
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 18:57, 12-01-08:

ρε ψηλέ, ξανθέ ομορφάντρα, στη λίστα των τραγουδιών που έχουνε μπει εννοούσα πως το χεις βάλει λάθος το νικ της νίγια :p
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια